Tycoon City New York: D'Agostino's!
Aktualizacja:
[27][PRIZE OPPS]: D'Agostino's!
W tej misji będziesz musiał zająć się rozwinięciem sieci sklepów spożywczych. W tym konkretnym przypadku nie będziesz na szczęście musiał poświecić zbyt dużo czasu. Proces ten będzie natomiast bardzo kosztowny.
Pierwszy cel tego wyzwania będzie od Ciebie wymagał konieczności postawienia trzech obiektów z grupy D'Agostino's Grocery Store na terenie odblokowanych dzielnic. Jeśli podążałeś zgodnie z moimi wskazówkami, problem ten powinieneś mieć już z głowy. W przeciwnym przypadku dostaw wymaganą liczbę obiektów. W tym konkretnym przypadku nie będziesz się raczej musiał martwić oczekiwaniami klientów, gdyż tego typu biznesy zawsze przyjmują z otwartymi ramionami. :-)
Zostało jeszcze 63% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...
... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium
Abonament dla CiebieKomentarze czytelników
zanonimizowany325615 Junior
Jestem miłośnikiem gier ekonomiczno-strategicznych i kupuję każde nowości które spełniają moje wymagania. Jednymi z moich zainteresowań jest matematyka, logistyka, marketing, zarządzanie i jestem zdumiony ze jest mało gier które są wymagające pod względem ekonomicznym pod względem logicznym. TycoonCity jest jednym z tych płytkich gier Kupiłem simsy -własny biznes grafika jest ok ale reszte daje do życzenia Tycoon Cite po recęzji przeczytanej widać że jest to łatwa gra stawia się budynki odpowiednie dla dzielnicy i dalej człowieka nic nie interesuje to innaczej niż w prawdziwym życiu.Apel do przyszłych producentów gier jest nisza na rynku którą dobrze by było ją zaspokoić wiele gier skupia się na grafice ok są osoby których interesuje grafika mnie też i dlatego włańczam telewizor i oglądam , ale przy komputerze gdzie komputer ma dużą moc obliczeniową można by wykorzystać jego potęcjał i wyprodukować symulacjię-GRĘ w miarę zbliżoną do życia człowieka średniej klasy a takich osób jest najwięcej i chętni do kupowania może chętniej od bogaczy którzy zarządzają prawdziwymi nieruchomościami. Apel do przyszłych producętów możecie zaspokoić nisze grami które wymagają jednak aby zarządzać funduszami a nie grafiką.Zyczę owocnej pracy .W skrócie Tycoon City nie wymaga głębszejznajomości praw rządzących rynkiem. co stawiamna niską ocenę
Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.
Copyright © 2000 - 2025 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.
