Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Szepty w Mroku: Statek Widmo Win Phone

Left in the Dark: No One on Board

Casualowa gra przygodowa typu HOPA (Hidden Objects Puzzle Adventure), wyprodukowana przez studio Moonrise Interactive. Akcja toczy się u schyłku XIX wieku, zaś gracz wciela się w rolę detektyw, która poproszona została o wyjaśnienie sprawy zaginięcia załogi i ładunku statku przepływającego nieopodal nadbrzeżnego miasta Port Providence.

Przygodowe, 2D, casual, polskie, ukryte przedmioty.

Szepty w Mroku: Statek Widmo - screen - 2015-06-24 - 302709Szepty w Mroku: Statek Widmo - screen - 2015-06-24 - 302708Szepty w Mroku: Statek Widmo - screen - 2015-06-24 - 302707Szepty w Mroku: Statek Widmo - screen - 2015-06-24 - 302706Szepty w Mroku: Statek Widmo - screen - 2015-06-24 - 302705

wersja językowa:
PL napisy, EN napisy i dialogi

Data premiery gry Szepty w Mroku: Statek Widmo | WP

11sierpnia2014

11sierpnia2014

Windows Store

Windows Phone
Okładka Left in the Dark: No One on Board (WP)
Left in the Dark: No One on Board

Left in the Dark: No One on Board to produkcja niezależnego studia Moonrise Interactive, skierowana do miłośników casualowych przygodówek utrzymanych w konwencji opowieści z dreszczykiem. Tytuł przeznaczony jest między innymi na urządzenia przenośne z systemem Windows Phone.

Akcja gry toczy się pod koniec XIX wieku. Główna bohaterka – ceniona pani detektyw, poproszona zostaje przez burmistrza nadbrzeżnego miasta Port Providence o wyjaśnienie sprawy zaginięcia ładunku i załogi jednego ze statków. Miejscowi utrzymują, że chodzi o klątwę, za sprawą której dokładnie co 10 lat powtarza się ten sam scenariusz. Co więcej, sprawa może wiązać się z morderstwem rodziny, do którego doszło kilka lat wcześniej.

Jak przystało na grę typu HOPA (Hidden Objects Puzzle Adventure), zadania stawiane przed graczem to przede wszystkim zagadki typu „ukryte przedmioty”, łamigłówki wymagające posłużenia się przedmiotami z ekwipunku oraz interakcji z elementami otoczenia, a także proste mini-gierki logiczne. System sterowania zastosowany w grze opiera się na charakterystycznym dla przygodówek interfejsie point & click. Z myślą o mniej zaawansowanych graczach twórcy przewidzieli kilka wariantów trudności rozgrywki, a także możliwość skorzystania z systemu podpowiedzi.

Left in the Dark: No One on Board na urządzeniach z systemem Windows Phone odznacza się estetycznie wykonaną oprawą audiowizualną. Zgodnie z gatunkowymi standardami, deweloperzy wykorzystali ręcznie rysowane tła oraz proste animacje. Całości wrażeń dopełnia nastrojowy podkład muzyczny.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe Left in the Dark: No One on Board

odpowiednia dla każdego wieku

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz