Shade Wrath of Angels: Maszyna cz.2

Poradniki

Aktualizacja:

Pobierz Poradnik
Spis treści
1 - 29 - Maszyna cz.2 - Shade: Gniew Aniołów - poradnik do gry
Biegnij po pierwszym pierścieniu w lewo, zabij po drodze demona (jednego z tych trzech), aż wbiegniesz na platformę w podłodze (lewy obrazek) - 29 - Maszyna cz.2 - Shade: Gniew Aniołów - poradnik do gry

Biegnij po pierwszym pierścieniu w lewo, zabij po drodze demona (jednego z tych trzech), aż wbiegniesz na platformę w podłodze (lewy obrazek). Uważaj cały czas na rzucane przez inne demony kule ognia. Poczekaj chwileczkę, platforma z aniołem "wjedzie" na górę, w przerwie zostanie utworzona część po której spokojnie możesz przebiec, a nieco dalej - schodki zawieszone w przestrzeni. Wejdź po nich na następny pierścień. Tu także eksterminuj lub omijaj demony, biegnąć w lewo (prawy obrazek).

2 - 29 - Maszyna cz.2 - Shade: Gniew Aniołów - poradnik do gry
Dobiegniesz w końcu do platformy w podłodze widocznej na lewym obrazku - 29 - Maszyna cz.2 - Shade: Gniew Aniołów - poradnik do gry

Dobiegniesz w końcu do platformy w podłodze widocznej na lewym obrazku. Jeśli się spieszysz, możesz przeskoczyć dziurę, zanim pojawi się tu "łata", lecz uważaj wtedy, aby nie spaść w nicość (prawy obrazek). Tak czy siak wejdź po schodkach na ostatni pierścień.

3 - 29 - Maszyna cz.2 - Shade: Gniew Aniołów - poradnik do gry
Możesz biec w lewo, lecz tam są tylko demony (lewy obrazek) - 29 - Maszyna cz.2 - Shade: Gniew Aniołów - poradnik do gry

Możesz biec w lewo, lecz tam są tylko demony (lewy obrazek). Lepiej więc wybrać prawą drogę, która prowadzi do ostatniej już platformy. I znowu poczekaj, aż blok z posągiem anioła "wjedzie" na górę, a na miejscu dziury pojawi się "łata".

4 - 29 - Maszyna cz.2 - Shade: Gniew Aniołów - poradnik do gry
Następnie wespnij się po schodkach na czwarty, ostatni pierścień (lewy obrazek) - 29 - Maszyna cz.2 - Shade: Gniew Aniołów - poradnik do gry

Następnie wespnij się po schodkach na czwarty, ostatni pierścień (lewy obrazek). Tutaj standardowo: włóż trzy części serca w posągi, a następnie włóż miecz w cokół na środku (prawy obrazek). Na końcu wybierz upgrade miecza (po prostu wyciągnij miecz, nie zmieniaj się w demona, gdyż i tak nie będziesz mógł go w finałowej walce używać).

Shade: Wrath of Angels

1 października 2004

PC
Rate It!

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz
Forum Gry Przygodowe
2005-01-24
16:03

zanonimizowany225616 Junior

😍

dalaczego nie moge dostac sie do 07- ruiny zamku 1

Wiadomość została zmieniona przez Moderatora | 2005-01-24 18:09:34

Komentarz: zanonimizowany225616
2005-01-25
08:01

Hitmanio Legend

Hitmanio

A) Nie masz abonamentu
B) To jest Strefa Premium
C) Kup abonament

Pewnie coś źle powiedziałem, więc mnie poprawcie :P

Komentarz: Hitmanio
2007-01-20
16:44

frer Legend

frer

Fajny poradnik, ale w opisie Magicznego Sklepu jest chyba błąd, albo autor ma specyficzny zasób słownictwa:
Co jakiś czas w poziomach zauważysz świecące białym wejściem światło.

Komentarz: frer

Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.

Copyright © 2000 - 2025 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl