Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

The Suffering: Ties That Bind XBOX

The Suffering: Ties That Bind to kontynuacja wydanego w 2004 roku wyjątkowo krwawego survival-horroru, który pod wieloma względami przypominał takie produkcje jak From Dusk Till Dawn czy Manhunt.

Akcji, TPP.

The Suffering: Zniewolony - screen - 2004-07-18 - 50608The Suffering: Zniewolony - screen - 2004-07-18 - 50607The Suffering: Zniewolony - screen - 2004-07-18 - 50606The Suffering: Zniewolony - screen - 2004-07-18 - 50605The Suffering: Zniewolony - screen - 2004-07-18 - 50604The Suffering: Zniewolony - screen - 2004-07-18 - 50603The Suffering: Zniewolony - screen - 2004-07-18 - 50602The Suffering: Zniewolony - screen - 2004-07-18 - 50601The Suffering: Zniewolony - screen - 2004-07-18 - 50600

Surreal | producent

Midway Games | wydawca

Strona oficjalna

wersja językowa:
EN napisy i dialogi

Data premiery gry The Suffering: Ties That Bind | XBOX

27września2005

Microsoft Xbox
Okładka The Suffering: Ties That Bind (XBOX)
The Suffering: Ties That Bind

"The Suffering 2" jest kontynuacją jednej z najmroczniejszych gier wydanych na konsole nowej generacji. Wcielając się w tajemniczego człowieka imieniem Torque likwidujemy dziesiątki straszliwych bestii panoszących się po świecie gry. Twórcą "The Suffering 2" jest Surreal Software, a wydawcą firma Midway.

W "The Suffering 2" ponownie obejmujemy kontrolę nad szaleńcem Torque, a główny wątek fabularny kontynuacji rozpoczyna się w momencie, gdy końca dobiegła historia części pierwszej. Torque, skazaniec oskarżony o zamordowanie żony Carmen i dzieci, musi oczyścić się z zarzutów, a naszym zadaniem jest mu to ułatwić. Warto zaznaczyć, że dużą rolę w drugiej części "The Suffering" odgrywa rzekomo zamordowana Carmen. Oprócz niej Torque napotyka na swej drodze takie postaci, jak Doktor Killjoy lub Jordan, pani prezes zajmująca się badaniami nad morderczymi kreaturami zamieszkującymi świat gry.

Główny bohater "The Suffering 2" walczy z 15 rodzajami przeciwników, którzy zostali przeniesieni z części pierwszej, a także z kilkoma zupełnie nowymi monstrami. Dochodzą do tego żołnierze starający się przeszkodzić nam w rozwikłaniu zagadki, a także łamigłówki, które choć nieliczne i proste potrafią napsuć nieco krwi. Do naszej dyspozycji oddano kilkanaście rodzajów śmiercionośnej broni, a umiejętności naszej postaci zostały wzbogacone o szereg nowych akcji i specjalnych zagrań.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 DVD

Ocena gry 4.0 / 10 na podstawie 269 ocen czytelników.
Oczekiwania czytelników przed premierą gry: 8.3 / 10 na podstawie 6 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI The Suffering: Ties That Bind

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy.
Premiery gier w Polsce (5-11 stycznia)
Premiery gier w Polsce (5-11 stycznia)

wiadomość12 stycznia 2009

Drugi tydzień stycznia nie przyniósł wielkiego ożywienia na polskim rynku gier. Do rodzimych kiosków i sklepów trafiły zaledwie dwa premierowe tytuły – stworzone przez Akellę TPP Swashbucklers: Stal kontra proch oraz sygnowane logiem Ubisoftu przygody Księcia Persji, czyli zrealizowane w nowej konwencji Prince of Persia na PC i PS3.

The Suffering: Ties that Bind już na rynku
The Suffering: Ties that Bind już na rynku

wiadomość27 września 2005

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, wczoraj na rynek trafiła druga odsłona cyklu The Suffering, zatytułowana Ties that Bind. Program stworzony przez firmę Surreal, a wydany przez Midway Games, nie trafi jednak w najbliższym czasie do Polski, co z pomrukiem niezadowolenia przyjmą zapewne wszyscy entuzjaści pierwowzoru.

The Suffering: Ties That Bind „ozłocone”

wiadomość20 września 2005

Fani Torque od paru ładnych miesięcy czekali na drugą odsłonę przygód tego bohatera i wreszcie doczekali się. Firma Midway Games poinformowała wczoraj o zakończeniu procesu developingu The Suffering: Ties That Bind. W Stanach Zjednoczonych gra pojawi się dokładnie 26 września, w wersjach dedykowanych komputerom PC oraz konsolom: PlayStation 2 i Xbox. Nie wiadomo, kiedy całość trafi do Europy.

Zapowiedziano film na podstawie gry The Suffering
Zapowiedziano film na podstawie gry The Suffering

wiadomość9 września 2005

Horror/gore – taki oto gatunek reprezentować będzie film The Suffering, którego produkcja ruszy już niebawem dzięki MTV Films. Wytwórnia poinformowała wczoraj w oficjalnym oświadczeniu, że uzyskała już niezbędne prawa do ekranizacji gry od firmy Surreal Software.

Michael Clarke Duncan i Rachel Griffiths użyczą głosu bohaterom The Suffering: Ties that Bind
Michael Clarke Duncan i Rachel Griffiths użyczą głosu bohaterom The Suffering: Ties that Bind

wiadomość26 lipca 2005

W drugiej odsłonie gry The Suffering zatytułowanej Ties that Bind, pojawią się dwie gwiazdy rodem z Hollywood – ogłosił wczoraj koncern Midway. W rolę arcyłotra Blackmore’a wcieli się Michael Clarke Duncan, natomiast głosu Jordan użyczy Rachel Griffiths.

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz