Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Fishing Sim World XBOX ONE

Symulator wędkarstwa opracowany przez studio Dovetail Games. Fishing Sim World zabiera nas do siedmiu malowniczych lokacji, w których staramy się złowić osiemnaście gatunków ryb, korzystając z licencjonowanego wyposażenia.

Symulacje, multiplayer, wędkarstwo.

Fishing Sim World - screen - 2018-07-09 - 377726Fishing Sim World - screen - 2018-07-09 - 377725Fishing Sim World - screen - 2018-07-09 - 377724Fishing Sim World - screen - 2018-07-09 - 377723Fishing Sim World - screen - 2018-07-09 - 377722

wersja językowa:
PL napisy, EN napisy i dialogi

Data premiery gry Fishing Sim World | XONE

18września201857dni

18września2018

Xbox Live

Microsoft XBOX ONE
Okładka Fishing Sim World (XONE)
Fishing Sim World

Fishing Sim World jest poświęconą wędkarstwu grą symulacyjną opracowaną przez studio Dovetail Games; mowa o zespole, w którego portfolio można znaleźć zarówno pokrewne gatunkowo Euro Fishing, jak i słynną serię Train Simulator (wcześniej znaną pod nazwą RailWorks). Opisywana produkcja pojawiła się między innymi na platformie PC, PS4 i XONE.

Mechanika

Fishing Sim World pozwala oddać się wędkarstwu między innymi na wodach amerykańskich Lake Boulder oraz Lake Johnson, francuskiej Gigantiki czy choćby brytyjskiego Grand Union Canal. W każdej z siedmiu lokacji znajdziemy zróżnicowane stanowiska przygotowane z myślą tak o początkujących, jak i doświadczonych wędkarzach. Ponadto w każdej chwili możemy skorzystać z łodzi (dwa z dostępnych modeli są sygnowane logo marki Bass Cat Boats), by po aktywacji sonaru znaleźć idealne miejsce do zarzucenia przynęty.

Łącznie na złowienie czeka tu osiemnaście gatunków ryb (na czele z karpiami, szczupakami i bassami mało- oraz wielkogębowymi) kontrolowanych przez zaawansowaną sztuczną inteligencję; chcąc odnosić sukcesy, musimy poznać ich reakcje (chociażby na temperaturę wody) i przyzwyczajenia. Zmagania są uatrakcyjniane przez zmienne warunki atmosferyczne, którymi należy się kierować przy doborze stanowisk łowieckich oraz sprzętu. Twórcy oddają do naszej dyspozycji szeroki wachlarz wyposażenia obejmujący wędki, kołowrotki, przypony oraz przynęty; wśród producentów można znaleźć między innymi takie firmy, jak Duckett Fishing, Fitzgerald Fishing, Korda, RidgeMonkey, a także Delkim.

Tryby gry

Fishing Sim World pozwala tak na rozgrywkę w pojedynkę, jak i na multiplayerową zabawę w towarzystwie trójki (na konsolach) lub siódemki (na komputerach osobistych) innych graczy. Poza tym miłośnicy wędkarstwa mogą ze sobą konkurować w ramach tak zwanej The Dovetail Fishing League.

Kwestie techniczne

Fishing Sim World na platformie PC, PS4 i XONE może się pochwalić trójwymiarową grafiką wysokiej jakości. Na uwagę zasługuje zwłaszcza realistycznie animowana woda, choć podobać się może również bogate w detale otoczenie i pełna szczegółów roślinność porastająca tereny nadbrzeżne.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet     Liczba graczy: 1-4  

Wymagania wiekowe Fishing Sim World

odpowiednia dla każdego wieku

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz