Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać
Publicystyka 16 stycznia 2023, 16:56

autor: Mateusz "rassi" Ługowik

Better PVP Mod. Najlepsze mody do Minecrafta

Minecraft cieszy się wielką popularnością już od wielu lat. Nic nie wskazuje na to, że zmieni się to w 2023 roku. Gra nie nudzi się m.in. za sprawą tysięcy modów. Przeprowadziliśmy selekcję i w tym zestawieniu prezentujemy najlepsze modyfikacje.

Better PVP Mod

Źródło: chocolateminecraft.com - Najlepsze mody do Minecraft - niezłe modyfikacje do Minecrafta - dokument - 2023-01-16
Źródło: chocolateminecraft.com

Nazwa tej modyfikacji jest nieco myląca i niewiele mówi o jej zawartości, a ta jest bogata i przydatna. Better PVP Mod znacznie usprawnia minimapę, która jest dostępna zarówno na powierzchni, jak i pod nią. Ponadto można na niej wyświetlić jednostki i ich konkretne typy oznaczyć różnymi kolorami. Miłym dodatkiem jest również tworzenie punktów trasy. Zmiany w obrębie minimapy to jednak nie wszystko.

Z tym modem Minecraft nabiera erpegowego charakteru. Przejawia się on m.in. wyświetlaniem informacji o postaci. Zobrazowany został stan pancerza, efekty mikstur oraz czas ich trwania. W grze pojawia się też bardziej funkcjonalny pasek z przedmiotami do szybkiego użycia. Z innych zmian warto wspomnieć o przełączanym trybie skradania się – nie trzeba już przytrzymywać klawisza (tak samo zmieniono działanie sprintu), o powiadomieniach o niskim poziomie punktów życia, głodzie i eksplozji, która będzie miała miejsce w pobliżu, oraz o szerokich możliwościach personalizacji innych ustawień.

  1. Pobierz modyfikację Better PvP Mod
  2. Wersja Minecrafta: 1.19.3 (stan na styczeń 2023)
Źródło: planetminecraft.com/xaero96 - Najlepsze mody do Minecraft - niezłe modyfikacje do Minecrafta - dokument - 2023-01-16
Źródło: planetminecraft.com/xaero96
TWOIM ZDANIEM

Który tryb Minecrafta wolisz?

Przetrwania
70,1%
Kreatywny
21%
Hardcore
8,9%
Zobacz inne ankiety
Minecraft

Minecraft

Minecraft: Windows 10 Edition

Minecraft: Windows 10 Edition

Najlepsze mody do The Sims 4 - TOP modyfikacje na 2022 rok
Najlepsze mody do The Sims 4 - TOP modyfikacje na 2022 rok

Cała seria Sims idealnie nadaje się do modowania. Nie inaczej jest w przypadku „czwórki”. Oto jakie ciekawe mody do The Sims 4 warto pobrać.

Serwery Minecraft i jak je stworzyć
Serwery Minecraft i jak je stworzyć

Jak stworzyć serwer Minecrafta? Jak znaleźć najlepszy serwer? W tym tekście znajdziecie krótką i konkretną odpowiedź na te pytania.

Gry, w których gracze pokazali twórcom, jak należy robić... gry
Gry, w których gracze pokazali twórcom, jak należy robić... gry

Które gry najłatwiej modować? Stworzyliśmy listę produkcji, które pozwalają się łatwo modyfikować, czego efektem są liczne amatorskie dodatki.