Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Dynasty Warriors: Gundam PS3

Dynasty Warriors: Gundam to gra, która powstała w wyniku współpracy dwóch uznanych w branży elektronicznej rozrywki firm.

Akcji, beat 'em up, Gundam, hack'and'slash, kooperacja, manga i anime, mechy i roboty, multiplayer, na 2 osoby, podzielony/wspólny ekran, TPP.

Dynasty Warriors: Gundam - screen - 2008-12-01 - 125673Dynasty Warriors: Gundam - screen - 2008-12-01 - 125672Dynasty Warriors: Gundam - screen - 2008-12-01 - 125671Dynasty Warriors: Gundam - screen - 2008-12-01 - 125670Dynasty Warriors: Gundam - screen - 2008-12-01 - 125669Dynasty Warriors: Gundam - screen - 2008-12-01 - 125668Dynasty Warriors: Gundam - screen - 2008-12-01 - 125667Dynasty Warriors: Gundam - screen - 2008-12-01 - 125666

Omega Force | producent

Koei Tecmo | wydawca

wersja językowa:
EN napisy i dialogi

Data premiery gry Dynasty Warriors: Gundam | PS3

25września2007

Sony PlayStation 3
Okładka Dynasty Warriors: Gundam (PS3)
Dynasty Warriors: Gundam

Dynasty Warriors: Gundam to gra, która powstała w wyniku współpracy dwóch uznanych w branży elektronicznej rozrywki firm. Pierwsza z nich, Namco Bandai, jest właścicielem praw do marki Gundam (popularne anime o wielkich robotach). Druga, czyli Koei, znana jest dzięki serii Dynasty Warriors (bijatyki, pozwalające graczom na wzięcie udziału w największych bitwach starożytnych Chin). Jak się nietrudno domyślić, owocem tej kooperacji jest produkt łączący te dwa, na pierwszy rzut oka zupełnie różne światy.

Założenia gry są podobne do poprzednich odsłon Dynasty Warriors: to gra akcji z elementami taktycznymi, w której bohatera obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby. Tym razem również bierzemy udział w wielkich bitwach, lecz słynnych chińskich generałów zastąpiły wielkie roboty, a całość utrzymana jest w klimacie science fiction.

Na początku rozgrywki musimy wybrać jedną ze stron konfliktu (ziemska Federacja lub oddziały Zeon). Podczas starć oglądamy mnóstwo robotów, znanych z małego ekranu i popularnych komiksów – co ciekawe, pochodzą one z różnych linii czasowych. Główny tryb, nazwany tutaj Official Mode polega na eksplorowaniu tego fantastycznego świata i braniu udziału w kolejnych potyczkach z dziesiątkami przeciwników. Poważną zmianą w porównaniu do poprzednich odsłon serii Dynasty Warriors jest umożliwienie naszym bohaterom latania, co ma niebagatelny wpływ na przebieg walk.

Specjalnie dla fanów serialu animowanego przygotowano filmy, prezentujące historię konfliktu. Grafika prezentuje bardzo dobry poziom – modele robotów są duże i przygotowane z odpowiednią dbałością o szczegóły, a lokacje nie świecą pustkami. Entuzjastów sieciowych potyczek z pewnością ucieszy kilka trybów gry wieloosobowej.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer  

Nośnik: 1 BD

Klasyfikacja PEGI Dynasty Warriors: Gundam

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy.
Mechy z anime powrócą w Dynasty Warriors: Gundam 3
Mechy z anime powrócą w Dynasty Warriors: Gundam 3

wiadomość7 lutego 2011

Firmy Namco Bandai i Tecmo Koei ogłosiły kolejną kooperację – tym razem nad grą Dynasty Warriors: Gundam 3, która trafi do sprzedaży latem tego roku na konsolach (PlayStation 3, Xbox 360). Jak sama nazwa wskakuje wcielimy się w niej w potężne mechy znane z popularnej serii anime i weźmiemy udział w kolejnych bitwach.

Europejskie demo Dynasty Warriors: Gundam „na dniach”
Europejskie demo Dynasty Warriors: Gundam „na dniach”

wiadomość23 lipca 2007

Posiadacze Xboxów 360 i PlayStation 3 w Ameryce już od jakiegoś czasu mogą ściągać grywalne demo Dynasty Warriors: Gundam. Jak dowiedzieliśmy się od Koei, europejska wersja demonstracyjna powinna pojawić się na Xbox Live Marketplace w najbliższych dniach.

Gra Dynasty Warriors 6 ma już swoją stronę internetową
Gra Dynasty Warriors 6 ma już swoją stronę internetową

wiadomość23 lipca 2007

Najnowsza odsłona cyklu Dynasty Warriors, która została zapowiedziana w ubiegłym tygodniu, może już pochwalić się oficjalną stroną internetową. Witryna została uruchomiona przez firmę KOEI Co. Ltd. w sobotę.

Zapowiedziano grę Dynasty Warriors 6
Zapowiedziano grę Dynasty Warriors 6

wiadomość18 lipca 2007

W trakcie odbywającej się w Tokio imprezy PlayStation Premiere, której nazwa już wielokrotnie przewinęła się przez dzisiejsze newsy, firma Koei zapowiedziała wydanie gry Dynasty Warriors 6 na konsolę PS3.

Crossover Dynasty Warriors i Samurai Warriors zapowiedziany na jesień
Crossover Dynasty Warriors i Samurai Warriors zapowiedziany na jesień

wiadomość21 czerwca 2007

Do tej pory miłośnicy wydawanych przez KOEI slasherów lubujący się w historycznych klimatach mogli wybierać pomiędzy dwiema seriami: osadzoną w dawnych Chinach Dynasty Warriors oraz oddającą realia feudalnej Japonii Samurai Warriors. Tym razem wydawca przygotował dla nich prawdziwą niespodziankę, grę Warriors Orochi, będącą crossoverem obu wspomnianych pozycji.

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz