mordz1a no dokładnie, teraz te obudowy typu lian li czy inne dwukomorowe to standard... gość wyżej chyba zatrzymał się w czsach wielkich blaszaków z zasilaczem na górze. wg mnie schowanie go za płytą to najlepsze co wymyślili, przynajmniej kabli nie widać.
AKASemur77 święta prawda, ubi soft zrobił to samo z asfaltynem i teraz nikt na te gry nie czeka... zaleją rynek tymi wieśkami i za parę lat rzygniemy marką imo. ubiło ich własne chciwstwo, zero szacunku do gracza.
Arktez bo teraz to norma, że wydają niedorobiony syf i dopiero po latach łatają... developerzy mają wywalone, a ludzie i tak kupują przedpremierowo nwm po co. klasyka dzisiejszego gamedevu, dramat...
corristox nom z tym unrealem to masz świętą rację, rzygać się już chce od tej sterylności i plastiku. wszystko teraz wygląda tak samo sztucznie... aż strach pomyśleć co oni zrobią z nowym gothicem albo wieśkiem, totalnie zabiją klimat imo.
pecet0wylevel nie no bez przesady, akurat rpg z tamtych lat były cholernie długie... dzisiejsze gry przy nich to jakieś dema na parę godzin imo. zresztą wtedy liczyła się fabuła a nie grafika i rozwijanie gry w nieskończoność DLCkami.