fallout 4 jest nacisk aby minutman wygrali , a amazon prime wymysla fanowską wersje ze to bractwo stali wygrało .

skoro inne kraje wiedzieli ze dzieje sie to raczej tez zbudowali swoje schrony... tez były miejsce które nie spadła bomba

Jak to możliwe że armia przez 20 lat nie wie co się stało z własną stolicą? dodałem obraz aby było mniej pisania .
Są też mniejsze ale zauważalne błędy: dinozaur z Novac użyty jako dekoracja obozu Chanów zamiast symbolu miasta, Cieniste Piaski umieszczone przy mieście zamiast na pustkowiu, geograficzne niespójności między sezonem 1 i 2, oraz scena z żołnierzem NCR który w kółko powtarza to samo zdanie - co wygląda jak błąd montażowy który jakoś przeszedł przez postprodukcję.
Todd Howard powiedział że serial jest kanonem - ale kanon według kogo i której wersji lore? New Vegas robiło Obsidian, nie Bethesda. Trudno oprzeć się wrażeniu że część tych zmian to nie przypadkowe wpadki.
Po trzecie, odpowiedzialność za wojnę atomową. Według Tima Caina i Obsidian - twórców oryginalnego Fallouta i New Vegas - USA i Chiny wzajemnie się zbombardowały. Serial sugeruje że bomby rzuciły USA, a w sezonie 2 pojawia się sugestia że wojnę rozpoczął House - co jest bezpośrednią sprzecznością z ustalonym kanonem. Co więcej, jeśli inne kraje wiedziały co się dzieje, logicznie same też budowały schrony i prawdopodobnie miały terytoria które nie zostały zbombardowane - co otwiera pytanie dlaczego serial całkowicie ignoruje resztę świata.
Musi kilka komentarzy dodać aby napisać całość..
Po drugie, kwestia Vault-Tec. W New Vegas Krypta 21 to zwykła krypta którą House zalał betonem żeby kontrolować Vegas. Serial wprowadza koncept "specjalnej krypty dla zarządu Vault-Tec" w Vegas - coś czego w kanonie po prostu nie ma.
Artykuł próbuje bronić serialu argumentami z lore New Vegas, ale pomija kilka istotnych niezgodności z kanonem, które trudno wytłumaczyć samą "autorską wizją". Po pierwsze, Wielcy Chanowie. W New Vegas to frakcja z własną kulturą, honorem i kodeksem otwarci na negocjacje, choć twardzi. Serial pokazuje ich jako zwykły brutalny gang bez głębi. To nie jest interpretacja, to zmiana charakteru frakcji
Popieram.. a widze juz ze Anglicy juz mają ból dupy z powodu tego pytania xD
widać po wypwoiedzi ze masz Angielskie poglądy.. normalni ludzie chca grac w Polskiej wersji językowej.
przykład baldur's gate 3
postacie Viconia, Sarevok, Jaheira i inne postacie mieli inne zakonczenie w grze baldur's gate 2.
Kiedyś grałem w grę "krai mira extended cut pc"
jak dla mnie Ruski szajski i gniot które nie jest dopracowane
w grze nie ma zadnych frakcji które chca odbudowac kraj.. tylko jakieś gangi i 1 frakcja
Walka w miescie jak miasto zostaje zniszczone to nie mozna odzyskac psa
mało misji
nie powstają nowe osady ludzi.
To paradoks, że GOG chwali się ratowaniem gier, a polskie wersje, które leżą na serwerach starych dystrybutorów (często powiązanych z CD Projektem!), są pomijane. To nie brak licencji, to brak chęci, by o nie wystąpić do obecnych właścicieli praw.
firma GOG wygląda jakby prezentowała sie jako Angielska firma.. omija Polski rynek... na steam jest DIABLO II coś jak wersja remake po Polsku, napisy tez.. a na GOG po Angielsku stara wersja i inne sytuacje .
widze ze na youtube są rózne afery.. ale mogli by o tym mówić głosno.. w Francji, tez u Niemców jest ustawa ze jak gry nie przetłumaczy się na ich język narodowy to studia płacą karę finasową grzywne.. w Polsce studia mówią "PO CO? " , "DLACZEGO MA BYC POLSKI?" .. w Polsce powinni wprowadzić taką samą ustawe co u niemców i w francji
GOG, jako polska platforma, powinien być liderem w przywracaniu polskich wersji językowych. To wstyd, że światowe korporacje na Steamie potrafią zadbać o polskie napisy w odświeżonych klasykach, a polski GOG sprzedaje nam te same gry w wersji 'angielskiej', ignorując dorobek polskiej lokalizacji z lat 90. To nie jest tylko kwestia wygody, to brak szacunku dla polskiego dziedzictwa cyfrowego.
popieram aby było spolszczenie do tej gry tylko problem Pseudo proAnglicy mimo ze są Polakami to im przeszkadzia to ze my Polacy wolimy Polski produkt. BronekWSI,zanonimizowany305250 przykład takich pseudo fanatyków Brytanizacji Polski, przeszkadzia im to ze w Polacy mówią po Polsku i piszą po Polsku.