Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 maja 2013, 11:35

autor: Sarge

ZombiU - trwają prace nad prototypem kontynuacji

Wszystko wskazuje na to, że studio Ubisoft Montpellier pracuje nad prototypem kontynuacji gry ZombiU. Taką informację podał jeden z pracowników francuskiego zespołu deweloperskiego, więc można ją uznać za całkiem wiarygodną.

Jean-Philippe Caro ze studia Ubisoft Montpellier napisał na Twitterze, że zespół pracuje nad prototypem kontynuacji gry ZombiU. Nie możemy tego jeszcze traktować jako oficjalnej zapowiedzi sequela jednego z tytułów startowych na Wii U, ale najwyraźniej coś jest na rzeczy.

Pracownik francuskiego zespołu deweloperskiego został zapytany przez jednego z fanów, czy gracze mogą spodziewać się kontynuacji ZombiU. Odpowiedź była następująca: „Dziękuję za Twoje zainteresowanie ZombiU. Obecnie zespół ciężko pracuje nad prototypem. Jest jednak za wcześnie, by powiedzieć coś więcej”.

Choć ZombiU nie jest wybitną produkcją, to gra znalazła grono zwolenników - ZombiU - trwają prace nad prototypem kontynuacji - wiadomość - 2013-05-15
Choć ZombiU nie jest wybitną produkcją, to gra znalazła grono zwolenników

Jeśli powyższa informacja jest prawdziwa, to fani ZombiU mogą mieć nadzieję na kontynuację tego tytułu. Należy przy tym pamiętać, że prace nad prototypem jakiejkolwiek produkcji nie muszą koniecznie przełożyć się na rozpoczęcie właściwego dewelopingu. Trzeba jednak przyznać, że sam fakt rozważania sequela przez twórców jest dość obiecujący. Na razie firma Ubisoft nie skomentowała dzisiejszej wiadomości.

ZombiU to jeden z tytułów startowych na Wii U, do dzisiaj będący jedną z ciekawszych pozycji na tę konsolę. Choć gra nie zdobyła oszałamiająco wysokich ocen (średnia not według serwisu GameRankings wynosi 77%), to zebrała całkiem pozytywne opinie wśród posiadaczy Wii U. ZombiU to gra akcji opowiadająca o apokalipsie zombie w Londynie, w której wcielamy się w poszczególnych ocalałych próbujących przetrwać w niebezpiecznym otoczeniu.