PS4 nie wspiera PEAP ? Noo ja p******e. Nie da się tego jakoś obejść ? muszę z konsolą wozić router ?
Dopiero co kupiłem to ustrojstwo i mam problem jak wyżej do normalnej sieci UPC loguje bez problemu ale tam jest tylko hasło w Wi-Free jest login i hasło. Nie ma też przy Wi-Free kłódki a jak klikam na to to nic się nie dzieje.
Ok już wiem ściągniecie sim-locka kodem nie zrywa gwarancji natomiast wgranie jakiegokolwiek nawet ORYGINALNEGO ale nie brandowego softu z jakim był telefon zrywa gwarancje.
Nigdy więcej Sony..
Zanim mi tam ktoś odpisze to minie trochę czasu a jutro chciałbym już go komuś dać. Wydaje mi się, że to stosunkowo proste pytanie szczególnie dla posiadaczy telefonów marki Sony.
Witam
Zakupiłem okazyjnie kilkumiesięczną Xperie z pomarańczowym logo i ma ona simlocka. Chciałbym go ściągnąć kodem i zmienić soft na oryginalny nie brandowy czy stracę wtedy gwarancję ja np pewnego dnia się obudzę a telefon trafi tzw sudden death i nie będę mógł przywrócić oryginalnego ?
Mając do tej pory Samsungi mogłem do woli wgrywać do nich wszystko z sammobile bo orginały nie nabijały flagi knox. Natomiast nie wiem jak jest w Xperiach bo to moja pierwsza.
WalterWhiteWalker - sory ale nie widziałeś chyba nigdy dobrego chińczyka nie dalej jak miesiąc temu znajomy zamówił Asusa Zenfon 5 wyszło 550zł w tym przesyłka no i jakoś tam mediatek nie siedzi tylko intel atom..
Moto G miałem w rękach ale bez LTE z 4g chyba będzie ciężko trafić bo to mało popularny model w Polsce.
Nie pisałem o telefonie dual sim.. i nie pisałem, że musi być ze sklepu tylko, że ma być nowy na allegro mogę wylicytować jakiś NOWY tel który ktoś otrzymał od operatora.
Wyraźnie napisałem dla starszej osoby, z LTE i do 500zł dostałem propozycje telefonu za 1000zł i 2 bez LTE no panowie to jest merytoryczna odpowiedź czy nabijanie postów ?
Co do chińczyków widziałem kilka w pracy z aliexpress ASUS, Lenovo i Xaomi jakość wykonania tych telefonów jest bardzo wysoka jedyny problem to w razie awarii wysyłka do nich co się równa kilka miesięcy bez telefonu, więc odpada.
Szukam telefonu na prezent dla matki, osoba dość aktywna natomiast w kwestii telefonu konserwatyzm mało zaściankowy jakich mało. Mimo że ma pakiet 5Gb internetu od kilku miesięcy kartę ma wsadzoną do archaicznej nokii. Używała już smartfona HTC Desire C ale myślę, że z racji pryszczowatego wręcz ekranu się zniechęciła.
Warunek to minimum 4cale (im więcej tym lepiej), LTE, slot na karty sim, płynne działanie i w miarę ok aparat.
Znajomy powiedział, że kupię Xperię SP w tej cenie ale chyba jednak się pomylił bo nowe sztuki są droższe. Nieco rozeznałem rynek i z androidem ciężko o coś sensownego więc może coś w Windowsem, Lumia 820/635 ? Niestety sam nic nigdy z tym systemem nie miałem do czynienia więc nie mam o nim zdania.
Na telefonie z apek najważniejsze będą messenger, yanosik, pewnie coś do filmów i szybka przeglądarką. No i żeby się nie potłukł w torebce :)
Tak samo szybko na PayU jak i na PayPalu więc ta durnota też mnie raziła w oczy.
Ale pobrania nie ma, a napisać, że jest odbiór osobisty można a później odpisać ze nie ma na stanie i tylko wysyłka w ciągu X dni. Widziałem różne numery w sklepach internetowych, towar w magazynie a potem czekam na niego prawie miesiąc jak by z Chin go sprowadzali już po mojej zapłacie.
Spytałem o pobranie i zadeklarowałem, że mogę za wysyłkę dopłacić, zobaczę co odpowie potem spytam o odbiór osobisty.
Przeglądałem tablicę i był pewien telefonik z odnośnikiem do strony www.gsm-kom.pl, wysłałem zapytanie czy sprzedaż na alledrogo jest możliwa i powiedzieli, że nie bo za duża prowizja i pieniądze z payu idą za długo. Wszedłem na stronę a ceny np za i9300 są 2x niższe niż w sklepie, w opcjach dostawy nie ma pobrania tylko przedpłata. Powiedzcie co o tym myślicie. Strona wygląda na dobrze przygotowaną ale ceny śmierdzą jakimś szwindlem.
Dalej to samo odinstalowałem flasha potem użyłem tego programu, komputer sie zrestartowal zainstalowalem flasha do IE i do reszty i nic.
Na tym Windowsie jest bardzo archaiczny IE muszę instalować najpierw flasha dla niego ? Nie mogę tylko dla chrome albo firefoxa/opery ?
Cokolwiek z flashem jak pojawi się w którejś przeglądarce procesor jest praktycznie w 100% obciążony przełączę kartę spada poniżej 10%.
Odkurzyłem starszy stacjonarny komputer, żeby pograć we 2 w Heroes online jednak gra tak się tnie, że jest to praktycznie niemożliwe. Po próba de instalacji flasha i zainstalowania nowego nawet YT się tnie na wyższych rozdzielczościach. Zainstalowane 3 przeglądarki Opera, FireFox, Chrom flash i java najnowsze wszędzie to samo, przy wejściu do Herosów za każdym razem pyta o akceleracje włączam wyłączam bez znaczenia obciążenie procesora 95% w grze. Proszę o pomoc.
Komputer to:
Athlon 2x4800
3Gb Ram
Ati x850xl 512ram(DirectX 9.0b)
Windows XP Sp3
Kontaktowałem się przedwczoraj i dziś niestety bez odzewu. To, że TV był by rozpakowany to dla mnie żaden problem natomiast jeżeli on NIE działał za pierwszym razem i wymieniana była w nim jakaś cześć to dla mnie jest to już produkt uszkodzony po serwisowy.
Sprzedany i wymieniony na nowy ? Wow, no to ładne bagno, serwisowany tv.. Są jakieś inne scenariusze ? Dla mnie TV po teście serwisowym a TV po serwisie gdzie coś było dłubane to dwie różne sprawy.
Nikt na infolinii nie potrafił mi odpowiedzieć co to znaczy bo to nie ten dział i proszę wysłać maila etc no to zanim mi odpowiedzieli to skończyła się aukcja powiedzcie mi czy się opłaca go brać bo mogę się jeszcze wycofać jak nie wpłaciłem :P http://allegro.pl/ak-7803-9-tv-lg-42la620s-i4138159854.html
Przecież napisałem, że nie ma nie było synchronizacji więc nie ma. Jakieś inne pomysły ?
Widzę tu tylko maile, żadnych kontaktów telefonicznych to na pewno tam jest ? Nie da się tego zgrać na dysk ? Już wolę to przepisać.
Starred in Android - W tej grupie nie ma kontaktów.
:(
Logowałem się na gmaila, żeby ściągnąć parę apek ale nic tam nie eksportowałem i nie mam pojęcia jak to odczytać ;(
Jestem na gmailu i co dalej ?
Jest kopia ale gdzie to jest zapisane i jak odczytać kontakty ? Zanim wybiorę jakiś telefon HTC trochę minie a teraz odkurzyłem stara Omnie II na windows mobile 6.5 da się to jakoś wgrać tam ?
Pech chciał, że telefon upadł mi tak iż nic na nim nie widać dotyk działa telefon się włącza ale widzę tylko pasy na wyświetlaczu i pajęczynę na szybce. Nie zgrałem na sim kontaktów.. i nie mam absolutnie nic. Co robić? potrzebuje przede wszystkim listę kontaktów i jeżeli to możliwe kopie zapisanych wiadomości sms/zdjęć. Z góry dzięki.
Wczoraj zamknelem system normalnie bez zadnych problemow wiem ze instalowalem nowy odtwarzacz i pare kodekow zeby obejrzec sample. Dzis uruchamiam komputer pojawil sie ekran logowania Windows 7 i kursor z klapsydra (mozna bylo nim ruszac) po 10 min zrestartowalem go i byl juz tylko czarny ekran z logiem Microsoftu ladowania systemu. Przywracanie systemu ktore wlaczylo sie po 15 min, odtworzylo system z przed tygodnia i nic to nie pomoglo. Tryb awaryjny pada przy pliku classpnp.sys (zamienilem go z innego systemu win7 64 i nic). Nie dziala nawet reinstalacja systemu z plyty! Wszysko trwa cholernie dlugo zanim komputer "namysli" sie zareagowac. Uzywam w tym momencie systemu Mini Windows XP z plyty Hiren`s Boot, przeskanowalem dysk C w poszukiwaniu virusow/bad sectorow i nic, pamiec przeskanowana mem testem i nic. Format C nie pomogl, przy instalacji kopiowane sa pliki z plyty a potem napis "Instalator rozpoczyna prace" i dalej nic sie nie dzieje. Przywrocilem domyslne ustawienia biosu, ustawialem tryb ide i ahci i nic to nie zmienilo.
Jest to wg was przyczyna mechaniczna uszkodzenia laptopa (plyta glowna/grafika) czy jest to raczej jakis blad ? Jak dalej z tym walczyc ?
fenfir -> nie ma krwi.., strzelasz niby coś "bryzga" ale na podłodze czy ścianach nie ma.
drifta -> nie ma ani śladów ani krwi. Co do drugiego pytania to wydaje mi się ze jesteś mniej odporny na obrażenia oraz masz do dyspozycji mniejszą ilość amunicji.
fenfir -> jak sprawdza się każdy kąt to właściwie tak jest, że pod koniec ma się już prawie wszystko.
Macie jakąś ulubioną misje w Deus Ex HR ? Mi podobała się misja uratowania Malik, chodź mogło by być więcej przeciwników.
Grooby_BCN -> użyjesz go tylko parę razy, wyświetli ci się profil psychologiczny osoby i podpowie co kliknąć żeby go/ją przekonać. Generalnie to bajer ale dodaje coś nowego do gry. Ja bym to brał nawet dla tych kilku linii, pomoże ci to później przy wyborze guzika kończącego grę ;]
Gorszy od jedynki zdecydowanie i zbyt krótki ale warto kupić :) Przeszedłem ją wczoraj i muszę teraz spróbować przejść ja jeszcze raz (tym razem zabijając wszystkich głównych bohaterów wątków :P). AI przeciwników też nie powalało gromadziłem ich w jednym punkcie i granat albo niewidzialność + tajfun, czasem dobijałem 2 na raz "zwinnością", śmieszne też nieco jak dla mnie przenoszenie przeprogramowanego robota i moglem z nim iść jak czołg albo zostawić i zrobił wszystko za mnie :). Bossowie też lepsi nie byli, zwykły granat, emp, albo wstrząsowy i tajfun walki z Barretem, Yelena czy Jaronem trwały u mnie max 30 sekund (chociaż Anna Navare jak pamiętam z 1 nie wystrzeliła do mnie ani jednego pocisku, używając miotacza ognia (ale to było 10 lat temu;)) mogły by być dłuższe i czymś urozmaicone.
Jak by zasilacz nie wyrabiał to pewnie przy pierwszym lepszym programie miał reset. Może zwarcie niech kable sprawdzi.
Valem -> Ukraińcy pięknego boksu nie pokazują ale mają cios po którym inni czuja jak by całowali się z expresem. Poza tym ma przewagę wzrostu i zasięgu ramion wiec może go trzymać na dystans. Haye nie ma szans na nokaut Kliczki bardziej to będzie wyglądało jak maraton z Wałujewem.
Szukam TV z małym input lagiem i żeby można było tez coś na nim obejrzeć to takie moje 3 typy:
Panasonic TX-L32S20ES
Sony KDL-32EX500
Toshiba 32XV733
Ewentualnie inne.
Deus Ex z 2000r to była najlepsza gra w jaką grałem i szczerze wolał bym żeby zrobili coś jak z Settlersami 2 10th anniversary, odświeżona grafika, rozbudowane wątki niektórych postaci, plus może parę dodatkowych misji niż mieli by znów psuć ten tytuł tak jak zrobili to z Invisible War.
m1234 --> ty w ogóle nie wiesz cos piszesz! albo jesteś tak zadufanym fanem ati.
- Co z tego, że jakiś smieszny model Nvidii za 700USD
Karta jest tylko 200zl droższa od 1800XT, cena 2100zl (http://www.allegro.pl/show_item.php?item=72530713)
- jest technologicznie przestarzały i jedyne co ma to zilion potoków
Obie karty korzystają z DirectX 9.0c wiec są na tym samie poziomie i obie tez obsługują HDTV.
Im więcej potoków tym lepiej, chyba każdy kto się chodź trochę zna ci to powie.
- konsumpcję na małą domową elektrownię
nVidia w spoczynku - 138W
ATI - w spoczynku - 144W
nVidia - w stresie - 284W
ATI - w stresie - 262W
Jeżeli wg ciebie GF ma konsumpcje na poziomie malej elektrowni to Radek chyba tez nie uważasz ... ?
- Dziękuję wolę produkt który rozpędza się ino do ~300mph (a nie do 320mph)
Kupując kartę w tej klasie liczy się przede wszystkim wydajność oraz jakość i różnica 200zl nie ma większego znaczenia.
- Zresztą model 7800 ma już trochę za sobą i był przez ten czas udoskonalany
To źle ze był udoskonalany (np poprawiane ewentualne błędy w sterownikach) moim zdaniem to dozy +.
- Winner jest jeden, nie chodzi o prędkość, chodzi o klasę
A o co chodzi ? Za taka kasę chodzi tylko wydajność i jakość !
BTW: Chcesz kupić kartę z klasa ? Mam Rive TNT 2 32mb, gwarantuje ci ze karta ma klasę jak żadna inna a przecież dla ciebie tylko to się liczy :DDD Jak jesteś chętny daj znać na pewno się dogadamy ;DDD
Ten test wszystko wyjaśnia i wątpię żeby ATI do końca roku odbiła koronę nVidi. Obie firmy na pewno jeszcze podrasują tak sterowniki żeby w testach wypadały jak najlepiej ale nadrobić taka stratę sterami jest raczej niemożliwe ...
legrooch --> masz porządny serwis i X1800 XT na Catalystach 5.11.