Dodatek do gry Call of Duty: Black Ops II
Data wydania: 2 lipca 2013
Trzeci oficjalny zestaw map do gry Call of Duty: Black Ops II. DLC Vengeance zawiera cztery dodatkowe areny do trybu wieloosobowego, a także nową unikatową broń oraz mapę Buried czyli świeżą wariację na temat trybu Zombie w klimatach Dzikiego Zachodu.
Gracze
Vengeance to trzecie z kolei rozszerzenie do Call of Duty: Black Ops II, strzelaniny w konwencji FPP od studia Treyarch. Za DLC odpowiada ten sam zespół, co w przypadku poprzednich dodatków. Akcja Vengeance skupia się wyłącznie na zmaganiach sieciowych. DLC jest dostępne także w ramach przepustki Season Pass do podstawowej wersji gry.
Sieciowe batalie rozgrywają się na czterech mapach. Pierwsza z nich, Cove, przenosi graczy na tropikalną wyspę znajdującą się gdzieś na środku Oceanu Indyjskiego. W Detour znajdziemy się na zrujnowanym moście na Wschodnim Wybrzeżu – walka odbywa się na kilku poziomach, zarówno na nieco bardziej otwartej, jak i zamkniętej przestrzeni. Trzecia mapa z kolei to Rush – twórcy położyli silny nacisk na strzelaniny krótkodystansowe na placu przeznaczonym niegdyś do paintballa. Uplink jest najmniej świeżą ze wszystkich czterech, gdyż okazała się modyfikacją znanej z pierwszego Black Opsa mapy Summit.
Największą nowością w DLC jest mapa Buried, w której gracze trafiają do starego górniczego miasteczka utrzymanego w klimatach Dzikiego Zachodu. Jest to świeża wariacja na temat trybu Zombie, w którym musimy stawić czoła hordom napierających usilnie zombiaków. W tym trybie pojawiają się nowe, nieznane wcześniej postaci, a w eksterminacji fali żywych trupów pomoże nam nowa unikatowa zabawka, nazwana przez twórców Ray Mark Gun II.
Autor opisu gry: Bartosz Woldański
Platformy:
PC Windows 1 sierpnia 2013
PlayStation 3 30 sierpnia 2013
Xbox 360 2 lipca 2013
Producent: Treyarch
Wydawca: Activision Blizzard
Gry podobne:
40GIER
Call of Duty jest serią pierwszoosobowych strzelanek (FPS-ów), której poszczególne części są osadzone w różnych konwencjach konfliktów zbrojnych – od II wojny światowej, przez współczesne wojny, aż po futurystyczne konflikty. Cykl uznaje się za jedną z najważniejszych i najbardziej popularnych marek w dziejach elektronicznej rozrywki.
Podstawka dla Call of Duty: Black Ops II – Vengeance
16 marca 2014
Trudno w to uwierzyć, ale producenci popularnych strzelanin popełniają kardynalne błędy, odwzorowując broń palną, czasem świadomie, czasem z lenistwa. W niniejszym artykule przyglądamy się najczęstszym wpadkom.
Równo miesiąc po premierze na konsoli Xbox 360, użytkownicy pecetów i PlayStation 3 otrzymali możliwość zakupienia najnowszego DLC do Call of Duty: Black Ops II. Z dniem dzisiejszym pakiet trafił do dystrybucji cyfrowej w cenie około 60 zł.
gry
Michał Orlikowski
2 sierpnia 2013 09:26
Firma Activision ogłosiła, że DLC Vengeance do Call of Duty: Black Ops II, dostępne od niedawna na Xboksie 360, na pecetach i PlayStation 3 pojawi się 1 sierpnia. Dodatek zawiera cztery areny do rozgrywki wieloosobowej, rozbudowaną mapę do trybu zombie oraz nową broń.
gry
Krzysztof Mysiak
11 lipca 2013 08:48
Studio Treyarch wraz z firmą Activision oficjalnie ujawniło kolejny dodatek do gry Call of Duty: Black Ops II. Trzeci zestaw map zadebiutuje najpierw na Xboksie 360, a dopiero potem na pozostałych platformach sprzętowych. Opublikowano też pierwszy zwiastun.
gry
Bartosz Woldański
19 czerwca 2013 10:52
Dziś piszemy m.in. o dodatkach DLC do gier Gears of War: Judgment oraz Call of Duty: Black Ops II, a także o kolejnym źródle finansowania urządzenia Oculus Rift. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.
gry
Marcin Skierski
18 czerwca 2013 14:30
Wymagania sprzętowe gry Call of Duty: Black Ops II – Vengeance:
PC / Windows
Rekomendowane wymagania sprzętowe:
Core 2 Duo 2.8 GHz, 2 GB RAM (4 GB dla Vista/7), karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 lub lepsza), 16 GB HDD, Windows XP/Vista/7, łącze internetowe.
Średnie Oceny:
Średnia z 48 ocen gry wystawionych przez użytkowników i graczy z GRYOnline.pl.
jubo1223 Legionista
Na ostatnim obrazku w zombie jest Abraham Lincoln :D
Wojak15432 Legionista
Jest już nawet podkategoria Call of Duty :DDD
Artek3333 Centurion
Aż nie chce się wierzyć, co oni zrobili z tym tytułem
Muad Dib Chorąży
NNNNNNNNNNNNNNNNNNNiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.......................................