9 lipca 2010
Bijatyki, Indie, Internet, Multiplayer, Singleplayer, Taktyczne, Turowe, Zagraj za darmo.
Rozgrywana w systemie turowym taktyczna bijatyka, w której wykorzystano popularną technologię rag-doll. W grze kierujemy trójwymiarowymi modelami postaci, wykonując kolejne ruchy poprzez zginanie, prostowanie, napinanie bądź rozluźnianie ich mięśni i stawów. Pozwala to na całkowitą swobodę ruchu. Produkcja cechuje się wyjątkowo ascetyczną oprawą, ograniczającą się do walczących na białym tle rywali i prostych, lecz sugestywnych dźwięków zadawanych ciosów.
Gracze
Steam
6 lipca 2010
Bijatyki, Multiplayer, Podzielony/wspólny ekran, Singleplayer, Tytuły ekskluzywne Nintendo.
Tournament of Legends to wyprodukowana przez studio High Voltage Software trójwymiarowa bijatyka, w której na kilkunastu arenach pojedynki toczą postaci znane z mitologii. W trybie dla pojedynczego gracza twórcy wprowadzili wątki fabularne dla każdego z grywalnych bohaterów. Przewidziano również możliwość starć z żywym przeciwnikiem.
Gracze