Rozdział 11 - W paszczy lwa - Solucja My Memory of Us
Aktualizacja:
Ta sekcja zawiera kompletny opis przejścia "W paszczy lwa" (Inside the lion's den) w My Memory of Us. Znajdziesz tu dokładny opis przejścia Rozdziału 11 wraz ze screenami. Z tą solucją do My Memory of Us z pewnością nie utkniesz w miejscu.
Na początek nie pozbywaj się jeszcze przebrania. Na wszelki wypadek, gdybyś się go pozbył, zdjęcie poniżej przedstawia komorę, w której możesz się przebrać.

Podejdź do platformy po prawej stronie i wykonaj interakcję. Idź dalej, stań pomiędzy strażnikami i znów wykonaj interakcję. Przejdź dalej. Idź teraz w prawo, podejdź do strażnika i rozkaż użycie łańcucha, idź teraz na platformę, która przed chwilą zjechała i wykonaj interakcję. Zrzuć swoje przebranie (domyślnie klawiszem Shift), po prawej stronie znajdziesz wiadro, przetransportuj je na platformę, przebierz się w komorze i wydaj rozkaz na platformie (użyj tam klawisza interakcji), żeby dostać się na najwyższe piętro. Tutaj możesz zrzucić przebranie, przetransportuj wiadro pod hak, a następnie wejdź do wiadra chłopcem - teraz sterując dziewczynką, korzystaj z dźwigni i skieruj chłopca na konsolę za plecami strażnika. Przy konsoli użyj interakcji, pojawi się minigra.

W tej minigrze chodzi o to, aby odciąć zasilanie, doprowadzając strzałkę w taki sposób, aby wskazywała wizerunek robota. Wybierz tutaj kombinację: trójkę czerwoną, dwójkę białą oraz piątkę czerwoną. Teraz przetransportuj chłopca na górę do dziewczynki, przebierz się, zjedź na środkowe piętro i pogadaj ze strażnikiem, następnie wróć z nim na platformę, wykonaj interakcję, a następnie kieruj się lewo. Kiedy strażnicy ustawią się przy łańcuchach, stań między nimi i wydaj rozkaz otwarcia drzwi. Idź dalej, zrzuć przebranie i wejdź chłopcem przez rurę. Zestrzl z procy pokrętło, które wisi po drugiej stronie korytarza, poczekaj, aż się strażnik odwróci i zabierz chłopcem pokrętło. Teraz zamontuj pokrętło przy rurze i przekręć pokrętła (lewe i prawe). To moment, w którym powinieneś zwrócić uwagę na symbole z wystającej komory i przebiec dziewczynką na drugą stronę. Idź w prawo do końca i zestrzel na ścianie symbole w następującej kolejności: kwadrat, koło, kwadrat, trójkąt.

Otworzą się drzwi, przejdź dalej. Zauważysz dwa pokrętła - pierwsze służy do sterowania rurą pod Tobą, drugie do sterowania rurą na samym dole. Połącz wszystkie rury i wejdź chłopcem do środka, a znajdziesz kolejne wspomnienie.

Aby wyjść z pokoju po zebraniu wspomnienia, wciśnij czerwony przycisk. Teraz przekręć prawym pokrętłem tak, aby rura na samym dole była skierowana w lewo. Wprowadź chłopca do rury i idź w lewo do konsoli.

Przy konsoli wprowadź kombinację: czwórka czerwona, dwójka biała, piątka czerwona. Tym sposobem zmusisz jednego strażnika do "ładowania się". Idź teraz po drabinie na górę i znów użyj konsoli. Wprowadź kombinację: piątka biała, czwórka czerwona, piątka biała. Kolejny strażnik z głowy. Teraz razem z dziewczynką i chłopcem zejdź na dół po drabinach, na samym dole zestrzel przycisk obok strażnika, poczekaj, aż strażnik spadnie i strzel ponownie. Idź do następnego pomieszczenia.
Wejdź na górę i przestaw pomnik tańczącej pary do dziury w podłodze. Następnie idź na dół, przebierz się, podejdź do strażnika na prawo i pogadaj z nim. Teraz możesz zrzucić przebranie i pokręć dwoma pokrętłami.
Teraz czas na sekwencję zręcznościową - uciekaj przed robotem, omijając spadające meble z rur.

Gra informuje o tym, kiedy coś wypadnie z rury, poprzez miganie czerwonych lampek na danej rurze. Sekwencja nie jest długa, omijaj cały czas przeszkody, aż znajdziesz rurę z pokrywą, na której jest czerwona strzałka. Wejdź do niej.
0
- My Memory of Us - poradnik do gry
- Poradnik do gry
- Opis przejścia
- Rozdział 1 - Prolog - Solucja My Memory of Us
- Rozdział 2 - Poznajmy się - Solucja My Memory of Us
- Rozdział 3 - Dach nad głową - Solucja My Memory of Us
- Rozdział 4 - Złodziejskie obowiązki - Solucja My Memory of Us
- Rozdział 5 - Nie jesteś sam - Solucja My Memory of Us
- Rozdział 6 - Przerwana przygoda - Solucja My Memory of Us
- Rozdział 7 - Barwny dzień - Solucja My Memory of Us
- Rozdział 8 - Zmiany, zmiany, zmiany - Solucja My Memory of Us
- Rozdział 9 - Gorszy świat - Solucja My Memory of Us
- Rozdział 10 - Sierociniec w opałach - Solucja My Memory of Us
- Rozdział 11 - W paszczy lwa - Solucja My Memory of Us
- Rozdział 12 - Do dzieła! - Solucja My Memory of Us
- Rozdział 13 - Taki jak Ty - Solucja My Memory of Us
- Rozdział 14 - Lewiatan - Solucja My Memory of Us
- Rozdział 15 - Las - Solucja My Memory of Us
- Rozdział 16 - Powrót - Solucja My Memory of Us
- Rozdział 17 - Rodzice, wanna i wielka ryba - Solucja My Memory of Us
- Rozdział 18 - Epilog - Solucja My Memory of Us
- Opis przejścia
- Poradnik do gry
Komentarze czytelników
Blackofficial Junior
Na kanale BLACK seria gry. ZAPRASZAM.
Lechiander Legend

Zajrzyj do rozdziału "Wspomnienia", gdzie znajdziesz spis wszystkich wspomnień.
Nie bardzo. Nie ma wspomnienia Marii Jadwigi Kwaśniewskiej-Maleszewskiej, między Ireną Sendler, a Markiem Edelmanem, co zresztą nawet widać na screenach w poradniku. :(
Rozdział 12 : Do dzieła.
Poza tym poradnik zacny. ;)
Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.
Copyright © 2000 - 2025 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.