Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 26 czerwca 2010

Cities XL 2011 jeszcze w tym roku

Adrian Werner, 26 czerwca 2010, 11:43

Cities XL wystartowało jako ambitna gra strategiczna w wydaniu MMO. Formuła ta nie sprawdziła się i twórcy na początku tego roku zostali zmuszeni do usunięcia trybu online oraz przerobienia gry na w pełni przeznaczoną dla pojedynczego gracza. Nie wystarczyło to, by uratować autorów i ich studio zostało wkrótce potem zamknięte. Okazuje się, że nie oznaczało to końca tej marki.

Global Agenda już bez kosztownych opłat abonamentowych

Rock Alone, 26 czerwca 2010, 10:21

Z różnych powodów sieciowa strzelanina MMO - Global Agenda, nie cieszy się takim powodzeniem jakiego życzyliby sobie twórcy. Prawdopodobnie w związku z tym deweloper Hi-Rez Studios poinformował właśnie o rezygnacji z płatnej subskrypcji gry.

Szczegóły promocji 2 + 1 dla właścicieli Xboksa 360

Jiker, 26 czerwca 2010, 09:24

Polski oddział koncernu Microsoft przedstawił szczegóły promocji „2+1”, w ramach której kupując dwie gry z serii Xbox 360 Classics możliwe jest dokupienie trzeciej za symboliczną złotówkę. Oferta obowiązywać będzie do 30 czerwca włącznie.

Zmiany i nowości w trybie sieciowym Napoleon: Total War

Jiker, 26 czerwca 2010, 08:48

Przedstawiciele studia Creative Assembly opublikowali na łamach oficjalnego bloga serii Total War nowe Q&A, opisując w nim szereg zmian wprowadzonych ostatnio w ramach aktualizacji sieciowego trybu rozgrywki Napoleon: Total War.

Cyfrowa dystrybucja - promocje na weekend 26-27 czerwca

Vercetti, 26 czerwca 2010, 08:14

Wraz z rozpoczęciem wakacji przygotowaliśmy dla Was zestawienie promocji, które pojawiły się w systemach cyfrowej dystrybucji - na platformie Steam oraz w serwisach Good Old Games, Impulse, Direct2Drive oraz GamersGate. W ten weekend pojedyncze promocje ustąpiły miejsca masowym wyprzedażom gier czołowych wydawców.

Polska edycja Torchlight już w sklepach

Olek, 26 czerwca 2010, 07:36

Po długich oczekiwaniach swoją premierę ma dziś Torchlight. Debiutancka gra studia Runic Games wydana została przez firmę FonoGAME w polskiej wersji językowej. W zestawie, który trafił do sprzedaży, znajdują się także edytor przygód, dwie naklejki, instrukcja i materiały dodatkowe na płycie DVD.

Take-Two zapowiada jedną nową markę w każdym kolejnym roku

Rock Alone, 26 czerwca 2010, 07:23

Rozbieżne plany biznesowe w przypadku różnych wydawców to zupełnie normalna sprawa. Ostatni trend opierał się w dużym stopniu na promowaniu znanych i sprawdzonych marek, gdzie szansa zwrotu inwestycji jest bardzo wysoka. Koncern Take-Two nie jest tu wyjątkiem, aczkolwiek ogłosił właśnie, że za cel stawia sobie prezentowanie jednej nowej marki każdego roku.