Made Man: Rozdział 15

Poradniki

Aktualizacja:

Pobierz Poradnik
Spis treści

Rozdział 15

1 - Rozdział 15 | Made Man Prawa Ręka Mafii - Made Man: Prawa Ręka Mafii - poradnik do gry
Odwracamy się o 180 stopni i ruszamy przed siebie - Rozdział 15 | Made Man Prawa Ręka Mafii - Made Man: Prawa Ręka Mafii - poradnik do gry

Odwracamy się o 180 stopni i ruszamy przed siebie. Już za moment spotykamy gangsterów, którzy oczekują na nasze przybycie ukryci za samochodem [1] . Kiedy już pozbędziemy się delikwentów i ruszymy w stronę parkingu, ostrzał przeciwników zyska na sile. Unikamy chowania się za pojazdami, które stosunkowo szybko wybuchają. Za jednym z aut, znajdujemy apteczkę . Następnie podążamy ścieżką na lewo od parkingu i docieramy do kolejnej sekcji cmentarza [2] . Staczamy kolejną walkę z chmarą przeciwników i zgarniamy apteczkę . Kierujemy się w stronę wejścia do dużego budynku, a kiedy to okazuje się zamknięte- korzystamy z małej bramy po lewej. Przekraczamy checkpoint .

2 - Rozdział 15 | Made Man Prawa Ręka Mafii - Made Man: Prawa Ręka Mafii - poradnik do gry
Zanim dotrzemy do parkingu, warto zwiedzić z pozoru ślepy zaułek przed nami - Rozdział 15 | Made Man Prawa Ręka Mafii - Made Man: Prawa Ręka Mafii - poradnik do gry

Zanim dotrzemy do parkingu, warto zwiedzić z pozoru ślepy zaułek przed nami. Znajdujemy tam apteczkę , która przyda nam się za moment, po stoczeniu walki wśród zaparkowanych samochodów. Podobnie jak wcześniej - unikamy wybuchających aut. Przemieszczamy się ścieżką po lewej, eliminując napotkanych po drodze wrogów. Za samochodem przy wejściu na cmentarz znajdujemy granaty . Czeka nas kolejna większa walka wśród nagrobków [1] . Kiedy nie będzie już do kogo strzelać, zbliżamy się szybko do wieży, z której ostrzeliwuje nas snajper. Częstujemy go granatem [2] , kończąc tym samym kolejny rozdział historii.

Made Man

24 listopada 2006

PC PlayStation Xbox
Rate It!

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz...
Z
Pretorianin 4
2009-05-01 20:57

hymm a w cda czasem nie było 1 części ta to jest 2

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
kukiUN
Pretorianin 82
2009-04-22 15:24

Lepiej późno niż wcale ;) A sama gra o dziwo nawet niezła.Niby gniot ale całkiem grywalny.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Z
Pretorianin 7
2009-04-22 13:53

Haha nie za długo

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
fan realu madryt i raula
2009-04-22 13:20

Poradnik raczej mało komu się przyda, ale jako uzupełnienie braków może być. Oby pojawiło się więcej solucji do starszych gier, które takowych nie mają (ale lepij by było, gdybyście skoncentrowali się na troszkę ciekawszych grach niż MadeMan)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Xychu
Centurion 69
2009-04-22 12:57

Gra beznadziejna IMHO. Kupiłem rok temu w kiosku za 20 PLN. Polonizacja niepełna i do bani. Gra po 30 minutach grania odinstalowana. Klapa, panowie, klapa.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Zingus123
Senator 24
2009-04-22 11:12

no to jeszcze recka panowie :D

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Verminus
Senator 204
2009-04-22 11:03

Gra trafiła do CDA, wiec może się przydać. Poradników do starszych gier nie robimy nigdy kosztem poradników do nowości, tylko po prostu uzupełniamy braki :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
niezny_95
Generał 56
2009-04-22 10:53

3 lata po światowej premierze, troche nie za długo ??

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz

Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.

Copyright © 2000 - 2026 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl