Interfejs główny w Neverwinter | Pierwsze kroki
Aktualizacja:
Interfejs główny

Interfejs Neverwintera nie odbiega bardzo od większości gier MMO lub RPG, znajdziesz tu wszystkie podstawowe elementy (układ elementów możesz zmieniać po wybraniu Zmień HUD z menu głównego gry):
1: Portret postaci wraz z widocznym poziomem, ikoną klasy, nazwą oraz buffami i debuffami.
2: Portret Towarzysza (Companion), jego pasek życia i pasek doświadczenia.
3: Okno grupy, każdy członek grupy ma swój portret, ikonę klasy, poziom, nazwę, pasek życia, ikonę czatu głosowego, buffy i debuffy.
4: To, co w grze najważniejsze, czyli pasek życia oraz umiejętności twojej postaci. W dziale "Umiejętności (Power points)" znajdziesz dokładny opis paska umiejętności.
5: Minimapa wraz z aktualną godziną.
6: Lista zadań, status potyczki PvP oraz informacja o bonusach związanych z wydarzeniami (eventami) na mapie.
7: Okno czatu, a zaraz nad nim pojawiać się będą okienka, które pozwolą ci wyłączyć monolog audio po rozmowach z niektórymi NPC.
8: Ikona plecaka (inwentarza).
9: Pasek doświadczenia.
10: W tym miejscu pojawiać się będzie okno "podsumowania" po osiągnięciu nowego poziomu (więcej w dziale rozwój postaci) a także informacje o zebraniu przedmiotów czy Golda.
11: Wydarzenia godzinowe, czyli informacja na temat aktualnych i nadchodzących wydarzeń w grze (poprawiających zdobywane doświadczenie, Glory, czy jakość zdobytych przedmiotów).
12: Ikona Inwokacji, czyli modlitwy do bóstwa, a obok przycisk do skarbca pobożności (Vault of Piety) pozwalający ci odebrać nagrody za regularne modlitwy oraz ikona z podaną ilością dni, przez które codziennie zwracałeś się do bogów.
13: Pasek szybkiego menu.
14: Pasek życia bossa wraz z buffami i debuffami, w tym miejscu będzie pojawiać się też okno z informacją o podniesionych przez kogoś z grupy wartościowych przedmiotach, które poddane są dystrybucji.
0
- Neverwinter - poradnik do gry
- Neverwinter - poradnik do gry
- Pierwsze kroki
- Oznaczenia kolorystyczne i skróty | Pierwsze kroki w Neverwinter
- Ekran startowy i wybór świata gry w Neverwinter | Pierwsze kroki
- Tworzenie Postaci w Neverwinter | Pierwsze kroki
- Interfejs główny w Neverwinter | Pierwsze kroki
- Sterowanie w Neverwinter | Pierwsze kroki
- Strona startowa (Landing page) i System kolejek | Pierwsze kroki w Neverwinter
- Gateway - dostęp przez przeglądarkę w Neverwinter | Pierwsze kroki
- Pierwsze kroki
- Neverwinter - poradnik do gry
Komentarze czytelników
berial6 Legend
Grałeś 7 miesięcy, więc pewnie ponad 400h w grę o której nikt nie będzie pamietać za pół roku? Tyle czasu poświęciłeś grze, która jest crapem?
Aion i tera to klony. Nie rozśmieszaj mnie.
Jakoś Aion daje dużo możliwości, głównie latanie i jest typowym koreańskim MMO. A TERA? Tera to swego rodzaju novum w MMOrpgach. Gdzie indziej masz tak zręcznościowy system walki?
Guild wars 2 umiera, ale to nie wina gry, co?
I jeśli GW2 to dwusezonowy crap, to czemu w niego grałeś 7 miesięcy?
I czego się spodziewasz po grach F2P? Że twórcy będą dostawać kasę za bóg zapłać albo za ładny uśmiech?
Nie ośmieszaj się już. Jak ci sie nie podobają obecne MMO, zawsze jest WoW i Everquesty.
TobiAlex Legend
Voltron 40 man raids? Życzę powodzenia w poszukiwaniu takiej liczby graczy, po powiedzmy 3 miesiącach od premiery gry.
valgyar Junior
W Neverwinter Nighst zagrywałem się bez opanowania, więc sięgnąłem po wersję online niejako z sentymentu. Szok i trwoga - to jedyne co mi przychodzi na myśl czytając niektóre posty :D Dwie postacie dobiłem do maksymalnego poziomu, ubrałem należycie i nawet zacząłem rozdawać niektóre itemki t2<very rare> nie wydając ani złotówki. Samą linię fabularną można skończyć na wydropionych it na pvp ubierzemy się na dungeonach I tak główną walutą są AD, których w dobrym dniu można kosić 40k głównie z daily i aukcji itemów. Problemy z Zen mają głównie smarki, bo jeden z drugim "MUSI" mieć upatrzony przedmiot, żeby zgrywać kozaka na dungeonach i pvp :) Mama nie da i jest ból .upy, bo trzeba się postarać inaczej. Podoba mi się, że gra nie jest tak 'cukierkowa' i kolorowa, nie ma różowych jednorożców i 11nastolatków na czacie ogólnym. Było dobrze na becie na open też ale obawiam się, że teraz po premierze pl i z każdą kolejną łatką dodającą nowy dubbing będzie napływ wielkich fighterów (co za perfidia, teraz premiera akurat gdy gim mają wakacje :D ). Jak ktoś chce pograć na poziomie zapraszam do gildii, gdzie jednym z warunków jest wiek 25+ i ts, po głosiku rozpoznać można z kim mamy do czynienia. I można na prawdę fajnie pograć, bez pisków, wrzasków i przekleństw. Pozdrawiam normalnych
vlasko18 Legionista
W jaki sposób mam wejść do gry czyli rozpocząc jej start? Dziękuję!
zanonimizowany664522 Junior
pomóżcie chłopaki prosze. mam juz towarzysza. u kogo mogę kupić sobie następnego? mam juz żołnieża, sam jestem tym dziwnym "magikiem". kogo powinienem wybrać nastepnego?
zanonimizowany938920 Junior
hej, robiłam wszystkie zadania po kolei , mam 23 poziom i wszystkie nagle się skończyły, powinnam mieć je w ruinach blackdaggera, a nic nie ma... z każdym bohaterem który powinien mi je dać mogę tylko porozmawiać, co zrobić?
nevtron Junior
Rozglądając się za nowymi MMO RPG zwracam uwagę obecnie na grafikę, wpływ gracza na sterowanie postacią, fabułę i trudność gry (im trudniejsza, tym lepiej).
Mój kolega w to grał kiedy go odwiedziłem. Spytałem się o to czy tankiem się blokuje automatycznie, czy manualnie, zaznaczając przy tym, że jeśli to drugie to może ściągnę i zobaczę co to warte.
Neverwintera od tej pory będę mierzył pod kątem Vindictusa, a zwycięzcy doładuję troszkę kieszonki w IS. A z przedmówcami być może się zgodzę - przynajmniej nie stworzono jeszcze MMO RPG pode mnie. Ma być ciężkie, zaskakujące, rozwinięte, popularne, długie i wymagające refleksu i myślenia w walkach PvP. Inaczej odpada.
zanonimizowany1058573 Junior
Jest tak Promocja świąteczna, za którą można co 2 logowania dostać nagrody, odbiera się nagrodę od 19 do 19 przez dwa dni. Ale tu właśnie pojawił się problem bo ja loguje się codziennie i żadnej nagrody odebrać nie mogę i o co chodzi???
seba1605 Legionista
witam wszystkich gram w neverwinter na ps 4,poziom 69 i poszukuje Gildi dobrej,mój awatar w ps 4 to curtsebastian,czekam na propozycjie
seba1605 Legionista
Siemka Panowie poszukuje Gildi w neverwinter na konsole Ps 4,moj awatar curtsebastian,poziom 69.prosze o propozycje
Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.
Copyright © 2000 - 2025 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.
