Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 1 grudnia 2017, 11:08

autor: Czarny Wilk

Zwiastun Avengers: Infinity War najczęściej oglądanym trailerem w historii

Twórcy Avengers: Wojny bez granic pochwalili się, że pierwsza filmowa zapowiedź ich najnowszego filmu okazała się najchętniej oglądanym materiałem tego typu wszech czasów.

Opublikowany przed dwoma dniami pierwszy zwiastun filmu Avengers: Infinity War (albo Avengers: Wojna bez granic, bowiem na taki tytuł zdecydował się polski dystrybutor) spotkał się z bardzo entuzjastycznym przyjęciem fanów. Najwidoczniej nie tylko oni wykazują duże zainteresowanie kolejnym filmem wchodzącym w skład Kinowego Uniwersum Marvela, gdyż na oficjalnym profilu obrazu w serwisie Twitter pochwalono się, że trailer obejrzano ponad 230 milionów razy w ciągu dwudziestu czterech godzin od jego publikacji.

W filmie pojawią się zarówno Avengers, jak i Strażnicy Galaktyki oraz bohaterowie działający dotąd samotnie. - Zwiastun Avengers: Infinity War najczęściej oglądanym trailerem w historii - wiadomość - 2017-12-01
W filmie pojawią się zarówno Avengers, jak i Strażnicy Galaktyki oraz bohaterowie działający dotąd samotnie.

Wynik ten czyni trwający sto czterdzieści pięć sekund materiał najczęściej oglądanym zwiastunem filmowym w historii - a przynajmniej tak podają jego twórcy, gdyż weryfikacja tego stwierdzenia jest niewykonalna. Choć jest to osiągnięcie imponujące, to niespecjalnie zaskakujące – filmy Marvel Studios od lat niezmiennie cieszą się olbrzymią popularnością, a Infinity War, w którym spotkają się bohaterowie wszystkich osiemnastu wcześniejszych produkcji wchodzących w skład Marvel Cinematic Universe, zapowiada się szczególnie spektakularnie.

Przypomnijmy, że fabułą obrazu będzie starcie najpotężniejszych ziemskich bohaterów oraz ich sojuszników z Thanosem, Szalonym Tytanem owładniętym obsesją na punkcie Śmierci. By zdobyć jej względy, potężny złoczyńca atakuje Ziemię i stara się zdobyć sześć Kamieni Nieskończoności, potężnych artefaktów, które po połączeniu w całość dadzą mu boską moc. W filmie wystąpi cała plejada gwiazd, na czele z Chrisem Hemsworthem, Chrisem Evansem, Robertem Downeyem Juniorem, Joshem Brolinem, Scarlett Johansson, Benedictem Cumberbatchem, Chrisem Prattem i Markiem Ruffalo. Wojna bez granic w polskich kinach zadebiutuje 26 kwietnia przyszłego roku, dzień po światowej premierze i kilka dni przed pojawieniem się w amerykańskich kinach.