Misja 5 | Kampania 2

Poradniki

Aktualizacja:

Pobierz Poradnik
Spis treści
Zadania - Misja 5 - Kampania 2 - Heroes of Might & Magic V - poradnik do gry

Zadania:

Odnaleźć Tieru.

Agrael musi przeżyć.

Tu już nie trzeba się spieszyć. Najważniejsze jest odsłonięcie możliwie największego obszaru morza przy zwiedzaniu wysp , ponieważ płynąc łodzią nie da się tego robić, a trzeba umożliwić sobie żeglugę do centralnych wysp. W tej misji nie ma miast. Jedyne punkty rekrutacyjne znajdują się na południu (R) . Są też dwa miejsca, gdzie można podnieść poziom jednostek (U) .

Płynąć w prawo - Misja 5 - Kampania 2 - Heroes of Might & Magic V - poradnik do gry

Płynąć w prawo. Wylądować na najbliższej wyspie, odwiedzić wieżę i punkt widokowy (1). Dalej płynąć na północny wschód, wylądować na plaży, zaliczyć kolejną wieżę widokową i zejść do podziemi. W podziemiach na rozdrożu kierować się na lewo do kolejnego wyjścia na powierzchnię. Na wyspie odwiedzić punkt obserwacyjny (2) . Wrócić do podziemi, wybrać nie zwiedzany dotąd kierunek żółtej drogi. Teraz po raz pierwszy odwiedza się wysepkę z punktami rekrutacyjnymi. Na następnym lądzie zejście znajduje się na południu. Idąc podziemiami trafia się na wyspę na północy. Iść w lewo, do teleportu. Po wylądowaniu zejść na dół i iść żółtą drogą. Na kolejnej wyspie zbudować łódź. Teraz jest dobry moment, żeby wrócić po jednostki, warto poczekać przy punktach rekrutacji nawet kilka tygodni, żeby zaopatrzyć się jak należy, a potem popłynąć do budynku podnoszenia poziomów.

Odwiedzanie wież i punktów widokowych jest tu kluczem do sukcesu. - Misja 5 - Kampania 2 - Heroes of Might & Magic V - poradnik do gry
Odwiedzanie wież i punktów widokowych jest tu kluczem do sukcesu.

Wylądować na wyspie blisko centrum (3) i koniecznie odwiedzić tamtejszy punkt widokowy . Stąd drogą morską na piaszczystą wyspę pośrodku. Jeszcze raz zejść do podziemia i krótkim korytarzem zmierzać do wyjścia. Na wysepce iść drogą na południowy wschód. Pokonać smoki strzegące przejścia przez most (4) - to już ostatnia walka. Kawałek dalej czeka Tieru gotów do rozmowy.

Podobało się?

0

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz
Forum Gry Strategiczne
2010-03-29
21:38

zanonimizowany722317 Junior

😊

witam może popykałby ktoś ze mną w herosów 5 kampani nie mogę przejśc więc pomyślałem sobie że ktoś ze mną zagra jeśli jest ktoś chętny zapraszam

Komentarz: zanonimizowany722317
2010-04-07
19:11

bit_1 Pretorianin

Pl@ski --> Zgadzam się w 100%. Poradnik na żenująco niskim poziomie, niektóre oznaczenia na mapie nie zgadzają się z tymi podczas gry, opisy poszczególnych misji można sobie darować, i przejść je po swojemu, bo zaprezentowany tu wariant jest albo najtrudniejszy albo tak "idealny" i co za tym idzie niemożliwy do wykonania, że albo ta Pani grała na niskim poziomie trudności(do którego żaden poradnik nie jest potrzebny) albo "pachnie" tu przechodzeniem gry na kodach etc. I potem powstają takie "dzieła".
Chyba mi odbiło ze wydałem kasę na to coś, ale przynajmniej po raz ostatni.

Komentarz: bit_1
2010-07-16
15:30

zanonimizowany742578 Junior

Witam chciałem zapytac jak znalesć te łzy Ashy ;p bo skopalem cała mape prawie i nic;oooo

Komentarz: zanonimizowany742578
2011-06-23
11:58

zanonimizowany795839 Junior

Bit 1 ma rację.Poradnik strasznie krótki i niezbyt mi pomógł.Autor chyba zbytnio się nie postarał przy jego tworzeniu.Co do gry-mam problem w misji 5 w kampanii 1.Gdzie jest trzeci obelisk?

Komentarz: zanonimizowany795839
2015-10-24
00:07

jagienkaa Junior

Gram sobie raz na ruski rok i dla przyjemności, czyli... zazwyczaj na poziomie łatwy, choć nie zawsze ;) Właśnie mi minął 9 miesiąc misji, a Lorda dalej nie widać, choć podobno miał się pojawić po dwóch z kawałkiem...

Komentarz: jagienkaa

Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.

Copyright © 2000 - 2025 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl