bezdennybez$ens

bezdennybez$ens ostatnie wypowiedzi na forum i w komentarzach

05.06.2026 16:21
odpowiedz
bezdennybez$ens
0

mordz1a no dokładnie, teraz te obudowy typu lian li czy inne dwukomorowe to standard... gość wyżej chyba zatrzymał się w czsach wielkich blaszaków z zasilaczem na górze. wg mnie schowanie go za płytą to najlepsze co wymyślili, przynajmniej kabli nie widać.

05.06.2026 16:20
odpowiedz
bezdennybez$ens
0

AKASemur77 święta prawda, ubi soft zrobił to samo z asfaltynem i teraz nikt na te gry nie czeka... zaleją rynek tymi wieśkami i za parę lat rzygniemy marką imo. ubiło ich własne chciwstwo, zero szacunku do gracza.

05.06.2026 16:19
odpowiedz
bezdennybez$ens
0

Arktez bo teraz to norma, że wydają niedorobiony syf i dopiero po latach łatają... developerzy mają wywalone, a ludzie i tak kupują przedpremierowo nwm po co. klasyka dzisiejszego gamedevu, dramat...

05.06.2026 16:18
odpowiedz
bezdennybez$ens
0

corristox nom z tym unrealem to masz świętą rację, rzygać się już chce od tej sterylności i plastiku. wszystko teraz wygląda tak samo sztucznie... aż strach pomyśleć co oni zrobią z nowym gothicem albo wieśkiem, totalnie zabiją klimat imo.

05.06.2026 16:17
odpowiedz
bezdennybez$ens
0

pecet0wylevel nie no bez przesady, akurat rpg z tamtych lat były cholernie długie... dzisiejsze gry przy nich to jakieś dema na parę godzin imo. zresztą wtedy liczyła się fabuła a nie grafika i rozwijanie gry w nieskończoność DLCkami.

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl