Call of Duty 3: Closing the Gap cz.1

Poradniki

Aktualizacja:

Pobierz Poradnik
Spis treści
1 - [Rozdział XIV] Closing the Gap cz.1 | Call of Duty 3 - Call of Duty 3 - poradnik do gry
2 - [Rozdział XIV] Closing the Gap cz.1 | Call of Duty 3 - Call of Duty 3 - poradnik do gry
Dotarliście do Chamois - [Rozdział XIV] Closing the Gap cz.1 | Call of Duty 3 - Call of Duty 3 - poradnik do gry

Dotarliście do Chamois. To tutaj rozegra się kulminacyjna walka w Call of Duty 3. Siły niemieckie zmuszone do odwrotu przez żołnierzy sprzymierzonych armii wycofują się do miasta, które zajmujecie ze swoim oddziałem.

Na początku udajcie się do znajdującego się na północy budynku (#1). Możecie tam wymienić broń, jeżeli posiadana wam nie odpowiada. Dotrzecie do szerokiego okna i stanowiska karabinu maszynowego (#2). Możecie z niego skorzystać, ale nie radzę pozostawać tutaj zbyt długo.

3 - [Rozdział XIV] Closing the Gap cz.1 | Call of Duty 3 - Call of Duty 3 - poradnik do gry
Powróćcie do barykady (#1) i brońcie terenu przed nacierającymi siłami wroga - [Rozdział XIV] Closing the Gap cz.1 | Call of Duty 3 - Call of Duty 3 - poradnik do gry

Powróćcie do barykady (#1) i brońcie terenu przed nacierającymi siłami wroga. Tymczasowe schronienie znajdziecie za rogiem budynku, który przed chwilą opuściliście. Kiedy padnie rozkaz, wycofajcie się we wskazywanym przez kompas kierunku i wejdźcie do budynku (#2).

4 - [Rozdział XIV] Closing the Gap cz.1 | Call of Duty 3 - Call of Duty 3 - poradnik do gry
Przy kolejnej barykadzie ostrzelajcie się przez chwilę z nadbiegającymi przeciwnikami (#1) - [Rozdział XIV] Closing the Gap cz.1 | Call of Duty 3 - Call of Duty 3 - poradnik do gry

Przy kolejnej barykadzie ostrzelajcie się przez chwilę z nadbiegającymi przeciwnikami (#1). Po chwili podążcie za resztą oddziału. Przy jednym z murów skorzystajcie z pomocy kolegi (#2), by przedostać się na drugą stronę. Po chwili dostaniecie rozkaz, żeby wycofać się do kościoła.

5 - [Rozdział XIV] Closing the Gap cz.1 | Call of Duty 3 - Call of Duty 3 - poradnik do gry
Na miejscu najpierw wyeliminujcie nazistów nadbiegających od południa (#1), a następnie zajmijcie się tymi nadciągającymi od wschodu (#2) - [Rozdział XIV] Closing the Gap cz.1 | Call of Duty 3 - Call of Duty 3 - poradnik do gry

Na miejscu najpierw wyeliminujcie nazistów nadbiegających od południa (#1), a następnie zajmijcie się tymi nadciągającymi od wschodu (#2).

6 - [Rozdział XIV] Closing the Gap cz.1 | Call of Duty 3 - Call of Duty 3 - poradnik do gry
Teraz chwila na mały bieg po mieście - [Rozdział XIV] Closing the Gap cz.1 | Call of Duty 3 - Call of Duty 3 - poradnik do gry

Teraz chwila na mały bieg po mieście. Podążajcie za wskazaniami kompasu i waszymi towarzyszami. Przejdźcie przez budynek (#1), a następnie dobiegnijcie do domu oznaczonego flagą (#2). Przedostańcie się przez niego na drugą stronę.

7 - [Rozdział XIV] Closing the Gap cz.1 | Call of Duty 3 - Call of Duty 3 - poradnik do gry
Guzzo będzie oznaczał flarami teren do ataku artyleryjskiego (#1) - [Rozdział XIV] Closing the Gap cz.1 | Call of Duty 3 - Call of Duty 3 - poradnik do gry

Guzzo będzie oznaczał flarami teren do ataku artyleryjskiego (#1). Musicie za wszelką cenę go osłaniać. W tym celu podbiegnijcie do płotu i podnieście snajperkę (#2).

Call of Duty 3

7 listopada 2006

PC PlayStation Xbox Nintendo
Rate It!

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz
Wszystkie komentarze14
2007-01-17
17:40

BuncoleX Konsul

BuncoleX
😜

Hehehe a dzisiaj wlasnie przeszedlem ta gre... teraz czas na hardcorowy multi.

Komentarz: BuncoleX
2007-01-17
17:42

I.G.I Generał

I.G.I
😜

Przydałby Się Poradnik Do Sapera

Komentarz: I.G.I
2007-01-17
18:32

zanonimizowany408075 Generał

😃

Kozzo-> Sam nie używałem nigdy poradników, ale już lepsze chyba to niż wpisać kody...

Katuje teraz Veterana i ciągle ginę, jednak się nie poddam.
Będę grał aż skończę ;) Nie polecam zaczynać tak jak ja, od tego poziomu trudności :)

Komentarz: zanonimizowany408075
2007-02-05
10:43

alexej Legend

alexej

ktos wie za co dostaje sie achievmenta "secret" ?

edit: ok, purple heart. Ale co dokladnie trzeba dla niego zrobic? Bo nie raz mocno oberwalem w czasie walki, ale chyba cos wiecej trzeba.
Tak tak, jestem "achievement whore" ;)

Komentarz: alexej
2010-05-28
12:34

zanonimizowany732090 Junior

Mam pada przewodowego, w pierwszej sekwencji gry, trening jest konieczność otworzenia skrzynki poprzez obrócenie pada bezprzewodowego w prawo, czy mozna to jakoś ominąć ?

Komentarz: zanonimizowany732090
2015-05-17
16:49

zanonimizowany1093499 Junior

Mam nieoryginalnego pada do ps3 i nie mogę zejść z silosa w fuel plant. szkop spada , ja sie trzymam rekami, ale nie moge zejsc. pomoze ktos ?

Komentarz: zanonimizowany1093499
2015-05-17
16:53

cswthomas93pl Legend

cswthomas93pl

Tutaj jest wątek o X360, nie PS3.

/ tak to jest jak się kupuje jakieś tanie zamienniki.

Komentarz: cswthomas93pl
2015-05-17
17:05

zanonimizowany1093499 Junior

nie szkodzi,ze 360
, ale moze ktos wie co trzeba zrobic

Komentarz: zanonimizowany1093499
2021-11-17
15:47

Gryzlacz Legionista

może komuś się przyda na przyszłość. Grałem na emulatorze RPCS3 na padzie od xboxa one, wystarczy na przemian klikać LB/RB

Komentarz: Gryzlacz
2023-11-15
05:45

ewelinar Junior

Witam Was. Dopiero uczę się grać i mam pewien problem. W zadaniu dnia mam zabić z wyrzutni ale mam ją zablokowaną. Jak mam w takim razie wykonać to zadanie? Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam.

Komentarz: ewelinar

Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.

Copyright © 2000 - 2025 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl