Colin McRae: DiRT 2 - poradnik do gry
Colin McRae: DiRT 2 - poradnik do gry, indeks sekcji poradnika stworzonego dla gry Colin McRae: DiRT 2 przez gry-online.pl
Aktualizacja:
Komentarze czytelników
Credt Chorąży
--> pepe11
Szczyt bezczelności? Raczej kolejny krok w tępieniu piractwa. Żeby sejwować, trzeba się jednorazowo po każdym uruchomieniu zalogować do Windows Live (jak np. w GTA 4) i już. Taki to wielki problem?
Chyba, że - mimo wzmianki o Media Markcie - jedziesz na piracie, a wtedy jest problem.
sth'devilish Legionista
Credt, jesteś naiwny jeżeli myślisz że to z powodu piractwa, a już kompletny z ciebie idiota, jeżeli wydaje się tobie, że dla piratów stanowi to jakąś przeszkodę... Takie "zabezpieczenia" to niestety przeszkoda, ale tylko dla nabywców oryginalnych, legalnych kopii gry i będzie tak długo, jak bezmyślni wydawcy gier będą myśleć, że to im w czymś pomaga (a raczej szkodzi ich interesom i nic więcej).
zanonimizowany732492 Junior
witam,
muszę niestety potwierdzić słowa mego poprzednika. Te zabezpieczenia to problem dla mnie który nabyłem oryginalnego Colina. Nie mam na stałe kompa podłączonego do netu. Na wsi tzn 4km od granic Poznania nie zawsze jest zasięg sic! a nawet gdybym miał to i tak to logowanie byłoby dla mnie skrajnie upierdliwe. Gram rzadko dla siebie, nie w necie, rejestrację przeprowadził mój syn, jeżeli chcę zagrać to muszę korzystać z jego konta..
Całość przypomina sytuację w której ktoś kupuje płytkę z ulubioną muzyką i może jej słuchać po zalogowaniu się do netu ale pod warunkiem, że jest zarejestrowana na niego a nie na członka rodziny. Wtedy powinien prawdopodobnie kupić kolejną, oczywiście taką samą płytę..
Uważam to za skrajne...
A po tym zbyt ciut przydługim wylewaniu żalów może ktoś podpowie mi gdzie mógłbym dorwać jakiegoś ładnego cracka cobym mógł spokojnie pograć sobie w Colina?
Ps. Do tej pory kupowałem oryginalne gry, ale obiecałem sobie poprawę..
zanonimizowany551702 Legionista
Kurcze, zawsze myślałem, że te liczby 1, 2, 3 ... To biegi.
zanonimizowany737960 Junior
oldi
Wystarczy, że stworzysz sobie w windows live (jak wejdziesz do gry wciskasz HOME) stworzysz konto offline i nie trzeba wcale się łączyć z netem, tylko najpierw trzeba wylogowac istniejące(sign out), jeśli takowe jest, kliknąć create profile i tu, UWAGA, przewinąć tekst do końca i kliknąć create local profile. Jeżeli o mnie chodzi to pomogło z save'ami
Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.
Copyright © 2000 - 2025 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.
