Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 14 listopada 2017, 11:40

autor: godrikus

Pięć dni darmowego multiplayera na PlayStation 4

Firma Sony przygotowała coś dla osób, które chętnie zagrałyby w jakąś produkcję w trybie sieciowym, lecz nie skłaniają się ku zakupowi wymaganego abonamentu PlayStation Plus. Przez najbliższe pięć dni rozgrywka wieloosobowa przez Internet na PS4 będzie dostępna dla wszystkich.

Jeszcze w tym tygodniu wszyscy właściciele PlayStation 4 będą mogli zmierzyć się w rozgrywkach sieciowych bez dodatkowych opłat. - Pięć dni darmowego multiplayera na PlayStation 4 - wiadomość - 2017-11-14
Jeszcze w tym tygodniu wszyscy właściciele PlayStation 4 będą mogli zmierzyć się w rozgrywkach sieciowych bez dodatkowych opłat.

Granie przez Internet na PlayStation 4 zazwyczaj wymaga opłacenia abonamentu usługi PlayStation Plus. Tym razem firma Sony zdecydowała się udostępnić tę funkcję za darmo na pięć dni. Akcja obejmuje Europę oraz Australię i potrwa od godziny 11:00 czasu polskiego 15 listopada do 11:00 20 listopada. Nietrudno wyciągnąć wniosek, że takie posunięcie ze strony japońskiego giganta spowodowane jest popularnością znajdujących się już na półkach sklepowych gier Call of Duty: WWII, Destiny 2, FIFA 18 czy Gran Turismo Sport oraz nadchodzącą premierą Star Wars: Battlefront II (która odbędzie się 17 listopada). Udostępnienie darmowej możliwości rozgrywki w trybie wieloosobowym tych głośnych produkcji z pewnością sprawi, że baza graczy opłacających abonament ostatecznie się zwiększy – nikt, komu gra przypadnie do gustu, nie będzie chciał hamować swojego postępu w multiplayerze.

Wysokie zainteresowanie nadchodzącym Star Wars: Battlefront II z pewnością jest jednym z powodów szczodrości Sony. - Pięć dni darmowego multiplayera na PlayStation 4 - wiadomość - 2017-11-14
Wysokie zainteresowanie nadchodzącym Star Wars: Battlefront II z pewnością jest jednym z powodów szczodrości Sony.

Warto zaznaczyć, że według informacji Sony, akcja obejmuje tylko rozgrywkę wieloosobową – kolekcja „Gier co miesiąc” i inne funkcje wciąż będą dostępne tylko dla abonentów. Jak informowaliśmy niedawno, tym razem „plusowicze” mają okazję między innymi sprawdzić się w jednej z nowszych odsłon Wormsów oraz ruszyć w szaloną przejażdżkę w wirtualnej rzeczywistości w Until Dawn: Rush of Blood.

Przypominamy, że po sierpniowych podwyżkach cen osoby zainteresowane przedłużeniem możliwości rozgrywki wieloosobowej w ramach PlayStation Plus i pozostałymi korzyściami płynącymi z subskrypcji będą musiały przygotować się na wydatek 33 złotych co miesiąc, 100 złotych co trzy miesiące lub 240 zł co rok.

Pięć dni darmowego multiplayera na PlayStation 4 - ilustracja #3

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.