Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Muminki słyszą tajemnicze głosy PC

Moomin and the Mysterious Howling

Kolejna gra przygodowa z Muminkami w roli głównej. Tym razem zadaniem gracza jest pomóc Muminkowi w rozwiązaniu zagadki tajemniczego głosu, dobiegającego od strony morza i skutecznie zakłócającego letni odpoczynek mieszkańców doliny.

Przygodowe.

eWSOY | producent

Graffiti Entertainment | wydawca

CDP | wydawca PL

Pomoc techniczna

wersja językowa:
PL napisy i dialogi

Data premiery gry Muminki słyszą tajemnicze głosy | PC

20lutego2009

20lutego2009

premiera PL

PC Windows
Okładka Moomin and the Mysterious Howling (PC)
Moomin and the Mysterious Howling

Muminki słyszą tajemnicze głosy to kolejna gra z serii familijnych przygodówek z Muminkami w roli głównej. Tytuł dedykowany jest w szczególności najmłodszym odbiorcom, gdyż przedstawione w nim treści zostały dostosowane do poziomu intelektualnego dzieci w wieku od 4 lat.

Akcja gry ponownie toczy się w Dolinie Muminków, w której to maluchy spotykają grupę sympatycznych mieszkańców: Małą Mi, Paszczaka, Włóczykija, Migotka i pozostałych zabawnych bohaterów, znanych doskonale z powieści fińskiej pisarki Tove Jansson. Fabuła niniejszej odsłony prezentuje się następująco: lato w Dolinie Muminków rozpoczęło się zwyczajnie, jak każde inne, mieszkańcom czas upływał na przemiłych piknikach w słońcu, kojących kąpielach czy nocnych wycieczkach. Jednak owa sielanka została pewnego dnia zakłócona przez dziwny dźwięk, nigdy dotąd niesłyszany. Co jakiś czas od strony morza zaczął dobiegać dziwny, tajemniczy skowyt. Po kilku bezsennych nocach Muminek postanowił wreszcie jakoś temu zaradzić... I tu do gry wkracza gracz, którego głównym zadaniem jest pomóc Muminkowi w realizacji wyżej wymienionego zadania. Oczywiście, okaże się ono nie lada wyzwaniem, pełnym niebezpiecznych i ekscytujących przygód. Aby rozwiązać zagadkę tajemniczego głosu, Muminek, a wraz z nim gracz, będzie musiał odnaleźć zagubione części latającego statku Migotka i polecieć nim w głąb morza.

W skład opisywanego programu wchodzi szereg zadań i zabaw, które obok dostarczania sporej dawki rozrywki, stymulują także rozwój umysłowy młodych odbiorców. Całość zmagań została dopełniona kolorową oprawą wizualną. Ponadto na uwagę zasługuje fakt, że tytuł ten został całkowicie pozbawiony scen przemocy.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Cena gry w dniu premiery: 59,90 PLN

Gry podobne do Muminki słyszą tajemnicze głosy

Klasyfikacja PEGI Muminki słyszą tajemnicze głosy

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe Moomin and the Mysterious Howling

Rekomendowane: Pentium II 400 MHz, 128 MB RAM, karta grafiki 16 MB (Riva TNT2 lub lepsza), Windows 95/98/Me

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
U