Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry na świecie 19 września 2015, 13:44

autor: Góral

Assassin's Creed: Syndicate na PS4 otrzyma 10 dodatkowych misji

Firma Sony ujawniła, że użytkownicy konsoli PlayStation 4, którzy skuszą się na zakup gry Assassin's Creed: Syndicate, mogą liczyć na 10 ekskluzywnych misji w ramach dodatku The Dreadful Crimes.

Firma Sony ujawniła na blogu PlayStation, że gra Assassin's Creed: Syndicate doczeka się pakietu 10 dodatkowych misji, które pojawią się wyłącznie na konsoli PlayStation 4 w ramach dodatku The Dreadful Crimes. Zadania opierać będą się na rozwiązywaniu spraw tajemniczych morderstw, a w przygodzie, oprócz rodzeństwa Frye, uczestniczyć ma także zafascynowany historiami detektywistycznymi chłopak o imieniu Artie oraz dziennikarz Henry Raymond. Używając wzroku orła będziemy w stanie odnaleźć istotne wskazówki i odtworzyć scenę zbrodni, a poza tym gracze sami zdecydują, czy wiedzą już kto odpowiada za daną zbrodnię. Podczas podejmowania decyzji trzeba będzie jednak uważać, gdyż oskarżenie niewłaściwej osoby sprawi, że nagroda za schwytanie złoczyńcy ulegnie zmniejszeniu.

Dodatek zadebiutuje w momencie premiery gry, czyli 23 października. Jednocześnie Sony zapowiedziało zestaw zawierający konsolę z dyskiem 1 TB, pudełkową wersję gry Assassin's Creed: Syndicate oraz cyfrowy egzemplarz Watch_Dogs.

Assassin's Creed: Syndicate na PlayStation 4 otrzyma 10 dodatkowych misji - ilustracja #1
Assassin's Creed: Syndicate na PlayStation 4 otrzyma 10 dodatkowych misji - ilustracja #2

Assassin’s Creed: Syndicate to kolejna odsłona popularnej serii przygodowych gier akcji tworzonych przez studia firmy Ubisoft. Tym razem akcja rozegra się w 1868 roku w Londynie. Gracze pokierują Jacobem i Evie Frye, którzy mają zamiar pomóc uciskanej przez władze i bogaczy klasie robotniczej.

Rozgrywka nie będzie się odróżniać w wielkim stopniu od wcześniejszych odsłon serii. Pojawią się jednak pewne nowości, w tym linka z hakiem, umożliwiająca błyskawiczne dostanie się na dach budynku, czy też przemieszczanie się na nich. Często także pokierujemy dorożkami jeżdżącymi po ulicach Londynu, a poza tym staniemy na czele gangu.

Assassin's Creed: Syndicate na PlayStation 4 otrzyma 10 dodatkowych misji - ilustracja #3