Duke Nukem Forever: Duke Burger (1)
Aktualizacja:
12.1. Duke Burger
Po wylądowaniu w środku odwróć się do tyłu, przeskocz macki (zestrzeliwując przy okazji purchawki) i przespaceruj się korytarzem do pomieszczenia da pracowników. Przed nim znajdziesz automatyczną sekretarkę - kolejny etap odblokowywania osiągnięcia Call Waiting.

W pomieszczeniu dla pracowników znajdziesz cygaro, którego zapalenie doda Ci punkt Ego.

Wróć do miejsca w którym wylądowałeś i udaj się we właściwym kierunku. W łazience do której dotrzesz czeka Cię zagadka z wykorzystaniem "pomniejszacza" i "powiększacza".

Zanim jednak się pomniejszysz, przeszukaj kabiny toalet, w jednej z nich znajdziesz "świerszczyka", który da Ci kolejny punkt Ego.

Teraz czas się pomniejszyć. Jedynym wyjściem z łazienki jest dziura w ścianie, z której wystaje przewód pod napięciem. W ciele mini-Duke'a przejdź przez otwór wentylacyjny do zamkniętego pomieszczenia obok kabin. Powiększ się, użyj przełącznika, by odciąć zasilanie i wróć do pomniejsza cza by znów się skurczyć.

Po pudełkach dostaniesz się na umywalki, a z nich do otworu w ścianie. Mały slalom między rurami i przewodami doprowadzi Cię do następnej części etapu.
- Duke Nukem Forever - poradnik do gry
- Duke Nukem Forever: Poradnik do gry
- Duke Nukem Forever: Kampania
- Duke Nukem Forever: Duke Lives
- Duke Nukem Forever: Damn! It's late...
- Duke Nukem Forever: The Duke Cave
- Duke Nukem Forever: Mothership Battle
- Duke Nukem Forever: The Lady Killer (1)
- Duke Nukem Forever: The Lady Killer (2)
- Duke Nukem Forever: The Lady Killer (3)
- Duke Nukem Forever: Vegas In Ruin
- Duke Nukem Forever: The Duke Dome (1)
- Duke Nukem Forever: The Duke Dome (2)
- Duke Nukem Forever: The Hive (1)
- Duke Nukem Forever: The Hive (2)
- Duke Nukem Forever: Queen Bitch
- Duke Nukem Forever: Duke Nukem's Titty City
- Duke Nukem Forever: Crash Course
- Duke Nukem Forever: Duke Burger (1)
- Duke Nukem Forever: Duke Burger (2)
- Duke Nukem Forever: Duke Burger (3)
- Duke Nukem Forever: The Mighty Foot (1)
- Duke Nukem Forever: The Mighty Foot (2)
- Duke Nukem Forever: Ghost Town
- Duke Nukem Forever: Highway Battle (1)
- Duke Nukem Forever: Highway Battle (2)
- Duke Nukem Forever: Dam Top
- Duke Nukem Forever: The Shrunk Machine (1)
- Duke Nukem Forever: The Shrunk Machine (2)
- Duke Nukem Forever: The Forkstop (1)
- Duke Nukem Forever: The Forkstop (2)
- Duke Nukem Forever: Generator Room
- Duke Nukem Forever: Underground (1)
- Duke Nukem Forever: Underground (2)
- Duke Nukem Forever: The Clarifier (1)
- Duke Nukem Forever: The Clarifier (2)
- Duke Nukem Forever: Blowin' The Dam (1)
- Duke Nukem Forever: Blowin' The Dam (2)
- Duke Nukem Forever: Final Battle
- Duke Nukem Forever: Kampania
- Duke Nukem Forever: Poradnik do gry
Komentarze czytelników
udało mi się. Nie chodziło o dziurkę dylko o tego hokeja
masz jakiś pomysł. a tobie to się udało ?
Wsadzałem 4 razy i nic a mi tylko to brakuje
Musisz wsadzic tam penisa.
Kurde pomocy!! mam problem z 1 Ego boostem- 14. Duke Nukem's Titty City: skorzystaj z otworu znajdującym się w ściance działowej toalet. mi to niedziała
Kurde pomocy!! mam problem z 1 Ego boostem- 14. Duke Nukem's Titty City: skorzystaj z otworu znajdującym się w ściance działowej toalet. mi to niedziała
Ponadto pisze się razem.
Takie małe coś, ale drażni.
Generalnie nikt tych poradników nie korektuje? Czasami normalnie cycki opadają... Tak, jak przykład w poście 5.
Pisałem kiedyś o tym już, ale wtedy pewien "cfaniak" mnie banował co i rusz.
Skoro GOL uważa się za "kozaka", to niech trzyma poziom, jak kiedyś, bo teraz to spada na łeb i szyję. Nie tylko z poradnikami od kolesi znajomych.
A wogóle to męczę się cholernie z octopussy :P , czyli ośmiornicą w Generator Room. Jakieś rady? Bo wymiękam. :D
sporo fajnych smaczków już od samego początku gry. momentami gra jest naprawdę nudna i wtórna, ale to na szczęście tylko "momenty międzylevelowe".
Fatalnie opracowany poradnik z licznymi błędami.
Grafika brzydka to od razu gra z (Y)? Zajebiste podejście typowego polskiego gracza.
Ja jak zacząłem grać w te grę to odszedłem od niej dopiero po napisach końcowych, a następnego dnia powtórka.
Gameplay jest zajebisty, grafika nie jest priorytetem.
Nadal uważam,że to świetna gra ,no cóż niestety pokolenie wychowane na Call od duty tego nie zrozumie.
Ta gra to potęga, wiadomo, grafika nie zachwyca , ale rozgrywka, Fps z różnymi smaczkami typu, zagadki, jazda samochodzikiem, zmniejszenie się. To wszystko wywyższa Duke spośród innych gier !
Czy autor tego poradnika jest dysortografem? Zacytuje kawałek z opisu ekwipunku: "Zawsze masz je przy sobie, a zatem możesz użyć noktowizora w dowolnym momencie i bez rzadnych ograniczeń."
Żałosny to jesteś ty!. A gra całkiem dobra!
Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.
Copyright © 2000 - 2025 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.
