Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry na świecie 7 kwietnia 2012, 12:45

autor: Hed

Trion pokazał pierwszy zwiastun Defiance – strzelanki MMO powiązanej z serialem sci-fi

Deweloper znany z gry Rift wypuścił zwiastun swojego nowego projektu – strzelanki MMO o tytule Defiance. Co ciekawe, produkcja studia Trion Worlds będzie powiązana z serialem telewizyjnym, a zostanie wydana na pecetach i konsolach.

Trion pokazał pierwszy zwiastun Defiance – strzelanki MMO powiązanej z serialem sci-fi - ilustracja #1

Studio Trion Worlds pokazało pierwszy film ze swojej strzelanki wieloosobowej Defiance, która będzie powiązana z serialem telewizyjnym stacji SciFi Universal (znanej zagranicą jako Syfy). W grze przeniesiemy sie do zniszczonego świata przyszłości, aby wziąć udział w wojnie między ocalałymi. Twórcy produkcji zapowiadają olbrzymie pola bitew i walki zakrojone na ogromną skalę. Na zwiastunie Defiance kojarzy się z takimi tytułami jak Halo, czy Tribes.

Poniższy zwiastun Defiance zawiera kilka elementów pożądanych przez graczy. W grze nie zabraknie pojazdów, futurystycznych broni oraz potworów wyłażących spod ziemi. Całość nie jest może szczególnie imponująca od strony graficznej czy technologicznej, ale w zamian oferuje dość ambitne założenia. Trion chce bowiem stworzyć duży świat rodem z gier MMO i zapełnić go ludźmi grającymi na trzech platformach (PC, Xbox 360, PlayStation 3).

Defiance to ciekawy przypadek próby połączenia ze sobą świata telewizji i gier. Trion, studio znane z gry Rift, zapewnia, że gracze otrzymają rozgrywkę rodem z wysokobudżetowej strzelanki konsolowej, połączoną z elementami MMO: możliwością wpływania na różne elementy, rozmachem oraz stałym światem. Podobno obie produkcje, gra i serial, będą w pewien sposób przeplatały się i wpływały na siebie nawzajem.

  1. Oficjalna strona Defiance
Defiance

Defiance