Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPCPS2XBOX
Okładka Made Man (PC)
OkładkaMade Man (PC)

Made Man: Prawa Ręka Mafii

Made Man

Gra akcji, w której poznajemy niebezpieczny świat mafii. Uczestniczymy w całym szeregu nielegalnych przedsięwzięć, prowadząc przy tym nieustanną wojnę z konkurencją.

Akcji | TPP | gangsterskie | strzelanki

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Made Man: Prawa Ręka Mafii Premiera

anulowana

XBOX

24lis2006

PC PS2

Gry podobne do Made Man: Prawa Ręka Mafii

Max Payne 2: The Fall Of Max Payne

Alan Wake

Hitman: Kontrakty

Made Man studia SilverBack to niezwykła gra akcji pozwalająca nam poznać od podszewki, równie fascynujący co niebezpieczny, świat mafii. Nad tytułem pracowali między innymi autor bestsellerów David Fisher oraz były członek wpływowej rodziny mafijnej Bill Bonano. Obecność tych dwóch panów w procesie powstawania gry ma gwarantować, jak najwierniejsze odwzorowanie realiów niełatwego życia w bezlitosnym świecie gangsterów.

Głównego bohatera – Joey’a Verolę – poznajemy w latach sześćdziesiątych dwudziestego wieku i będziemy mu towarzyszyć przez następne dwie dekady, obserwując najważniejsze momenty w jego życiu. Służąc w Wietnamie, jako żołnierz amerykańskich sił zbrojnych, Joey poznaje ludzi, którzy pomogą mu dołączyć do mafijnych struktur, już po powrocie do ojczyzny. W Nowym Jorku nasz bohater zmienia profesję, co prawda dalej pozostaje żołnierzem, ale tym razem walczy w szeregach przestępczej organizacji.

Pracując dla gangsterów uczestniczymy w całym szeregu nielegalnych przedsięwzięć, prowadząc przy tym nieustanną wojnę z konkurencją. Niemal wszystkim naszym działaniom towarzyszy przemoc. Joey szykując się na akcję może korzystać z bogatego arsenału broni zarówno palnej, jak i tej do walki wręcz. Aby uczynić rozróbę bardziej skuteczną (i widowiskową przy okazji), jednocześnie możemy używać dwóch narzędzi walki. Bardzo przydatne, ze względu na rozmiar zniszczeń, są również wszelkiego rodzaju pociski miotane: granaty, koktajle Mołotowa, bomby własnej roboty itp.

Twórcy gry wyposażyli poza tym Joey’a w bardzo przydatną umiejętność - szybki odskok w najbliższe bezpieczne miejsce.

Programiści z SilverBack zwracali szczególną uwagę na odwzorowanie praw fizyki, dzięki czemu dokonywana przez nas demolka wygląda bardzo widowiskowo i zarazem realistycznie.

Ostatnia modyfikacja 21 stycznia 2008

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 DVD

Ocena użytkowników: 7,6 / 10 na podstawie 928 głosów czytelników.

Made Man: Prawa Ręka Mafii cena w dniu premiery: 19,99 PLN

Klasyfikacja PEGI Made Man: Prawa Ręka Mafii

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy.

Made Man: Prawa Ręka Mafii Wymagania sprzętowe

Sony PlayStation 2

PlayStation 2

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 8 MB
PC
PS2
XBOX