Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Generalne remonty domów: House Flipper PS4

House Flipper

Symulator inwestora-budowlańca. Podczas zabawy wcielamy się w osobę kupującą zniszczone mieszkania, które następnie trzeba wyremontować, odpowiednio wyposazyć i sprzedać z zyskiem. Zarobione pieniądze inwestujemy w dalszy rozwój, narzędzia i kolejne mieszkania.

Symulacje, budowlane, ekonomiczne, FPP, maszyny i urządzenia, polskie.

Generalne remonty domów: House Flipper - screen - 2017-03-10 - 340069Generalne remonty domów: House Flipper - screen - 2017-03-10 - 340068Generalne remonty domów: House Flipper - screen - 2017-03-10 - 340067Generalne remonty domów: House Flipper - screen - 2017-03-10 - 340066Generalne remonty domów: House Flipper - screen - 2017-03-10 - 340065Generalne remonty domów: House Flipper - screen - 2017-03-10 - 340064Generalne remonty domów: House Flipper - screen - 2017-03-10 - 340063Generalne remonty domów: House Flipper - screen - 2017-03-10 - 340062

Empyrean | producent

PlayWay | wydawca

Strona oficjalna

wersja językowa:
PL napisy, EN napisy i dialogi

Data premiery gry Generalne remonty domów: House Flipper | PS4

2019

Sony PlayStation 4
Okładka House Flipper (PS4)
House Flipper

House Flipper to ciekawy symulator inwestora-budowlańca od polskiego studia Empyrean. Tytuł przeznaczony jest na platformę PlayStation 4, a jego wydawcą została firma PlayWay, znana z takich projektów jak Car Mechanic Simulator i Operator numeru alarmowego.

Mechanika

W grze wcielamy się w inwestora kupującego wymagające remontu mieszkania. Problem z tego typu nieruchomościami jest taki, że nigdy tak naprawdę nie wiadomo, co kryje się w środku, jakim problemom i niespodziankom będziemy musieli stawić czoła. Jednak kto nie ryzykuje, ten nie wygrywa.

Po zakupie musimy przywrócić dom do stanu użytkowego. Związane jest to chociażby z wyburzeniem niepotrzebnych ścian, pozbyciem się szkodników i naprawą instalacji elektrycznej. W tym celu przydają się rozmaite narzędzia, jak np. młot. Zabawa w House Flipper nie polega jednak tylko na remontowaniu. Do zadań gracza należy także urządzenie wnętrz, co związane jest z zakupem odpowiednich mebli i dodatków oraz ich rozmieszczeniem ich w wybranych miejscach.

Po wykonaniu wszystkich czynności należy oczywiście posprzątać bałagan, umyć okna i sprzedać mieszkanie z zyskiem. W ten sposób zarabiamy pieniądze na kolejne inwestycje i lepsze narzędzia.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 9.3 / 10 na podstawie 14 głosów czytelników.

Gry podobne do Generalne remonty domów: House Flipper

Wymagania wiekowe House Flipper

odpowiednia dla każdego wieku

Świetna sprzedaż House Flippera – PlayWay zapowiada dalszy rozwój gry
Świetna sprzedaż House Flippera – PlayWay zapowiada dalszy rozwój gry

wiadomość6 czerwca 2018

Po nieco ponad dwóch tygodniach od premiery symulatora remontów - House Flipper – wydawca tej gry, polska firma PlayWay, poinformował o wynikach jej sprzedaży. Jak się okazało, są one nadspodziewanie dobre.

House Flipper – symulator remontowania domów kolejnym sukcesem PlayWay
House Flipper – symulator remontowania domów kolejnym sukcesem PlayWay

wiadomość21 maja 2018

Firma PlayWay poinformowała o bardzo dobrej sprzedaży gry House Flipper. Wystarczył jeden dzień, by symulator remontów domów studia Empyrean zwrócił twórcom koszty produkcji, wynoszące ok. 500 tys. zł. Tym samym deweloper zdecydował się jak najszybciej wypuścić konsolowe i mobilne wersje tego tytułu.

House Flipper - zapowiedziano symulator inwestora-budowlańca
House Flipper - zapowiedziano symulator inwestora-budowlańca

wiadomość7 marca 2017

Firma PlayWay, wydawca m.in. serii Car Mechanic Simulator, zapowiedziała projekt o tytule House Flipper. Tym razem jest to gra tworzona przez krakowskie studio Empyrean. Wcielimy się w niej w inwestora kupującego zniszczone nieruchomości, które następnie remontuje i sprzedaje z zyskiem.

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz