Deadfall Adventures: Poradnik do gry
Deadfall Adventures: Poradnik do gry, indeks sekcji poradnika stworzonego dla gry Deadfall Adventures przez gry-online.pl
Aktualizacja:
Komentarze czytelników
Bardzo słaby poradnik, czuć, że robiony "na odwal", mocno odstaje od jakości innych poradników z GOL, z ustawiony poziomem zagadek na trudny, w przypadku niektórych zagadek podpowiedzi autora poradnika są kompletnie niewystarczające, często wręcz mylące !
Np. "Musisz teraz zaświecić dwa kółka u dołu i trzy pozostałe prostokąty u góry" - problem w tym, że autor nie powiedział dokładnie które kółka i które prostokąty i w jakiej kolejności - kompletna fuszerka !
Autor poradnika często podpowiada, że "w takiej kolejności jak w notatniku jest narysowane" problem w tym, że na poziomie trudnym nie jest narysowane i taki poradnik można sobie w nos wsadzić, na a poziomie łatwym zagadek, niema potrzeby sięgać do tego poradnika !
Coxik1
Jak przechodziłem tę grę to działało tak jak tutaj:
http://youtu.be/RZpdVE6a7vQ?t=16m49s
gothmok
Skoro te opisy są dla ciebie niezbyt szczegółowe to niestety nie wiem jakie by były. Zawsze możesz się posłużyć kompasem :)
Xanas 10 tak. Ustawiłem bramę, ale nadal nie mogę otworzyć.
Poradnik jest do niczego. Autor pomylił się w kilku miejscach kto atakuje (komuniści/naziści) choć to nie ma wielkiego znaczenia. Tak brak opisu szczegółowego jak zdobyć artefakty to już większa kiszka.Poradnik na zasadzie gdzieś w tych okolicach znajdują się skarby.
Witam. Mam problem z bramą otwieraną światłem latarki ( ta z podświetlanymi kryształami ). Próbowałem tego sposobu z poradnika i bez efektu tak jak i innych np. z youtube. Ktoś pomoże?
cała lina jest zrobiona tak że masz 4 liny od kładki łączące się wyżej, potem idzie jedna w górę, jest przez coś przewieszona i spuszczona pod katem w dół by przymocować ja do ziemi. I w tą ostatnią część musisz celować.
Po zabraniu cześci serca (po pierwszym ustawieniu kolumn) , na ścianach zmienia się znaki. Ustaw kolumny odpowiednio i ponownie naciśnij przycisk. Misa powinna wylecieć w górę
Jak zebrać artefakt w części Arctic Base który jest pod kratką przy kolumnach między którymi chodzimy, trzeba ją jakoś otworzyć czy rozwalić?
Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.
Copyright © 2000 - 2025 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.
