6 lipca 2010
Bijatyki, Multiplayer, Podzielony/wspólny ekran, Singleplayer, Tytuły ekskluzywne Nintendo.
Tournament of Legends to wyprodukowana przez studio High Voltage Software trójwymiarowa bijatyka, w której na kilkunastu arenach pojedynki toczą postaci znane z mitologii. W trybie dla pojedynczego gracza twórcy wprowadzili wątki fabularne dla każdego z grywalnych bohaterów. Przewidziano również możliwość starć z żywym przeciwnikiem.
Gracze
12 października 2010
Bijatyki, Tytuły ekskluzywne Nintendo.
Kung Zhu to chodzona bijatyka oparta na licencji serii popularnych zabawek. Akcja toczy się świecie wojowniczych chomików. Bohater zostaje wplątany w konflikt między dwoma plemionami gryzoni - grupą ninja oraz specjalną organizacją wojskową.
Gracze
22 kwietnia 2010
Bijatyki, LAN, Manga i anime, Multiplayer, Naruto, Ninja, Seriale animowane, Singleplayer, Tytuły ekskluzywne Nintendo.
Przeznaczona dla użytkowników przenośnej konsolki Nintendo DS dwuwymiarowa bijatyka, będąca kontynuacją zapoczątkowanej na handheldach Game Boy Advance serii Ninja Council. W grze możemy przejąć kontrolę nad jedną z 16 grywalnych postaci, znanych z mangi i anime Masashiego Kishimoto, dysponujących własnym zestawem ataków oraz umiejętności specjalnych. Sedno rozgrywki w Naruto Shippuden: Shinobi Rumble stanowi przeznaczony dla jednego gracza tryb Story Mode, w którym poznajemy dalsze przygody tytułowego bohatera (po walce z Hidanem i Kakuzu) oraz pomagamy Sasuke w formowaniu jego oddziału ninja. W trybach Personal Battles (seria walk) i Special Missions (wyzwania) gracze mają możliwość odblokowania dodatkowych postaci oraz ciosów specjalnych. Całość uzupełnia zaś typowy dla bijatyk tryb Versus, w którym możemy zmierzyć się zarówno ze sztuczną inteligencją, jak i przeciwnikami sterowanymi przez innych graczy, a w jednej potyczce uczestniczyć może maksymalnie czterech wojowników.
Gracze
20 grudnia 2010
Bijatyki, LAN, Multiplayer, Singleplayer, Tytuły ekskluzywne Nintendo.
Kolorowa bijatyka 2D z rozbudowanym trybem walki przez sieć. Producent gry przygotował dwa główne tryby rozgrywki: solową oraz wieloosobową. Sama rozgrywka jest dość typowa: gracze otrzymują do wyboru szereg postaci wyposażonych w różne ciosy i zmagają się na arenach. Dodatkiem są specjalne przedmioty, które odnawiają życie i wzmacniają bohaterów.
Gracze
Redakcja GRYOnline.pl
11 lutego 2026
RoyPremium
14 czerwca 2026
Nathandrakexoq
18 czerwca 2026
Nathandrakexoq
5 czerwca 2026
T_bone
11 czerwca 2026
9 sierpnia 2010
Bijatyki, 2D, LAN, Manga i anime, Multiplayer, One Piece, Piraci, Singleplayer, Tytuły ekskluzywne Nintendo.
Bijatyka z innowacyjnym systemem walki korzystająca z licencji szalenie popularnej japońskiej serii komiksowej One Piece. Wybieramy jednego z bohaterów, a następnie toczymy pojedynki z innymi postaciami. Zamiast na płaskiej arenie bitwy toczą się na wielopoziomowych planszach różnych elementów otoczenia pomagających lub przeszkadzających w walce.
Gracze