Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 20 kwietnia 2022, 18:38

autor: Patryk Michaś

Zwiastun Thor: Love and Thunder z rekordem wyświetleń

Świeżo wypuszczony trailer filmu Thor: Love and Thunder pobił rekord i został jednym z najczęściej oglądanych w ciągu 24 godzin od publikacji zwiastunów.

Źródło: Marvel/materiały promocyjne

Najnowszy trailer nadchodzącego filmu Thor: Love and Thunder od studia Marvel Studios pobił rekord oglądalności w przeciągu 24 godzin od udostępnienia. Produkcja może się pochwalić wynikiem 209 milionów wyświetleń, które zapewniły jej czwarte miejsce.

Trzeba przyznać, że liczba robi wrażenie i wytwórnia ma powody do zadowolenia. Co ciekawe, jedynymi tytułami, których nie udało się prześcignąć, są także produkcje Marvela, a dokładnie:

  1. Avengers: Infinity War;
  2. Avengers: Endgame;
  3. Spider-Man: No Way Home.

Jak podaje serwis Variety, na ten moment niekwestionowanym liderem pozostaje Spider-Man: No Way Home z rekordem wyświetleń sięgającym 355,5 milionów osiągniętym w sierpniu 2021 roku. Na drugim miejscu znajduje się Avengers: Endgame z liczbą 289 milionów odsłon w ciągu pierwszego dnia. Na ostatnim miejscu na podium znalazł się zwiastun Infinity War, który w listopadzie 2017 roku uzyskał 230 milionów wyświetleń.

Udostępniony w poniedziałek zwiastun filmu zapowiada historię o poszukiwaniu swojego miejsca na świecie po upadku Asgardu przez Thora, w którego wciela się Chris Hemsworth. W tym celu Bóg Piorunów postanawia dołączyć do Strażników Galaktyki, co zapewne oznacza dostarczenie widzom sporej dawki dobrego humoru. W zwiastunie powraca kilku popularnych aktorów Marvela, w tym Taika Waititi jako rockowy gladiator Korg, Tessa Thompson jako Walkiria oraz aktorzy grający Strażników Galaktyki, czyli Chris Pratt, Pom Klementieff, Dave Bautista, Karen Gillan, Bradley Cooper i Vin Diesel. Największą niespodzianką zwiastuna okazała się sama końcówka, w której to pojawiła się Natalie Portman, widziana ostatni raz w filmie Thor: The Dark World z 2013 roku.

Premiera nowych przygód Thora zaplanowana jest na 8 lipca tego roku.

Jeśli nie mieliście jeszcze okazji obejrzeć najnowszego trailera, możecie to teraz nadrobić: