Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 6 marca 2013, 10:14

autor: Łosiu

Powstanie nowy film z Larą Croft

Darell Gallagher, szef studia Crystal Dynamics, poinformował, że stworzony zostanie film oparty na wydarzeniach inspirowanych najnowszą odsłoną gry Tomb Raider.

Premiera nowej odsłony przygód Lary Croft już za nami i raczej nie ulega wątpliwości, że możemy tu mówić o dużym sukcesie powracającej marki. Pisaliśmy niedawno, że filmy oparte na serii gier Tomb Raider przyniosły ponad 431 milionów dolarów dochodu, nikogo nie powinna więc dziwić decyzja o stworzeniu kolejnej produkcji traktującej o przygodach żądnej przygód archeolog. Film ma bazować luźno na wątkach fabularnych z nowego Tomb Raidera. Na pewno opowiadał będzie historie z młodości panny Croft.

Do wspólnych planów Crystal Dynamics i GK Films przyznał się w rozmowie dla Variety Darell Galagher, szef Crystal Dynamics. Wytwórnia GK Films była wcześniej odpowiedzialna między innymi za wyświetlany w Polsce The Departed (Infiltracja. Film ma wprowadzić zupełnie świeże spojrzenie na losy poszukiwaczki przygód i w niczym nie przypominać tych z Angeliną Jolie w roli głównej.

Czy Camille Luddington zagra główną rolę w nowym filmie Tomb Raider? - Powstanie nowy film z Larą Croft - wiadomość - 2013-03-06
Czy Camille Luddington zagra główną rolę w nowym filmie Tomb Raider?

Obecnie za wcześnie jest mówić o obsadzie, jednak prasa typuje brytyjską aktorkę Camille Luddington, która użyczyła głosu i swojego... ciała (przy technologii motion capture) bohaterce nowej części Tomb Raidera. Za scenariusz odpowiadać będzie duet Mark Fergus i Hawk Ostby, znany ze współtworzenia bardzo dobrego i entuzjastycznie przyjętego Iron Mana.

  1. Recenzja gry Tomb Raider - Lara Croft w jednej z najlepszych gier akcji ostatnich lat
  2. Tomb Raider - poradnik do gry
  3. Tomb Raider - porównanie grafiki Xbox 360 vs PS3
Tomb Raider

Tomb Raider