Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 września 2020, 19:44

autor: Roksana "washi" Sładkowska

Zwiastun fabularny Assassin’s Creed: Valhalla

Firma Ubisoft opublikowała dziś oficjalny zwiastun fabularny Assassin’s Creed: Valhalla, który zdradza nieco więcej szczegółów na temat historii nadchodzącego tytułu z wikingami w roli głównej.

Premiera Assassin’s Creed: Valhalla zbliża się wielkimi krokami – z tej okazji Ubisoft udostępnił zwiastun, który skupia się na warstwie fabularnej. Trailer ma być wprowadzeniem do opowieści o przygodach wikingów – rzuca nowe spojrzenie na historię Eivora, prezentuje widowiskowe walki oraz kilka świetnych lokacji.

Ubisoft pod zwiastunem opisuje pokrótce fabułę nowej produkcji:

Wciel się w postać Eivora, dzikiego wikińskiego wojownika, rozdartego pomiędzy obowiązkami wobec swojego brata Sigurda i osobistą wyprawą ku chwale. Wypędzony z Norwegii przez niekończące się wojny i wyczerpujące się zasoby, klan Eivora musi zabezpieczyć sobie przyszłość pomiędzy skłóconymi królestwami Anglii. Podczas swojej wyprawy Eivor napotka Ukrytych i zmierzy się z potężnymi postaciami, w tym saskimi królami i wojowniczymi synami Ragnara Lothbroka, a także tajemniczym, rosnącym w siłę zagrożeniem dla przyszłości całej Anglii.

Zwiastun fabularny Assassin’s Creed: Valhalla - ilustracja #1
Nowy zwiastun AC: Valhalla skupia się na fabule.

Assassin’s Creed: Valhalla zadebiutuje 10 listopada 2020 roku na komputerach osobistych, PS4, Xboksie One, Xboksie Series X/S oraz 12 listopada na PS5.