Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać
Publicystyka 22 lutego 2017, 15:46

autor: Paweł Książek

IEM Katowice 2017 – co, gdzie, jak i kiedy? Poradnik dla odwiedzających

Przez dwa kolejne weekendy Katowice będą stolicą e-sportu za sprawą kolejnej edycji imprezy Intel Extreme Masters. Chcecie wziąć udział w tym wydarzeniu? Zacznijcie od lektury naszego poradnika.

Nie mam biletu – co zrobić?

Intel Extreme Masters w Katowicach to impreza darmowa, która nie wymaga zakupu biletów. W sprzedaży były jednak między innymi bilety umożliwiające wcześniejszy wstęp, dające dodatkowe korzyści czy bonusy. Większość z nich bardzo szybko się rozeszła. Dostępne są jeszcze tylko karnety dwudniowe i Premium na League of Legends.

Gdzie kupić bilety?

Jedyny oficjalny sprzedawca biletów na IEM Katowice to ticketpro.pl. W sprzedaży pozostały dwa rodzaje wejściówek na pierwszy weekend. Można je kupić pod tym adresem.

Czy kupować bilety z nieoficjalnych źródeł?

Zakup biletów z nieoficjalnych źródeł może wiązać się z oszustwem, dlatego go nie polecamy. W takim przypadku nie ma się pewności, czy sprzedawca nie wykorzysta kodu kreskowego z biletu przed nami.

Fot. ESL. - 2017-02-23
Fot. ESL.

O której godzinie można wejść na imprezę?

Każdego dnia Intel Extreme Masters w Katowicach wstęp dla osób z biletami rozpoczyna się o godzinie 9:00, zaś bez biletów od godz. 10:30.

O czym jeszcze należy pamiętać?

  1. Osoby, które nie posiadają biletów, do Spodka wchodzą inną bramą (patrz mapka na stronie 7).
  2. Wybierając się na IEM bez biletu, dobrze jest zjawić się kilka godzin przed otwarciem bram, bo kolejki bywają bardzo długie.
  3. Warto ubrać się ciepło!

O AUTORZE

Od kilkunastu lat pasjonat e-sportu, od 10 lat związany z dziennikarstwem e-sportowym. Odwiedził ponad 100 turniejów w Polsce i innych krajach. Redaktor naczelny cybersport.pl i ESL Polska.

Paweł Książek

TWOIM ZDANIEM

Wybierasz się na IEM 2017?

Nie.
58%
Tak.
42%
Zobacz inne ankiety
Granie po LAN-ie, czyli relacja z DreamHack Valencia 2017
Granie po LAN-ie, czyli relacja z DreamHack Valencia 2017

Odwiedziliśmy hiszpańską imprezę DreamHack Valencia 2017. Znaleźliśmy się między miłośnikami grania po LAN-ie, fanami e-sportu i cospleyerami. Oto nasze wrażenia.

Intel Extreme Masters Katowice 2017 – turniej Counter-Strike: Global Offensive w pigułce
Intel Extreme Masters Katowice 2017 – turniej Counter-Strike: Global Offensive w pigułce

Faza grupowa w CS:GO wystartuje 1 marca i potrwa dwa dni. Potem wielki finał na scenie w katowickim Spodku. Kto sięgnie po puchar? Czy Virtus.pro da radę? Analizujemy szanse wszystkich zespołów.

Intel Extreme Masters Katowice 2017 – turniej League of Legends w pigułce
Intel Extreme Masters Katowice 2017 – turniej League of Legends w pigułce

Już 25 marca w katowickim Spodku rozpocznie się decydująca faza finałów Intel Extreme Masters w League of Legends. Dzięki naszemu artykułowi dowiecie się wszystkiego o uczestnikach turnieju i ich szansach na zwycięstwo.