Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Cenega Press Release 11 lipca 2018, 08:02

Quake Champions - Nowa mapa i edycja kolekcjonerska

W planie wydawniczym firmy Cenega pojawiła się limitowana edycja kolekcjonerska Quake Champions. Zawiera ona pełną grę z dostępem do wszystkich obecnych i przyszłych Czempionów, a dodatkowo ręcznie malowaną figurką Scalebearera i ekskluzywną skórkę „Oni”. Edycja jest już dostępna w przedsprzedaży, wyłącznie na muve.pl.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Oto kolejne aktualizacje Quake Champions, tuż po imponującym darmowym tygodniu podczas tegorocznego E3. Teraz, w ramach obietnicy wspierania ewolucji tej kipiącej adrenaliną strzelaniny na arenie, i w ramach dostarczania treści nowym oraz doświadczonym graczom, prezentujemy informacje o The Molten Falls, kolejnych zmianach w grze i dostępności edycji kolekcjonerskiej w Polsce.

Zmiany

  1. THE MOLTEN FALLS – Najnowsza strefa Krainy Snów, która odciśnie się w waszej świadomości, to The Molten Falls. Nowa mapa Gorotha z Wymiaru Zgładzonych, ta piekielna arena jest pełna bogatej scenerii, w której nacisk postawiono na działania na różnych wysokościach. Szerokie drogi czekają na śmiałych łowców, zapewniają duże pole widzenia, idealne do wykazania się umiejętnościami biegania i strzelania. Arena jest obecnie dostępna we wszystkich trybach rozgrywki rankingowej i nierankingowej, poza Ofiarą.
  2. TOKENY ZMIANY NAZWY GRACZA - To bilet dla tych, którzy pragną odświeżyć swój wizerunek. Można nabyć go sklepie Quake, każdy token zmiany nazwy gracza pozwala na jednorazową zmianę.
  3. CIĄGŁE ULEPSZENIA – Jak zawsze, zespół deweloperski dostarczył nowe ulepszenia i optymalizacje wydajności. Balans czempionów, poprawki interfejsu użytkownika, usunięte błędy i modyfikacje działania broni. Zapoznajcie się z najnowszą listą zmian, gdzie znajdziecie informacje o wszystkich poprawkach i ulepszeniach: https://quake.bethesda.net/pl/news/5semLjc3h6Uugau8Es4KIi

Dodatkowo w planie wydawniczym firmy Cenega pojawiła się limitowana edycja kolekcjonerska Quake Champions. Zawiera ona pełną grę z dostępem do wszystkich obecnych i przyszłych Czempionów, a dodatkowo ręcznie malowaną figurką Scalebearera i ekskluzywną skórkę „Oni”. Edycja jest już dostępna w przedsprzedaży, wyłącznie na muve.pl.

W Quake Champions można zagrać we wczesnym dostępie za pośrednictwem Bethesda.net i Steam. Aby dowiedzieć się więcej, wejdź na www.Quake.com lub profil na Facebooku: www.facebook.com/Quake.Poland.

Quake Champions

Quake Champions