Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać
Publicystyka 23 grudnia 2018, 11:30

autor: Filip „fsm” Grabski

Rocznik 84, gra w gry, często chodzi do kina, sporo czyta, serialuje, podcastuje i docenia riffy.

Gry na PC prawie za darmo – ponad 30 ofert ze Steam Winter Sale za 5 zł

Steamowe wyprzedaże to już legenda. I nawet jeśli – jak ze wszystkim – kiedyś było lepiej, to bez problemu znaleźliśmy dla was sporo dobrych gier kosztujących tyle, co dobra tabliczka czekolady.

Gry RPG na PC

Deus Ex – Game of the Year Edition – 3,56 zł

Wszystkie gry dziejące się w przyszłości i prezentujące ulepszoną za pomocą wszczepów ludzkość można teraz reklamować hasłem „zagraj, czekając na Cyberpunka 2077”. Klasyczne już Deus Ex jest jedną z najlepszych hybryd FPP i RPG w dziejach, którą warto poznać, szczególnie że istnieje masa modów ulepszających ten bardzo udany tytuł.

  1. Deus Ex GOTY na Steamie

Dungeon Siege – 3,56 zł

W świecie, w którym marka Diablo zaczęła kojarzyć się z obrazą pecetowych graczy, wszystkie klasyczne action RPG biorą drugi oddech i wdzięczą się do nas. Dungeon Siege to jedna z pierwszych tak rozbudowanych diablopodobnych gier bazujących na całkiem zaawansowanym silniku 3D. Ty i Twoja drużyna kontra horda potworów – do dzieła!

  1. Dungeon Siege na Steamie

Wiedźmin: Edycja rozszerzona (wersja reżyserska) – 4,49 zł

Jeśli są jeszcze wśród Was te cztery osoby, które nie zagrały w pierwszego Wiedźmina, to znowu pojawia się szansa nadrobić braki. Najlepsza, najbardziej dopakowana wersja gry dostępna jest za 5 złotych i oferuje 5 aktów tej wyjątkowej przygody. Warto przy okazji napisać, że także Wiedźmin 2 proponowany jest w niezłej cenie – za 5,99 zł.

  1. Wiedźmin na Steamie
  2. Wiedźmin 2 na Steamie

Mount & Blade: Ogniem i mieczem – 4,99 zł

Słynna seria o koniach i rycerzach, popularna hybryda strategii, gry akcji i RPG, otrzymała w 2009 roku spin-off przedstawiający fragment historii dobrze znany wszystkim Polakom. Ogniem i mieczem ma kojarzyć się z twórczością Henryka Sienkiewicza, w trakcie gry spotykamy nawet postacie znane z kart Trylogii. Grafika oczywiście nie zachęca, ale warto dać tej pozycji szansę.

  1. Mount & Blade: Ogniem i mieczem na Steamie

TWOIM ZDANIEM

Czy dawniej promocje na Steamie były lepsze?

Tak
80,9%
Nie mam zdania
14,1%
Nie
5,1%
Zobacz inne ankiety
Dobre te promocje! 37 najlepszych ofert ze Steam Winter Sale 2018
Dobre te promocje! 37 najlepszych ofert ze Steam Winter Sale 2018

Ho ho ho! Zaczęła się się wyprzedaż w sklepie Steam. W tym roku, w worku prezentów Dziadka Gabe'a jest kilka niespodzianek dla grzecznych graczy. Bo przecież byliście grzeczni, prawda? Z tysięcy przecenionych gier wybieramy te najbardziej warte uwagi.

30 gier za góra parę dyszek – najlepsze oferty ze Steam Winter Sale
30 gier za góra parę dyszek – najlepsze oferty ze Steam Winter Sale

W portfelu pustka, ale coś by się pograło? Szczęśliwie Gaben, pan Steama, przychodzi z pomocą i promocjami na tysiące gier... Przygotowaliśmy więc zestawienie 36 niezłych ofert na dobre tytuły.