Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

First Hero Android

Dedykowana platformom mobilnym gra strategiczna, w której gracze kierują legendarnymi, historycznymi herosami i toczą dynamiczne starcia z wrogimi klanami.

Strategiczne, multiplayer, RTS, zagraj za darmo.

First Hero - screen - 2018-03-14 - 368285First Hero - screen - 2018-03-14 - 368284First Hero - screen - 2018-03-14 - 368283First Hero - screen - 2018-03-14 - 368282

Webzen Inc. | producent

Webzen Inc. | wydawca

Strona oficjalna

wersja językowa:
EN napisy i dialogi

Data premiery gry First Hero | AND

sierpień2018

Android
Okładka First Hero (AND)
First Hero

Przygotowane z myślą o Android First Hero jest grą strategiczną, w której gracze przejmują kontrolę nad legendarnymi bohaterami, znanymi z kart historii. Za stworzenie omawianej produkcji odpowiada koreańska firma Webzen, znana m.in. z Mu Online.

Mechanika

Rozgrywka w First Hero na platformie Android przypomina nieco cykl Heroes of Might and Magic i polega na eksplorowaniu i podbijaniu terenów oraz toczeniu potyczek z wrogimi jednostkami, z wykorzystaniem kontrolowanego przez siebie bohatera, a także dowodzonych przez niego oddziałów. Starcia są rozgrywane w czasie rzeczywistym na trójwymiarowych mapach i są prezentowane z perspektywy izometrycznej.

Produkcja firmy Webzen pozwala także wybudować bazę dla naszego wojska, oferującą systematycznie poszerzany asortyment różnego rodzaju wzmocnień dla żołnierzy i kolejnych typów jednostek. Odnoszone zwycięstwa umożliwiają rozwijanie bohatera oraz podbijanie kolejnych terenów na mapie. Mamy też możliwość zawarcia sojuszu z innymi graczami, co otwiera drogę do podbijania całych domen i toczenia starć w większej skali.

Tryby gry

W wydane na Android First Hero można grać zarówno samotnie (w ramach trybu Adventure), jak i mierząc się z innymi graczami. Rozgrywka została jednak zaprojektowana przede wszystkim z myślą o zabawie wieloosobowej. W trybach gracz kontra gracz (ang. Player vs. Player – PvP) oraz sojusz kontra sojusz (ang. Alliance vs Alliance) wysiłki graczy są rejestrowane przez specjalny system rankingowy.

Kwestie techniczne

Gra First Hero w wersji na Android charakteryzuje się prostą – nawet jak na produkcje mobilne – trójwymiarową oprawą graficzną, która raczej nikogo nie zachwyci.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe First Hero

odpowiednia dla każdego wieku

Dodatkowe informacje: Wymagane połączenie z Internetem.  

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz