Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Tomb Raider - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
Tomb Raider - poradnik do gry

Tomb Raider - poradnik do gry

Po grobowcach do celu. Poradnik do gry Tomb Raider zawiera między innymi dokładną solucję wraz z licznymi poradami dotyczącymi walki i eksploracji, a także lokalizacje wszystkich dostępnych w grze sekretów. Nie zabrakło szczegółowego zestawienia umiejętności Lary i osiągnięć.

Ostatnia aktualizacja: 1 sierpnia 2016

Nieoficjalny poradnik do gry Tomb Raider odsłania wszystkie tajniki tej produkcji, zawierając przede wszystkim niezmiernie szczegółowy opis przejścia głównej kampanii dla pojedynczego gracza. W omówieniu każdego z etapów znalazły się informacje na temat rozwiązywania zagadek, docierania w pozornie niedostępne miejsca oraz radzenia sobie z lokalną fauną i wrogo nastawionymi postaciami.

Oprócz solucji do podstawowej kampanii w niniejszym poradniku znalazło się także kilka dodatkowych rozdziałów. Zdecydowanie największym z nich jest ten poświęcony tematowi odnajdywania sekretów skrywanych przez wyspę, czyli między innymi dokumentów, reliktów i geoskrzynek. Poradnik podaje dokładne współrzędne każdego sekretu oraz zawiera opis okoliczności jego pozyskania. Równie istotnym rozdziałem jest ten dotyczący eksploracji opcjonalnych grobowców, w których główna bohaterka może odnaleźć cenne skarby.

W końcowej części poradnika znalazły się zestawienia dostępnych umiejętności Lary i ulepszeń jej wyposażenie, które odblokowuje się odpowiednio za punkty doświadczenia i odnajdywane surowce. Całość uzupełnia lista osiągnięć (achievementów).

Na opracowanie składa się między innymi:

  • Szczegółowa i bogato ilustrowana solucja
  • Lokalizacja sekretów: Obozowiska, Dokumenty, Relikty, Geoskrzynki, Mapy skarbów, Łowcy duchów
  • Zestawienie umiejętności Lary i ich ulepszeń wyposażenia
  • Osiągnięcia
Tomb Raider - PORADNIK UKOŃCZONY - Tomb Raider - poradnik do gry

Tomb Raider - PORADNIK UKOŃCZONY

Prace nad poradnikiem zostały zakończone, jeżeli jednak masz jakieś uwagi lub własne propozycje rozbudowy poradnika wyślij je na adres [email protected].

Ze względu na możliwe aktualizacje gry (patche) wydane po zakończeniu prac nad poradnikiem, mogą wystąpić pewne różnice w zawartości gry i poradnika.

DZIENNIK ZMIAN

22 marca 2013 - opublikowano łącznie trzynaście map poświęconych lokacjom sekretów na wszystkich większych obszarach.

18 marca 2013 - dołączono solucję poziomów 23 i 24, szereg rozdziałów zamykających temat sekretów (wraz z kompletem wpisów Dziennika Lary), a także opisy umiejętności głównej bohaterki i jej wyposażenia. Opracowanie zamykają osiągnięcia i wymagania sprzętowe.

12 marca 2013 - dodano opisy etapów 19 - 22, wraz z opcjonalnymi grobowcami w Summit Forest oraz Shipwreck Beach. Opublikowane zostały kolejne strony opisów sekretów.

8 marca 2013 - załączono solucję dotyczącą misji 13 - 18, a także opcjonalne grobowce w Shantytown oraz sekrety do znalezienia na omówionych terenach. Zaktualizowano również kilka sekretów z obszaru Mountain Village.

5 marca 2013 - opublikowano opis przejścia dwunastu pierwszych etapów, pierwsze opcjonalne grobowce, a także szereg znajdziek - sekretów możliwych do odnalezienia na zwiedzanych obszarach.

Jacek "Stranger" Hałas (www.gry-online.pl)

Autor Poradnika

Jacek Hałas

Jacek Hałas

Z GRYOnline.pl współpracuje od czasów prehistorycznych, skupiając się na opracowywaniu poradników do gier dużych i gigantycznych, choć okazjonalnie zdarzają się i te mniejsze. W swoim dorobku autorskim, oprócz ponad 200 poradników, ma również m.in. recenzje, zapowiedzi i teksty publicystyczne. Prywatnie jest graczem niemal wyłącznie konsolowym, najchętniej grywającym w przygodowe gry akcji (najlepiej z dużym naciskiem na ciekawą fabułę), wyścigi i horrory. Ceni również skradanki oraz taktyczne turówki w stylu XCOM. Gra dużo, nie tylko w pracy, ale także poza nią, polując - w granicach rozsądku i wolnego czasu - na trofki i platyny. Poza grami lubi wycieczki rowerowe, a także dobrą książkę, szczególnie autorstwa Stephena Kinga oraz seriale (z klasyków najbardziej Gwiezdne Wrota, Rodzinę Soprano i Supernatural).

więcej


Informacje o Tomb Raider - poradnik do gry

Ostatnia aktualizacja : 3 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 228, ilustracje: 1159 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Tomb Raider - poradnik do gry