Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Microsoft Polska Press Release 25 października 2012, 09:59

Zwiastun premierowy Halo 4 i Pakiet Map War Games

Pakiet War Games Map Pass będzie dostepny w Xbox LIVE w cenie 2 000 punktów Microsoft Points i otworzy dostęp do trzech zestawów map do trybu War Games, w momencie ich premiery w grudniu oraz w lutym i kwietniu przyszłego roku.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Na niecałe dwa tygodnie przed premierą Halo 4, jednej z najbardziej oczekiwanych gier tego roku, Microsoft i 343 Industries informują o dodatkowej zawartości do gry, która będzie udostępniana po premierze oraz o pakiecie War Games Map Pass, oferującym 15% oszczędność przy zakupie wszystkich dodatków. Jednocześnie, twórcy gry prezentują zwiastun premierowy Halo 4, dostępny pod adresem: http://www.halowaypoint.com/en-US/Universe/detail/halo-4-launch-gameplay-trailer/e3837b06-86d7-4cfd-9a12-aa1a88db0d2e.

Pakiet War Games Map Pass będzie dostepny w Xbox LIVE w cenie 2 000 punktów Microsoft Points i otworzy dostęp do trzech zestawów map do trybu War Games, w momencie ich premiery w grudniu oraz w lutym i kwietniu przyszłego roku. Gracze, którzy kupią pakiet War Games Map Pack otrzymają dodatkowo dwa bonusowe hełmy do gry oraz unikatowy emblemat.

Nowe mapy dostarczą graczom emocji z gry w trybie wieloosobowym w klasycznym stylu Halo, jednocześnie wykorzystując zupełnie nowe możliwości trybu Infinity w Halo 4.

Crimson Map Pack (przewidywana data wydania - grudzień)

  1. Mapy: Wreckage, Harvest, Shatter
  2. Opis: Doświadcz chaosu starcia cywilizacji na mapie Wreckage w klaustrofobicznych korytarzach i niebezpiecznych otwartych przestrzeniach, zapuść się w zakamarki ludzkiej kolonii w Harverst i odwiedź przyczółek bojowy na księżycu w Shatter

Majestic Map Pack (przewidywana data wydania - luty)

  1. Mapy: Landfall, Monolith, Skyline
  2. Opis: Landfall to teren działań piechoty, umiejscowiony na wybrzeżu oceanu w obcnym świecie, tymczasem w Monolith, walka toczy się w otwartej przestrzeni kosmicznej, bez osłony przed ogniem nieprzyjaciela, zaś industrialny klimat Skyline dostarczy nowych wyzwań, w znajomych, lecz ciasnych pomieszczeniach.

Castle Map Pack (przewidywana data wydania - kwiecień)

  1. Mapy: Daybreak, Outcast, Perdition
  2. Opis: Daybreak to mapa umiejscowiona w ośrodku wojskowym na zboczach górskich, potyczki w Outcast odbędą się w kanionach i wąwozach niegościnnych terenów obcych a Perdition zabierze graczy w serce miejskiej walki, w których liczy się szybkość reakcji i taktyka.

O grze Halo 4

Halo 4 to oczekiwana przez ponad 40 milionów graczy kontynuacja jednej z najlepiej rozpoznawalnych serii w historii konsoli Xbox 360, która na zawsze odmieniła oblicze gier wideo. Opracowana przez studio 343 Industries, Halo 4 zwiastuje powrót legendarnego bohatera serii – Master Chiefa, ruszającego na spotkanie ze swoim przeznaczeniem i stawienie czoła pradawnemu złu, zagrażającemu kontynuacji całego wszechświata. Najnowsza odsłona wprowadza nową historię oraz tryby rozgrywki, które na nowo wciągną fanów w tę słynną sagę science-fiction.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Halo 4

Halo 4