Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać

Publicystyka

Publicystyka 3 grudnia 2017, 12:47

autor: DM

Strzelam i jeżdżę – wirtualnie i w realu. Później o tym piszę – krytycznie lub z zachwytem.

Najlepsze prezenty na święta – co kupić pod choinkę i na Mikołajki

Czarny piątek za nami, ale szał świątecznych zakupów dopiero nadchodzi. Oto lista naszych propozycji prezentów, z jakich z pewnością ucieszy się każdy gracz, znajdując któryś w swoim upominkowym loot boksie.

W okresie gdy każde wspomnienie o kosztownych pudełkach z nieznaną, losową zawartością przyprawia nas o ciarki, a nawet wręcz obrzydzenie, nadszedł w końcu czas zapomnienia o tym szaleństwie. To chwila otwierania najlepszych loot boksów na świecie – tych przygotowanych przez naszych najbliższych i najbardziej kochanych. Nieważne, czy to, co w nich znajdziemy, przyniesie jedynie kosmetyczne zmiany w ubiorze bądź otoczeniu, czy zapewni znaczną poprawę codziennych czynności lub stylu życia – i tak sprawi nam sporo radości i frajdy podczas otwierania.

Nie musimy też całkowicie zdawać się na los i wybór naszych bliskich. W wielu przypadkach to przecież my sami sprawiamy sobie słodkiego loot boksa i z okazji nadchodzących świąt kupujemy tę szczególnie ulubioną rzecz. Jeśli jednak w tym roku polegamy wyłącznie na pomysłowości Mikołaja, być może warto podsunąć mu do przeczytania niniejszy miniporadnik. To mały przegląd prezentów, jakie powinny ucieszyć chyba każdego, kto lubi grać w gry, kto jest na czasie z popularnymi serialami i światem kina. Zaczynamy oczywiście od samych gier – w boksach... znaczy w pudełkach!

UWAGA! To nie jest przegląd najlepszych promocji, a wybór ciekawych propozycji na prezenty dla graczy. Staraliśmy się oczywiście wybrać najlepsze oferty, ale przed zakupem warto samemu sprawdzić czy dany produkt nie jest dostępny gdzieś taniej, albo nie trafił na jakąś promocję.

Kolekcjonerki – loot boksy z soczystą zawartością (polskie gry)

Beat Cop – Edycja Specjalna

Beat Cop to polska produkcja przenosząca nas do znanego z niezliczonych filmów z lat. 80 świata nowojorskich policjantów. Nie znajdziemy tu może graficznego przepychu serii GTA, ale zamiast tego mamy spójny styl pixel artu, świetnie sprawdzający się w tej przygodówce point & click, która otrzymała w naszej recenzji niezłą notę 8/10. Warto zaznaczyć, że prezentowaną tu edycję specjalną wyceniono całkiem atrakcyjnie, a w komplecie dostaniemy niezwykle klimatyczną ścieżkę dźwiękową i parę drukowanych gadżetów.

  1. Cena: 49,90 zł plus koszty wysyłki
  2. Link do sklepu

Serial Cleaner – Edycja Premium – Brudna robota

Podobny zestaw znajdziemy w grze Serial Cleaner – Brudna robota, tyle że tu wcielamy się w przeciwnika policji – fachowca zacierającego ślady po najbardziej krwawych morderstwach. To również polska produkcja zabierająca nas tym razem do Stanów Zjednoczonych lat 70., których klimat został dobrze oddany, chociażby dzięki charakterystycznym kawałkom muzycznym. Nie trzeba chyba dodawać, że w edycji premium całą ścieżkę dźwiękową dostaniemy osobno, do odsłuchania w każdym momencie.

  1. Cena: 49,90 zł plus koszty wysyłki
  2. Link do sklepu

Regalia: Of Men and Monarchs

Rodzimi producenci wiedzą, jak wydawać gry! Kolejna na naszej liście polska produkcja za rozsądną cenę to w żadnym razie nie naklejka z kodem, a pudło pełne niespodzianek. Znajdziemy w nim drukowany artbook, mapę świata gry i dwa papercrafty, a wszystko to dotyczy Reagalii: Of Men and Monarchs, sympatycznego RPG z nutką strategii, w przyjemnej, komiksowej oprawie graficznej. W czasach dominacji sandboksów i sieciowych strzelanin warto zerknąć, jak kiedyś spędzało się godziny przed komputerem, zarządzając swoim królestwem.

  1. Cena: 57,90 zł plus koszty wysyłki
  2. Link do sklepu

Wiedźmin: Trylogia – Edycja 10-lecia (ze steelbookiem)

Dzień bez Wiedźmina to dzień stracony, co więc powiedzieć o świętach bez Wiedźmina? Aby nie tracić tak ważnych dni w roku, warto pomyśleć o zestawie trzech części przygód Geralta w klimatycznych steelbookach, wydanym z okazji dziesięciolecia serii. Zapewne macie już wersje premierowe i GOTY, dlatego kolejna po prostu uczyni kolekcję w końcu pełną, kompletną!

  1. Cena: 229 zł plus koszty wysyłki
  2. Link do sklepu
Lego - czyli jak kupić klocki na prezent i nie zbankrutować?
Lego - czyli jak kupić klocki na prezent i nie zbankrutować?

Bawiłeś się klockami jako dziecko? Wciąż to robisz? A może chcesz podarować komuś tę samą radość? Mamy dla Ciebie garść porad, jak kupić klocki i przy okazji nie zostawić w sklepie całej wypłaty.

Smartfony, konsole, drony – 10 najlepszych gadżetów roku 2017
Smartfony, konsole, drony – 10 najlepszych gadżetów roku 2017

Od imponującego ultrabooka, przez najmocniejszą konsolę świata, po plastikową zabawkę za 10 zł. Oto przegląd najlepszych i najciekawszych gadżetów oraz nowinek sprzętowych, które zaznaczyły swoją obecność na rynku w 2017 roku.

Gadżety dla graczy – pokaż, jakie masz hobby
Gadżety dla graczy – pokaż, jakie masz hobby

Logo ulubionej gry lub uniwersum może towarzyszyć nam wszędzie, gdziekolwiek się udamy, może też ozdabiać nasz pokój. W drugiej części przeglądu gadżetów dla geeków sprawdzamy, jak pokazać, że jest się graczem.