Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Football Manager Mobile 2018 Android

Specjalna, uproszczona wersja menadżera piłkarskiego Football Manager 2018. Produkcja oferuje szybszą rozgrywkę i zmieniony interfejs. Nie uświadczymy tu też trójwymiarowych spotkań. Gra dostępna jest tylko na smartfonach i tabletach.

Sportowe, manager piłkarski, piłka nożna.

Sports Interactive | producent

SEGA | wydawca

Strona oficjalna

wersja językowa:
EN napisy i dialogi

Data premiery gry Football Manager Mobile 2018 | AND

10listopada2017

10listopada2017

Google Play

Android
Okładka Football Manager Mobile 2018 (AND)
Football Manager Mobile 2018

Football Manager Mobile 2018 to mobilna odsłona gry Football Manager 2018. Jest to trzecia edycja tej produkcji, gdyż oprócz normalnej odsłony, studio Sports Interactive przygotowało także uproszczone Football Manager Touch 2018. Opisywana pozycja jest dedykowana tylko smartfonom oraz tabletom (Android) i pod wieloma względami różni się od pozostałych Football Managerów.

Mechanika

W ogólnych założeniach Football Manager Mobile 2018 jest praktycznie tym samym, co Football Manager 2018 i Football Manager Touch 2018. Wcielamy się bowiem w menadżera piłkarskiego, którego zadaniem jest poprowadzenie jednego z zespołów do wielu sukcesów. Rozgrywka jednak została zaprojektowana tak, by przy jednoczesnym zaawansowaniu, pozwalać na dużo szybszą zabawę, w którą możemy zanurzyć się np. podczas jazdy autobusem czy w trakcie przerwy w pracy.

Do naszych zadań należy ustalanie taktyki, dbanie o budżet klubu czy też kupowanie i sprzedawanie zawodników. W tym przypadku możemy korzystać z pomocy skautów, czyli osób jeżdżących po świecie w poszukiwaniu wartościowych zawodników. Im lepszy tego typu pracownik, wyszukujący ciekawszych sportowców, tym więcej musimy mu zapłacić. W mobilnej wersji Football Managera wyniki ich pracy przedstawiane są w postaci prostej karty z wadami i zaletami piłkarza, co pozwala bardzo szybko rozeznać się w sytuacji.

Mobilna wersja posiada też znacznie uproszczony interfejs i nie wymaga przeczesywania wielu kart ze statystykami i danymi, choć i tak nie brakuje w niej rozmaitych szczegółów dotyczących klubu, zawodników itd. Tytuł oferuje jednak dostęp do dużo mniejszej liczby klubów i piłkarzy, niż większe odsłony serii.

Kwestie techniczne

W Football Manager 2018 oglądamy trójwymiarowe spotkania przypominające np. gry z serii FIFA. Natomiast w Football Manager Mobile 2018 na platformę Android na ekranie widzimy kropki poruszające się po boisku. Produkcja podsuwa nam jednak najważniejsze informacje, umożliwiając dokonywanie zmian zawodników i taktyki w trakcie potyczki.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: duża (powyżej 500 MB)

Oczekiwania czytelników: 10 / 10 na podstawie 2 głosów czytelników.

Gry podobne do Football Manager Mobile 2018

Wymagania wiekowe Football Manager Mobile 2018

odpowiednia dla każdego wieku

Football Manager 2018 ukaże się 10 listopada
Football Manager 2018 ukaże się 10 listopada

wiadomość16 sierpnia 2017

Poznaliśmy termin premiery tegorocznej edycji gry Football Manager. Football Manager 2018 ukaże się na PC-tach 10 listopada. Wraz z nim pojawią się dwie dodatkowe edycje - Football Manager Touch 2018 oraz Football Manager Mobile 2018.

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz