Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry na świecie 13 listopada 2014, 10:15

autor: Renox

Just Cause 3 – opublikowano pierwsze screeny z gry

W sieci pojawiły się pierwsze oficjalne screenshoty z zapowiedzianego kilka dni temu Just Cause 3. Za publikację wspomnianych grafik odpowiada magazyn Game Informer, który w swoim grudniowym numerze ekskluzywnie przybliży światu sylwetkę tej świetnie zapowiadającej się produkcji.

Game Informer opublikował pierwsze oficjalne screeny z Just Cause 3. - Just Cause 3 – opublikowano pierwsze screeny z gry  - wiadomość - 2014-11-13
Game Informer opublikował pierwsze oficjalne screeny z Just Cause 3.
W skrócie o Just Cause 3:
  • Producent: Avalanche Studios
  • Wydawca: Square-Enix / Eidos
  • Gatunek: akcji, sandbox, TPP
  • Data premiery: 2015 rok
  • Platformy sprzętowe: PC, XOne, PS4

Fani serii Just Cause naprawdę sporo czasu musieli cierpliwie czekać na oficjalną zapowiedź trzeciej odsłony cyklu. Ostatecznie jednak, a dokładnie rzecz ujmując - dwa dni temu, zespół Avalanche Studios zdecydował się potwierdzić na łamach magazynu Game Informer trwanie prac nad Just Cause 3. Tym razem nie mamy dla Was tak obszernej paczki ze szczegółowymi informacjami na temat gry jak w przypadku wczorajszej nowinki, jednak pierwsze screeny z „trójki’ także powinny się Wam wydać co najmniej interesujące.

Zamieszczone niżej grafiki ekskluzywnie opublikowane zostały przez wspomniany już Game Informer. Obrazki są tylko trzy, jednak nie da się ukryć, że idealnie uchwyciły one kwintesencję tego, czym tak naprawdę jest seria Just Cause i czego możemy spodziewać się po najnowszej odsłonie cyklu – otwartego świata i masy zwariowanej rozgrywki napakowanej dużą ilością akcji.

Just Cause 3 – opublikowano pierwsze screeny z gry  - ilustracja #2
Just Cause 3 – opublikowano pierwsze screeny z gry  - ilustracja #3
Just Cause 3 – opublikowano pierwsze screeny z gry  - ilustracja #4

Dla przypomnienia warto jeszcze dodać, że w Just Cause 3 ponownie wcielimy się w agenta pracującego dla specjalnej komórki CIA - Rico Rodrigueza. Tym razem nasz nieustraszony bohater trafi do republiki Medici w rejonie Morza Śródziemnego, gdzie będzie musiał doprowadzić do upadku tamtejszego brutalnego dyktatora - generała Di Ravello. Premiera gry w wersji PC, XOne oraz PS4 przewidziana została na 2015 rok.

Just Cause 3

Just Cause 3