Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 3 grudnia 2022, 22:29

Zwiastun serialu The Last of Us zapowiada niebezpieczną podróż Joela i Ellie

Zbliżający się serial HBO The Last of Us w końcu otrzymał zwiastun z prawdziwego zdarzenia. Możemy w nim zobaczyć dopiero tworzącą się relację pomiędzy Joelem i Ellie, a także postępującą podróż bohaterów.

Źródło fot. The Last of Us; Neil Druckmann i Craig Mazin; HBO; 2023
i

Serial The Last of Us będzie miał premierę już 16 stycznia 2023 roku i udostępniony właśnie zwiastun jest pierwszym tak długim materiałem wideo, który pokazuje nam jedną z prawdopodobnie najbardziej wyczekiwanych ekranizacji gier w historii. Nowy trailer w pełni skupia się na głównych bohaterach, czyli Joelu (Pedro Pascal) oraz Ellie (Bella Ramsey), dodatkowo poświęcając trochę czasu napotkanym podczas ich podróży ludziom.

HBO Max kupisz tutaj

W ponad dwuminutowym nagraniu widzimy, że dorosły mężczyzna nie czuje żadnej więzi z młodą dziewczyną i stwierdza, że dla niego Ellie jest wyłącznie ładunkiem, wymagającym przetransportowania z jednego punktu do drugiego. Późniejsza część zwiastuna wyjaśnia, dlaczego tak wygląda jego podejście do bohaterki. Ellie wykazuje odporność na zarażenie, co budzi zainteresowanie u niewspomnianej z nazwy organizacji.

Klimat nadchodzącego serialu dodatkowo budują spotkani ludzie, z którymi rozmawiają Joel i Ellie. Inne osoby, również próbujące przetrwać w świecie po epidemii, doradzają bohaterom zawrócić z obranej drogi lub przestrzegają ich przed obecnym niebezpieczeństwem. Nie zabrakło także przedstawienia samych zarażonych. W zwiastunie widzimy biegaczy, a także klikaczy, którzy są znakiem rozpoznawczym serii gier.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów i usług, których oferty prezentowane są powyżej.

Zbigniew Woźnicki

Zbigniew Woźnicki

Swoją podróż z pisaniem i publicystyką zaczął już wiele lat temu, bo w listopadzie 2021 roku. Wtedy to na Allegro można było zobaczyć jego newsy związane z grami, technologią oraz mediami społecznościowymi. Wkrótce zawitał na GRY-OnLine i Filmomaniaka, gdzie można podziwiać prezentowane przez niego nowości związane z branżą filmową. Mimo związku z serialami, to jego serce należy do gier wszelakiego typu. Żaden gatunek mu nie straszny, a przygoda z Tibią nauczyła go, że niebo i muzyka w grach są całkowicie zbędne. Swoimi doświadczeniami mógł się dzielić podczas moderowania forum mmorpg.org.pl lata temu, ale pod innym nickiem, żeby nie można było go namierzyć. Jak przystało na prawdziwego Polaka uwielbia ponarzekać, więc jego felietony to głównie marudzenie na wszystko, co podpadnie.

więcej