Return to Castle Wolfenstein: Mission 1 Part 3
Aktualizacja:
Mission 1: Ominuous Rumors
Part 3: Tram Ride
Cel:
- przywrócić kolejce górskiej zasilanie
- uciec z Zamku Wolfenstein
- spotkać się z agentem Kesslerem w miasteczku Wulfburgu
Ilość sekretów : 0
W pomieszczeniu po prawej stronie znajdziemy jedzenie, amunicję oraz kufel z piwem (przywraca wigor :-)). Następnie schodzimy schodami na dół.
W głównym pomieszczeniu zabijamy wszystkich Niemców, a następnie otwieramy drzwi na lewo i schodzimy na sam dół, gdzie po przeprawie z kolejnymi przeciwnikami zbieramy ekwipunek i uruchamiamy zasilanie.
Wracamy z powrotem na górę. W oczekiwaniu na przybycie wagonika kolejki możemy zabrać jedzenie z pobliskiego pomieszczenia (drzwi na lewo od drabinki). Gdy przybędzie wagonik, zabijamy dwóch znajdujących się w nich Nazistów, wsiadamy do środka i zjeżdżamy na dół.
Przy pomocy mausera zabijamy Niemców widocznych z oddali. Wagonik zatrzyma się w połowie drogi. Wysiadamy i po drabinie wchodzimy na górę, a następnie schodzimy na dół.
Otwieramy klapę, wrzucamy do środka granat i po chwili wskakujemy do środka. Uruchamiamy zasilanie z powrotem, a następnie wracamy do wagonika.
Ponownie zjeżdżamy w dół i ponownie załatwiamy wszystkich przeciwników z oddali przy pomocy mausera.
Wchodzimy drzwiami do środka, załatwiamy kolejnych przeciwników. Następnie wspinamy się po drabince i z pomieszczenia naprzeciwko zabieramy ekwipunek. Szybem wentylacyjnym ruszamy dalej.
Szybem wentylacyjnym dotrzemy do dużego pomieszczenia z przewróconym stołem. Załatwiamy wszystkich przeciwników, a następnie kolejnych w pomieszczeniu na lewo. Gdy udamy się dalej na lewo, dotrzemy do pokoju z amunicją i jedzeniem. W pokoju na prawo znajdziemy Kesslera.
0
- Return to Castle Wolfenstein - poradnik do gry
- Return to Castle Wolfenstein - poradnik do gry
- Return to Castle Wolfenstein: Przeciwnicy
- Return to Castle Wolfenstein: Broń
- Return to Castle Wolfenstein: Mission 1 Part 1
- Return to Castle Wolfenstein: Mission 1 Part 2
- Return to Castle Wolfenstein: Mission 1 Part 3
- Return to Castle Wolfenstein: Mission 2 Part 1
- Return to Castle Wolfenstein: Mission 2 Part 2
- Return to Castle Wolfenstein: Mission 2 Part 3
- Return to Castle Wolfenstein: Mission 2 Part 4
- Return to Castle Wolfenstein: Mission 2 Part 5
- Return to Castle Wolfenstein: Mission 3 Part 1
- Return to Castle Wolfenstein: Mission 3 Part 2
- Return to Castle Wolfenstein: Mission 3 Part 3
- Return to Castle Wolfenstein: Mission 3 Part 4
- Return to Castle Wolfenstein: Mission 4 Part 1
- Return to Castle Wolfenstein: Mission 4 Part 2
- Return to Castle Wolfenstein: Mission 4 Part 3
- Return to Castle Wolfenstein: Mission 4 Part 4
- Return to Castle Wolfenstein: Mission 5 Part 1
- Return to Castle Wolfenstein: Mission 5 Part 2
- Return to Castle Wolfenstein: Mission 5 Part 3
- Return to Castle Wolfenstein: Mission 6 Part 1
- Return to Castle Wolfenstein: Mission 6 Part 2
- Return to Castle Wolfenstein: Mission 6 Part 3
- Return to Castle Wolfenstein: Mission 6 Part 4
- Return to Castle Wolfenstein: Mission 7 Part 1
- Return to Castle Wolfenstein: Mission 7 Part 2
- Return to Castle Wolfenstein: Mission 7 Part 3
- Return to Castle Wolfenstein - poradnik do gry
Komentarze czytelników
zanonimizowany521720 Generał
~Vidos ale zerżnołeś swoją wypowiedź z recenzji wolfensteina z portalu o2 hahaha
zanonimizowany624071 Junior
Witam wszystkich powiedzcie mi jak przejsc wolfensteina na planszy z tym cmentarzem całkiem na początku bo nie mam pojęcia jak to zrobic i juz mnie to wkurza a fajna gierka jest podaje meila [email protected] z góry dzięki
zanonimizowany521720 Generał
niektore sekrety sa ciezkie do przejscia , ale dalem rade przejsc cala gierke , bardzo fajna ale trzeba kombinowac, to nie gra dla laikow
ptaku32 Junior
witam, mam problem z kodami mianowicie nie chcą działać dlaczego?
Skywalker_3000 Chorąży
"Zacina się"? Co z debilizm ze strony piszącego poradnik. Sten ani Venom się nie zacinają tylko się przegrzewają i musimy dać im czas na to by mogły ostygnąć zanim znowu zaczniemy strzelać. : P
Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.
Copyright © 2000 - 2025 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.