Farming Simulator 19: Nowe pola - jak kupić?
Aktualizacja:
W Farming Simulator 19 nie zakupujesz pojedynczych pól uprawnych. Zakupujesz całą działkę, na której pole się znajduje. Masz możliwość modyfikacji wielkości pola (lub nawet utworzenia go w pustym miejscu). Tym razem gra nieco ułatwia nam zadanie, jeśli chodzi o wybór pola pod uprawy. Wiele z nich ma nieregularne kształty i nieduże lub "zbyt kwadratowe" rozmiary - takich nie chcemy.
- Pole na początek należy wybierać takie, aby było dłuższe niż szersze: tempo prac jest wtedy znacznie szybsze, bowiem każdy z pojazdów (szczególnie toporny kombajn) mają dużo mniej zawracania. Później pojazdy są znacznie bardziej zwrotne (gąsienice), przez co argument ten staje się mniej istotny.
- Jeśli chcesz sadzić wiele rzeczy, a nie masz wiele pieniędzy na zakup dużej ilości pól, warto wybierać pola, które zlokalizowane są w niedużych odległościach od siebie jako kolejne do zakupu. Ułatwia to pracę na polach tymi samymi maszynami bez konieczności ich transportu. Później pola, które sąsiadują ze sobą możesz również połączyć.
- Zwróć także uwagę na odległości od magazynów / silosów lub punktów sprzedaży plonów oraz odległość od sklepu - nie masz możliwości teleportacji, więc wszystko musisz transportować samodzielnie.
- Zwróć uwagę na kilka czynników przy zakupie działki: jak bardzo jest zalesiona (jeśli będziesz chciał powiększyć powierzchnię pod uprawy, będziesz musiał wykarczować las) oraz czy nie posiada innych przeszkód w okolicy (np. kamieni, aby maszyny mogły swobodnie zawracać), czy jest równa - maszyny jeżdżąc pod górę stają się powolniejsze, jeśli nie mają wiele mocy (a zjeżdżając w dół podczas pracy wcale nie muszą być szybsze!), oraz jeśli kupujesz swoje pierwsze pole - czy masz miejsce na budowę infrastruktury: silosy, wiaty itd.
- Możesz zakupić jedno duże pole i podzielić je na mniejsze.

Aby dokonać zakupu właściwego danej działki, przejdź do widoku mapy. Przełącz się na podgląd działek (X / lewa gałka) i wybierz jedną z nich. W dolnej części ekranu ukaże się informacja o cenie.
Wskazówka: Warto udać się osobiście na pole przed jego zakupem - sprawdź, jak wygląda pole, opcjonalnie: ile wymaga pracy (niektóre są już nawiezione, zorane lub nawet obsiane), oraz ile masz dodatkowego miejsca wolnego.
- Farming Simulator 19 - poradnik do gry
- Farming Simulator 19: Poradnik do gry
- Farming Simulator 19: FAQ
- Farming Simulator 19: Co uprawiać na początku gry?
- Farming Simulator 19: Zapis gry - jak?
- Farming Simulator 19: Nowe pola - jak kupić?
- Farming Simulator 19: Powiększenie, połączenie pola - jak?
- Farming Simulator 19: Traktor - jaki wybrać na początek?
- Farming Simulator 19: Ciągnik - czym się sugerować przy zakupie?
- Farming Simulator 19: Kombajn zbożowy - jak zwiększyć pojemność?
- Farming Simulator 19: Łączenie przyczep - czy mogę?
- Farming Simulator 19: Pojazdy, maszyny - jak naprawiać?
- Farming Simulator 19: Zbiorniki maszyn - jak napełniać?
- Farming Simulator 19: Pojazdy - jak sprzedawać?
- Farming Simulator 19: Pracownicy - jak zatrudnić?
- Farming Simulator 19: Szybka podróż, teleportacja - jak używać?
- Farming Simulator 19: System pasów - jak działa?
- Farming Simulator 19: Pnie, krzewy - jak usuwać?
- Farming Simulator 19: Leasing - jak działa?
- Farming Simulator 19: Paliwo - co się stanie, gdy zabraknie?
- Farming Simulator 19: Wywrotki, naczepy - dlaczego nie mogę wyładować?
- Farming Simulator 19: Biogazownia - dlaczego nie mogę korzystać?
- Farming Simulator 19: Zamiana słomy w trawę / siano - jak wykorzystać bug?
- Farming Simulator 19: Dowolna ilość pieniędzy - jak edytować zapis gry?
- Farming Simulator 19: Wyrównywanie terenu - jak używać?
- Farming Simulator 19: FAQ
- Farming Simulator 19: Poradnik do gry
Komentarze czytelników
Jak podłączyć cysternę do wiedzy cisnień którym przyciskiem na padzie
Ps4?
Dlaczego grając na FS 19 ps4 mogę zatrudnić nie więcej niż 6 pracowników a podobno nie ma ograniczeń
Dobra a jeżeli nie mam folderu "mods"?
Gram na xbone, po przewinięciu dni temperatura gleby zostaje z np dnia 02 i wynosi np 2 stopnie przez co nie można nic siać, to tego cały czas w prawym górnym pokazuje że jest dzień 02 a jest np dzień 5, temperatura powietrza zmienia się normalnie i problem dotyczy tylko temperatury gleby, dzieje mi się tak na każdym zapisie, co mam zrobić?
Na mapie pgr sliwno ciezarowka man z przyczepa wilson trailer z przenica nie moge sprzedac nigdzie zboza .czy ktos wie dlaczego?
Mam problem bo zainstalowałem wszystkie zwierzęta a jak klikam w zagrodę dla zwierząt to jak jakby ich nie było nie idzie otworzyć?? Ps4 na mapie felsbrum
Czy można się połączyć PC z ps4 multi z kolega???
Witam nie wiem czemu ale maszyna BA 725 D nie działa mi automatycznie gdy rozłorzę wystawie rurę i włączę maszynę nie działq mi automatycznie bo jak wychodzę z niej wyłącza się i nie wiem dlaczego próbował aż 2 godziny(gram na ps4)
spakowany plik waRZący tylko ~55mb.
Źródło: https://www.gry-online.pl/poradniki/farming-simulator-19/&PART=89
Zniknęło mi kilka skupów, biogazownia, stacje wapnowania mam tylko 2 skupy mapa felsbrunn xbox one wie ktoś co sie dzieje?
Brakuje triku na nielimitowaną kasę - trzeba znaleźć folder "FarmingSimulator2019" (nie ten w folderze Steama, trzeba wyszukać), tam znaleźć plik z nazwą "savegame" i numerem slotu na zapisanie, w nim plik "farms", który trzeba otworzyć w notatniku i w pierwszej linijce zmienić "money" na 999999999999, potem uruchomić grę i zapis
Gdzie znajdę Crop Rotation Planer w LS19
Procesor
AMD Ryzen 5 3500U
Procesor (taktowanie) [GHz]
2,1 GHz
Turbo Boost [Ghz]
3,7 GHz
Ilość rdzeni [szt.]
4
Ilość wątków [szt.]
8
Procesor (pamięć cache) [MB]
4 MB
Pamięć
Pamięć RAM [GB]
8 GB
Karta graficzna (model)
AMD Radeon Vega 8
Czy gra zadziała farming 2019
powinna zadziałać, chociaż lepiej by było jakbyś miał jakiegoś lepszego dedyka, a nie integrę...
Czy symulator farmy 2019 będzie działał. Oraz sims 4
LAPTOP LENOVO IDEAPAD 3 15ADA05 RYZEN 5 3500U/8GB/256GB SSD/15,6"/WIN10 HOME 81W100BAPB
Dziękuję za odpowiedź
Czy ktoś gra na ps4 i ma dobry ekran bo u mnie nie pokazują się rzeczy typu zakładka pomocy czy coś takiego ale nie wiem jakim przyciskiem sprzedam drewno pomoże ktoś?
Być może masz wyłączone okno pomocy, w ustawieniach sprawdź
Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.
Copyright © 2000 - 2025 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.
