Wyszukiwarka gier
Space Pirates and Zombies

Space Pirates and Zombies

PC
po premierze

Data wydania: 15 sierpnia 2011

Strategiczne, Science fiction, Zombie, Elementy RPG, Singleplayer

Gra strategiczna rozgrywająca się w przestrzeni kosmicznej, zaprojektowana przez studio MiniMax Games. Zadaniem gracza w Space Pirates and Zombies jest eksploracja wygenerowanej losowo galaktyki i walka z rosnącą plagą zombie. W trakcie rozgrywki dowodzimy niewielką flotą, którą w miarę wykonywanie misji i zdobywania niezbędnych środków rozbudowujemy o kolejne jednostki.

7.6

Gracze

9.2

Steam

OCEŃ
Oceny

Produkcja Space Pirates and Zombies (znana również pod skróconą nazwą S.P.A.Z) to osadzona w klimatach science-fiction gra strategiczna rozgrywająca się w przestrzeni kosmicznej. Zadaniem gracza jest eksploracja wygenerowanej losowo galaktyki i walka z rozprzestrzeniającą się w szybkim tempie plagą zombie. W trakcie obserwowanej z góry akcji, przejmujemy kontrolę nad niewielką flotą. Z czasem, gdy wykonujemy dynamicznie zmieniające się misje i zdobywamy niezbędne środki, możemy zwiększyć naszą armię.

Podczas walki korzystamy z widoku taktycznego, pozwalającego na sprawne wydawanie rozkazów większej liczbie jednostek. Dużą rolę w trakcie kampanii odgrywa rozwój technologiczny. Niszcząc kolejnych przeciwników nie tylko zdobywamy cenne punkty doświadczenia pozwalające na osiąganie kolejnych poziomów, ale również schematy odblokowujące nowe rodzaje statków kosmicznych. Dodatkowo eksplorując przestrzeń kosmiczną znajdujemy podzespoły poprawiające statystyki floty. Można je również kupić za gotówkę na rynku międzyplanetarnym.

Czytaj więcej

Gry z serii

Space Pirates and Zombies
Space Pirates and Zombies

2GRY

Gry z serii Space Pirates and Zombies

Gry z serii Space Pirates and Zombies

Publicystyka

Pliki do pobrania

Popularne pliki do pobrania do gry Space Pirates and Zombies.

Wszystkie pliki do pobrania

Kody i triki

Wymagania sprzętowe

Wymagania sprzętowe gry Space Pirates and Zombies:

PC Windows

PC / Windows

Rekomendowane wymagania sprzętowe:
Pentium 4 2.5 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 256MB, 250 MB HDD, Windows XP/Vista/7.

Oceny gry

Średnie Oceny:

7.6

Ocena Graczy

Średnia z 33 ocen gry wystawionych przez użytkowników i graczy z GRYOnline.pl.

9.2

Ocena STEAM

"Bardzo pozytywne"

Średnia z 2183 ocen gry wystawionych przez użytkowników STEAM.

Ocena STEAM
Oceń Grę

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz
Forum Gry Strategiczne
2012-03-21
22:43

zanonimizowany807234 Generał

👍

Gra naprawdę Wciągająca. Ciekawa a z godziny na godzinę chce się zdobywać coraz nowsze statki. GORĄCO POLECAM

Komentarz: zanonimizowany807234
2013-05-06
18:52

zanonimizowany72891 Junior

Zaskakująco wciągająca gierka. W masie powstających indie games żadna z nich nie była w stanie przykuć mnie do komputera jak SPAZ.

Komentarz: zanonimizowany72891

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl