Tomb Raider Legend: Croft Manor (1)
Aktualizacja:
[Bonus] Croft Manor
Poniżej opisałem dokładny opis przejścia Croft Manor. W posiadłości panny Croft możesz oczywiście spędzić znacznie więcej czasu, a kolejne pomieszczenia odwiedzać w dowolnej kolejności. Ja zwróciłem uwagę na czynności wymagane do zdobycia pozostałych sekretów. W kilku miejscach będziesz musiał działać na własną rękę. Doszedłem bowiem do wniosku, że wykonywanie tych czynności nie powinno ci już (po skończeniu głównego wątku) sprawiać większych problemów.
Obróć się w lewo i zabierz pierwszą nagrodę (Bronze - 1; #1). Skieruj się do oszklonego pomieszczenia i podejdź do leżącego na ziemi laptopa. Skorzystaj z niego. Podejdź do otwartej półki i zabierz harpun (#2). Wróć się do głównego pomieszczenia i skorzystaj z prawych drzwi.
![]() | ![]() |
Biegnij przed siebie. Po dotarciu do pomieszczenia z basenem wskocz do wody. Podnieś kolejną odznakę (Bronze - 2; #1). Pociągnij również za znajdującą się tu dźwignię. Zwróć uwagę na znajdujące się tu dwie statuy. Skorzystaj z harpuna i wyceluj w dowolną z nich (#2). Zacznij ciągnąć włócznię w stronę Lary. Druga wysunie się automatycznie.
![]() | ![]() |
Zostało jeszcze 55% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...
... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium
Abonament dla CiebieKomentarze czytelników
Super fabuła, szkoda że nie zrobili remake'u na nowych grafikach, efekty z 2006 już mnie trochę rażą po oczach w porównaniu do RotTR np...
Mam problem. Mianowicie - w Croft Manor zdobyłem WSZYSTKIE nagrody. Sprawdzałem co najmniej 10 razy nawet z poradnikiem, czy czegoś nie przeoczyłem. Nie ma już nic. Mimo to proces ukończenia gry to 99%, a w Croft Manor brakuje mi jednej brązowej nagrody. Czy to jakiś bug?
jak sterować larą pod wodą?
dobra udało mi się ukończyć grę na 100%
Czy ktoś ma działający save 100% bez nextgena bo ja mam 95% i mam problem z niektórymi próbami czasu i chyba nigdy ich nie zrobię :( . BŁAGAM WAS NA WSZYSTKIE SWIĘTOŚCI !!!!!!!Niech ktoś da mi swojego save'a . niech poda link tutaj albo niech wyśle mi na emalia . BŁAGAM WAS POMÓŻCIE MI !!!!!!!
Mój Email : [email protected]
Heh dzięki za pomoc:D
Szukaj albo w poradniku, albo wpisuj w gogle tytuł misji z dopiskiem - walkthrough - i znajdziesz filmiki pokazujące jak grać.
Hej Wam to znowu ja:) Jestem w Japonii na dachu tego wieżowca i niewiem jak wejść do środka:) Pliss pomocy:(
Dzięki bardzo:) mirencjum Teraz mi łatwiej:)
To jest ten moment:
Helo jestem nowa i jestem w Peru z tym świecącym posągiem i właśnie nieweim jak ja mam się dostać na tę drabinkę bo jest wysoko plisss pomóżcie
spoiler start
Jak zabić bossa w poziomie Kazakhstan ??? pomocy... rozwalam mu prawie całe ale ucieka i sie odradza na nowo
potzrebuje pomocy . :(
Nie wiem jak przejsc bosa w afryce zachodniej
HELP !
lewor.Gram w TR=legenda na poziomie anglia sala przed którą wyciąga się miecz z kamienia
potam są trzy drążki i opadająca ściana, lara skacząc na ścianę łapie się jedną ręką i spada
a nie powinna proszę o radę jak przejść ten problem.Dziękuję i Pozdrawiam
POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
naciskam trujkat laara lapie ten kawalek czesci potem trzeba nacisnac L potem A i B a ja nie mam tych liter na dzojstiku o to mi chodzi co mam zrobic zeby to przejsc?????????????
redan chodzilo mi o to ze nie moge wziasc tej czesci z samolot bo ona mi spada nie moge sie wydostac z tego spadajacego samolotu tam mi po chwili pokazuje ze mam nacisnac trujkat potem L potem A i B a ja nie mam tego na dzojstiku i nie wiem co mam naciskac zby sie z tamtad wydostac?????????????????????????????????
po tym jak samolot spada, trzeba wykonać serię skoków po zjeżdżalniach i chwytać się drążków. litery i symbole to oznaczenia kierunków i przycisków na padzie (kształty - przyciski po prawej, litery - "krzyżak" po lewej)
gram na plejce2 jestem w nepal i mam problem kiedy lara wchodzi do rozbitego samolotu i nagle on spad tam trzeba wcisnac trujkat potem L ,B ,A co mam zrobic bo na dzojstiku tego nie mam jak o przejsc HELPPP!!!!!!!!
Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.
Copyright © 2000 - 2025 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.




