Loki: Dziwny napój, Skarabeusz Serca mumii, Audiencja u Faraona, Oczy Horusa

Poradniki

Aktualizacja:

Pobierz Poradnik
Spis treści

Dziwny napój (Misja poboczna)

Zleceniodawca: Rahotep

1 - Dziwny napój, Skarabeusz Serca mumii, Audiencja u Faraona, Oczy Horusa | Świat Egipski - Loki - poradnik do gry
2 - Dziwny napój, Skarabeusz Serca mumii, Audiencja u Faraona, Oczy Horusa | Świat Egipski - Loki - poradnik do gry
3 - Dziwny napój, Skarabeusz Serca mumii, Audiencja u Faraona, Oczy Horusa | Świat Egipski - Loki - poradnik do gry
4 - Dziwny napój, Skarabeusz Serca mumii, Audiencja u Faraona, Oczy Horusa | Świat Egipski - Loki - poradnik do gry
5 - Dziwny napój, Skarabeusz Serca mumii, Audiencja u Faraona, Oczy Horusa | Świat Egipski - Loki - poradnik do gry
Niedaleko Izydy stoi Rahotep - Dziwny napój, Skarabeusz Serca mumii, Audiencja u Faraona, Oczy Horusa | Świat Egipski - Loki - poradnik do gry

Niedaleko Izydy stoi Rahotep. Zagadaj do niego, a powierzy Ci misję. Do napoju jaki właśnie sporządza, brakuje trzech składników. Idź je zdobądź. Pierwszy przystanek - Pustynia Aswan. W południowo-zachodniej części pustyni zobaczysz zranionego skarabeusza. Pokonaj go i weź jego nogę. Idź dalej, na Wybrzeże Philae, gdzie pokonaj zranionego skorpiona i zabierz jego ogon. Przejdź do Pustyni Kom Ombo, ubij rannego czerwia, po czym weź jego skórę. Możesz teraz wrócić do Rahotepa, by ukończyć jego misję. Da ci on następną.

Skarabeusz Serca mumii (Misja poboczna)

Zleceniodawca: Rahotep

6 - Dziwny napój, Skarabeusz Serca mumii, Audiencja u Faraona, Oczy Horusa | Świat Egipski - Loki - poradnik do gry
Tym razem Rahotep poprosi Cię o znalezienie bardzo rzadkiego klejnotu - Skarabeusza Serca - Dziwny napój, Skarabeusz Serca mumii, Audiencja u Faraona, Oczy Horusa | Świat Egipski - Loki - poradnik do gry

Tym razem Rahotep poprosi Cię o znalezienie bardzo rzadkiego klejnotu - Skarabeusza Serca. Mumię noszącą item znajdziesz w grobowcu Setha, zaraz przy wejściu. Gdy ją pokonasz, wróć do wioski i oddaj zdobycz Rahotepowi.

Audiencja u Faraona

Zleceniodawca: Izyda

7 - Dziwny napój, Skarabeusz Serca mumii, Audiencja u Faraona, Oczy Horusa | Świat Egipski - Loki - poradnik do gry
8 - Dziwny napój, Skarabeusz Serca mumii, Audiencja u Faraona, Oczy Horusa | Świat Egipski - Loki - poradnik do gry
9 - Dziwny napój, Skarabeusz Serca mumii, Audiencja u Faraona, Oczy Horusa | Świat Egipski - Loki - poradnik do gry
10 - Dziwny napój, Skarabeusz Serca mumii, Audiencja u Faraona, Oczy Horusa | Świat Egipski - Loki - poradnik do gry
11 - Dziwny napój, Skarabeusz Serca mumii, Audiencja u Faraona, Oczy Horusa | Świat Egipski - Loki - poradnik do gry
Izyda chce, abyś udał się do miasta Karnak - Dziwny napój, Skarabeusz Serca mumii, Audiencja u Faraona, Oczy Horusa | Świat Egipski - Loki - poradnik do gry

Izyda chce, abyś udał się do miasta Karnak. Dostaniesz się tam, idąc przez Pustynię Aswan i Dolinę Nilu. Idź za wskazaniem mapy, aż dojdziesz do Karnak. Przejdź tam do lokacji zaznaczonej na mapce krzyżykiem - to faraon Ramzes. Porozmawiaj z nim, a po chwili Izyda przedstawi Ci Twe następne zadanie: zebranie części ciała Ozyrysa.

Oczy Horusa (Misja poboczna)

Zleceniodawca: Izyda

12 - Dziwny napój, Skarabeusz Serca mumii, Audiencja u Faraona, Oczy Horusa | Świat Egipski - Loki - poradnik do gry
13 - Dziwny napój, Skarabeusz Serca mumii, Audiencja u Faraona, Oczy Horusa | Świat Egipski - Loki - poradnik do gry
14 - Dziwny napój, Skarabeusz Serca mumii, Audiencja u Faraona, Oczy Horusa | Świat Egipski - Loki - poradnik do gry
Misję tę otrzymasz przy okazji Audiencji z Faraonem - Dziwny napój, Skarabeusz Serca mumii, Audiencja u Faraona, Oczy Horusa | Świat Egipski - Loki - poradnik do gry

Misję tę otrzymasz przy okazji "Audiencji z Faraonem". Twoim zadaniem jest odzyskanie oczu Horusa - syna Izydy. Zarówno jedno, jak i drugie oko znajdziesz na Pustyni Abydos w skrzynkach. Po rozmowie z Ramzesem (poprzednia misja), idź dalej przejściem na północ (musisz wyjść z komnaty tronowej i cofnąć się nieco, by wejść w szerzej położoną alejkę, która Cię tam zawiedzie). Na następnym obszarze trafisz do obozowiska potworów, gdzie w dwóch skrzyniach znajdziesz oczy Horusa. Zabierz je do Izydy, by zakończyć misję poboczną.

Podobało się?

0

Loki

4 czerwca 2007

PC
Rate It!

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz
Forum Gry RPG
2007-09-19
22:50

zanonimizowany467264 Legionista

Jedno pytanie...
Nie głupio było oceniać LOKI na 60% skoro jest na TOP 10 EMPiK, inni dawali oceny powyżej 80% i jak na razie to jeden z bardziej popularnych H'n'S ??

Jeśli na prawdę uważacie, że LOKI to dno - przyznaje ma dużo bugów, D2 też je miało na początku, to dlaczego dajecie taki wypasiony poradnik do gry, która waszym zdaniem jest crapem ??

Baaaardzo dziwne... :]

Komentarz: zanonimizowany467264
2007-09-19
22:52

Arxel Legend

Arxel
😉

Brakuje bestiariusza :P

Ale generalnie - poradnik kompletny :)

Aczkolwiek nie wspomniałeś, że w pierwszej misji napotkamy stado wilków, z których wypadnie tona mieczy i buteleczek ;)

Komentarz: Arxel
2007-09-23
11:59

zanonimizowany493314 Junior

👎

Poradnik jest niekompletny. Dotyczy tylko 1 poziomu trudnosci.
Mam problem z przejsciem z poziomu trudnosci Bohater na poziom Bóg.
wyslalem sms'a. zaplacilem 6pln majac nadzieje ze odnajde odpowiedz a tu zonk:/

Komentarz: zanonimizowany493314
2007-09-24
19:08

zanonimizowany283992 Legend

Można kupować kilka potionów za jednym 'zamachem'? Za każdym razem klikam na buteleczkę a później buy i potwierdzam, a to trwa trochę czasu szczególnie kiedy chcę kupić 30 mikstur.

Po kliknięciu na potion przedmiot się podświetla i napis wygląda następująco:
Health potion: 1
Klikając ponownie "1" znika.

Czy można wyboldowaną liczbę zwiększyć do innych wartości?

Komentarz: zanonimizowany283992
2007-09-24
20:09

zanonimizowany283992 Legend

Kurde, nikt nie wie?

Komentarz: zanonimizowany283992
2007-09-24
20:42

Duality Konsul

Duality

Przytrzymaj "Shift" i wybieraj potiony.

Komentarz: Duality
2007-10-02
12:03

gro_oby Senator

a tak wogole w grze jest SZAMANKA a nie szaman;P

Komentarz: gro_oby
2008-01-05
23:49

PolishFactor Chorąży

Mimo najnowszego patcha najbardziej wkurza błąd który po przejściu kilku lokacji blokuje się możliwość pobierania przedmiotów (okno zawartości znika zamiast po kliknięciu czekać by potwierdzić pobranie przedmiotów). Usunięcie tej wady można uzyskać tylko poprzez wyjście z gry i ponowne jej odpalenie. Niestety ten zabieg kosztuje ponowną wędrówkę do lokacji z której wyszliśmy. Rujnuje to skutecznie tworzący się podczas gry klimat. Generalnie gierka wciągająca.

Komentarz: PolishFactor
2008-09-17
10:50

Gromb Generał

Gromb
👎

Poradnik nie jest kompletny! Nie ma wszystkich questów i nie ma opisu gry na wyższych poziomach. szkoda kasy za pobranie.

Komentarz: Gromb
2013-05-08
20:43

zanonimizowany918655 Junior

Poradnik pomocny, ale nie ma
wyższych poziomów

Komentarz: zanonimizowany918655

Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.

Copyright © 2000 - 2025 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl