Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePC
Okładka Maly Adibu w wesolym cyrku (PC)
OkładkaMaly Adibu w wesolym cyrku (PC)

Mały Adibu w wesołym cyrku PC

Maly Adibu w wesolym cyrku

Gra edukacyjna, w której młodzi użytkownicy komputerów spotykają się z tytułowym bohaterem oraz grupą jego przyjaciół. W jej skład wchodzi aż 48 zróżnicowanych zabaw, zadań, animacji, piosenek i innych atrakcji.

Towarzyskie

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Mały Adibu w wesołym cyrku Premiera PC

28listopada2005

pudełko PL

15maja2008

producent: Mindscape wydawca: Mindscape wydawca PL: CD Projekt S.A. Strona oficjalna

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

Mały Adibu w wesołym cyrku to kolejna gra edukacyjna, w której młodzi użytkownicy komputerów spotykają się z sympatycznym, tytułowym bohaterem oraz grupą jego przyjaciół.

Fabuła omawianej odsłony prezentuje się następująco: do miasteczka przyjechał cyrk, pełen magicznych sztuczek, akrobatów i tresowanych zwierząt. Jednak najbliższe przedstawienie może się nie odbyć, gdyż foki uciekły ze swoich klatek, powodując tym samym ogromne zamieszanie. Oczywiście, zadaniem graczy jest pomóc w złapaniu fok, tak aby Lili, przyjaciółka Małego Adibu, oraz akrobaci i inni cyrkowcy zdążyli przygotować się do występu.

Program został dostosowany do poziomu intelektualnego dzieci w wieku od 2 do 5 lat, a w jego skład wchodzi aż 48 zróżnicowanych zabaw, zadań, animacji, piosenek i innych atrakcji stymulujących rozwój umysłowy młodych odbiorców na wielu płaszczyznach. Gra rozwija między innymi umiejętność obserwacji oraz orientacji w przestrzeni czy też rozpoznawania kształtów i kolorów.

Tak jak pozostałe tytuły z serii, tak i ten oferuje trzy poziomy trudności do wyboru oraz Kącik rodziców, dzięki któremu rodzic może ustawiać parametry programu oraz czas, jaki jego potomek spędzi przed komputerem.

Ostatnia modyfikacja 5 listopada 2008

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Mały Adibu w wesołym cyrku cena w dniu premiery: 59,90 PLN

Wymagania wiekowe Mały Adibu w wesołym cyrku: Odpowiednia dla każdego wieku.

Mały Adibu w wesołym cyrku Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium III 500 MHz
  • 256 MB RAM
  • karta grafiki 8 MB (Riva TNT lub lepsza)
  • Windows 98/Me/2000/XP