Space Siege: Coldsleep B - Questy (cz.2)
Aktualizacja:
Ruszaj na wschód, neutralizując kolejne pole minowe. Uważaj na potwory, które przybiegną z południa. Użyj ataku Shard Storm żeby pozbyć się niemal wszystkich robali. Musisz się teraz kierować właśnie na południe. Na widoczne w oddali potwory najłatwiej jest zastawić pułapkę (screen), rozrzucając posiadane miny. Dodatkowo możesz strzelić w beczkę z trującą substancją. Przemieszczaj się na południe, likwidując kolejnych agresorów. Po drodze natrafisz na nowy Data Pad. Uważaj na wąskim mostku, w pierwszej kolejności niszcząc beczki. W przeciwnym wypadku eksplodujące obiekty mogą Ci narobić sporych szkód.

Przebijaj się w stronę kolejnego savepointu. W pokazanym na screenie miejscu znajdziesz bardzo ciekawy upgrade - Gun Sentry. Skorzystanie z tej umiejętności pozwoli Ci na rozstawianie wieżyczek obronnych. Niestety, dysponujesz ograniczoną ich ilością. Pierwszą wieżyczkę warto już teraz rozstawić, gdyż w okolicach południowych schodów zaczną pojawiać się wrogowie. Zbliż się do savepointu, rozstawiając kolejną wieżyczkę. Na koniec zapisz stan gry i wydaj pozyskane do tej pory punkty złomu.

Ruszaj na zachód. Obejrzyj nowy Data Pad i skorzystaj z trzeciej już windy (białe 5 na mapie). Po dotarciu na górę rozpraw się z niewielką grupką i udaj się w stronę wyjścia (białe 6 na mapie). Dotrzesz do kolejnego większego pomieszczenia. Tradycyjnie już zacznij od zabezpieczenia parteru i wyeliminowania potworów. Uważaj jednak, gdyż czai się tu boss - Veteran Huntera (screen). Nie przejmuj się, jeśli utracisz swojego pomocnika, gdyż w okolicy znajduje się manufaktura. Do pokonania bossa używaj przede wszystkim granatów i min, a to dlatego, że jest on dość wrażliwy na ataki z użyciem ognia. W początkowej fazie walki warto też rozstawić wieżyczki w celu szybszego pozbycia się "zwykłych" potworów.

Drugą konsolę również odnajdziesz na wyżej położonym balkoniku. Naturalnie spotkasz tu kolejne bestie, które należy pokonać. Skorzystaj z panelu kontrolnego i wracaj na dół, eliminując obcych. Ruszaj na zachód. Docelowo musisz dotrzeć do nowej windy (białe 7 na mapie). Ruszaj na zachód. Uważaj, gdyż wpadniesz tu na nieco silniejszą grupkę. Ponownie proponuję skorzystać z wieżyczek i granatów. Nie zapomnij też o karabinie powiązanym z subquestem. W nowym pomieszczeniu tym razem będzie na Ciebie czekał "nosorożec" (screen). Pozbądź się robala, a także innych potworów. Tradycyjnie już też zabezpiecz cały parter.

Udaj się do zlokalizowanego na piętrze panelu i użyj go. Rozejrzyj się też za dużą skrzynką i pokonaj nowe bestie (w tym nieco słabszego Veteran Huntera). Po chwili otrzymasz nowe wytyczne.
Zadanie 3: Escape to transit car (Wycofaj się do kolejki)
Zejdź na dół i udaj się do pokazanego na screenie północnego przejścia. Zniszcz miny i zbliż się do drzwi. Po kilku chwilach powrócisz na dobrze poznany balkonik. Zniszcz kolejne miny i biegnij w stronę kolejki. Otrzymasz nowe wytyczne, 2 punkty umiejętności oraz BARDZO przydatny atak Fan Shot, który warto już teraz dodać do paska szybkiego uruchamiania.
Komentarze czytelników
gra jest całkiem spoko tylko brakuje tam sterowania WSADem bo mychą wszystko jest nieco zamotane no i wchodzi monotonia szybko, grałem tylko w demko i na jego podstawie sie wypowiadam, poza tym mozna na chwile zgubic droge ale tylko na chwile :)
Płacą nie płacą, kawał dobrej roboty.
Czy w tej grze mozna w ogole utknac?
Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.
Copyright © 2000 - 2026 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.
